Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai

Žiemos vienetų turnyras įvyks, registracija prasidėjo

VIENETŲ TURNYRAS (6)
2020 lapkričio 8 d.

Renginių ir pramogų atžvilgiu ramesnė žiema teniso mylėtojams suteiks progą skirti daugiau dėmesio sportui ir gal ne pasiekti naujų aukštumų! Prededame registraciją į didžiausią ir šiemet divizionų sudėtimi atnaujintą Teniso namų žiemos vienetų turnyrą!

 

Vyriausybės nutarimu visuotinio karantino apribojimai teniso kortuose sportuoti leidžia daugiausiai dviems asmenims, todėl laikydamiesi visų reikalingų saugumo priemonių tradicijų nelaužysime ir šaltąjį sezoną skirsime vienetų turnyrui!

 

Šį sezoną varžytis tęstiniame vienetų turnyre kviečiame ne tik mėgėjus, bet ir profesionalus – plečiasi divizionų sudėtis. Bendroje lygoje, kur gali žaisti tiek vyrai, tiek moterys, net 7 skirtingo lygio divizionai, tarp kurių ir naujausias Masters divizionas, skirtas esamiems ir buvusiems teniso profesionalams. Atskiroje moterų lygoje žaidėjos gali rinktis vieną iš 3 divizionų.

 

Džiaugiamės augančia Teniso namų bendruomene – vis daugiau žmonių prisijungia į sezoninius turnyrus, todėl šią žiemą tikimės suburti iki 650 sportininkų. Dėl išskirtinio turnyro formato – žaisti yra saugu. Teniso namų formatas leidžia žaidėjam didžiausiuose mėgėjų turnyruose dalyvauti išvengiant kontakto.

Žaidimai vyksta gyvai, varžybos – virtualiai. Turnyro žaidėjai suskirstomi į grupes ir priešininkus Tenisonamai.lt platformoje, dėl mačo vietos ir laiko susitaria tarpusavyje  – dalyviams tereikia sužaisti ir nepamiršti rezultato įvesti į sistemą.

Standartiškai vidaus teniso aikštynuose žaidėjams garantuojamas 35 kv. m. plotas, o tai yra net 3 kart daugiau, nei numato įprastinės saugumo rekomendacijos.

 

REGISTRACIJA

 

Registracija prasidėjo ir tęsis iki lapkričio 27 d.

Startinis mokestis 40 eurų asmeniui, mokamas registracijos metu per PaySera.lt sistemą.

 • Bendri vienetai - šeši divizionai pagal lygį skirti ir vyrams, ir moterims bei papildomas naujausias Masters divizionas, skirtas teniso profesionalams.
 • Moterų vienetai - trys divizionai skirti moterims.
Plačiau apie vienetų turnyrą skaitykite ČIA, apie moterų vienetų turnyrą - ČIA.

 

PRIZAI

 

Primename, kad visi žaidėjai kovoja dėl prizinio fondo, kurį sudaro:

 • TenisoNamai.lt taurės kiekvienam prizininkui (I, II, III ir paguodos vietos)
 • Mantis kamuoliai
 • GRIP.LT rėmėjo prizai
 • 2L architektai dovanos
 • Funkcinės Terapijos Centro apsilankymo kuponai
 • Vytautas Mineral SPA kuponai jūsų poilsiui po sunkių varžybų ir treniruočių
 • Maistas Sportui sportiniai papildai
 • Litbana vaisiai finalo dalyviams ir žiūrovams
 • Basso produkcija
 • Hermis vanduo
 • Skinija kojinės

 

Tradiciškai, klubas, surinkęs daugiausiai trofėjų (prizinių vietų) gaus Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubo įsteigtą prizą – 200 eurų kuponą bilietams į „Ryto“ rungtynes. Dėl to neužmirškit priskirti klubo savo naudotojo profilyje dar turnyro pradžioje.

Visų žaidėjų, kurie pirmą kartą registruosis mūsų turnyre, prašome pateikti kuo tikslesnę informaciją. Prieš pat turnyro pradžią suskirstysime naujokus į divizionus atsižvelgdami į pageidaujamą divizioną. Taigi, naujokai nebūtinai žais tame divizione, kurį pasirinko, iki kol organizatoriai patvirtins jų pasirinkimą. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad kiekvienas žaidėjas žaistų su savo pajėgumo varžovais.

 

 

TURNYRO RĖMĖJAI:

 

Atgal

 
 

Komentarai