Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Prie Rudens dvejetų turnyro starto – net puspenkto šimto porų!

Viktorija Motiekaitė ir Martyna Kilčiauskaitė/Augusto Četkausko nuotr.
2020 rugsėjo 1 d.

Profesionalų teniso sezonas įgavo pagreitį – geriausi planetos tenisininkai, tarp kurių ir pergalę pirmame rate iškovojęs Ričardas Berankis, grumiasi „US Open“ turnyre. Teniso mačų bus apstu, o žiūrint elito dvikovas, visada kyla noras žaisti ir patiems. Ar ne taip?

 

Padėsime numalšinti mačų alkį: startuoja TenisoNamai.lt rudens dvejetų turnyras, kuriame dalyvaus rekordinis skaičius porų – puspenkto šimto! Tik ką geriausius teniso mėgėjus išsiaiškinome ant grunto, kurie duetai bus stipriausi ant kietos dangos?

 

TOP divizionas

 

Kovą dėl titulo TOP divizione pradės 42 duetai: čia randame tiek abi pavasario turnyro finalininkų poras – Mariją Šiaučiūnaitę/Simą Malakauską bei Jurgitą Kveselaitę/Oskarą Kalinauską, tiek reitinge pirmaujančius Vainių ir Vytį Žalimus bei Vytautą Bartulį/Andrių Nikelį.

 

Žaidėjai suskirstyti į septynias grupes po 6. Kitame etape grumsis 28: 1-4 vietos grupėse.

 

TOP Challenge divizionas

 

Pavasario čempionai – Kasparas Stabingis ir Arūnas Šveistys

 

Čempioniškas duetas pasuko skirtingais keliais: Kasparas Stabingis iškeliavo bandyti jėgų į TOP divizioną, tuo tarpu Arūnas Šveistys su nauju partneriu Algirdu Čepliejumi tapo TOP Challenge diviziono favoritais. Naują duetą suformavo prieš kelias savaites finale žaidęs Mindaugas Baltakis, kuris pergalių sieks drauge su Mindaugu Neverausku.

 

Divizione žais 59 poros, suskirstytos į devynias grupes po 6 ir vieną, kurioje 5. Atkrintamosiose varžybose dalyvaus 40: 1-4 vietos grupėse.

 

2 divizionas

 

Pavasario čempionai – Aleksandr Zubrickis ir Vladimir Kulešov

 

Tik ką svarbiausią titulą savo iškovoję bei Pavasario dvejetų turnyro 2 divizione triumfavę Aleksandr Zubrickis ir Vladimir Kulešov nusprendė titulą ginti tame pačiame divizione. Čia regime ir dar dvi prizininkų pavardes – Arūną Paulauską bei Antaną Kraujelį, kurie varžysis nebe kartu, bet su naujais partneriais.

 

Prie starto linijos stos 61 duetas, suskirstytas į šešias grupes po 6 bei penkias po 5. Į kitą etapą keliaus 44: 1-4 grupių vietos.

 

3 divizionas

 

Pavasario čempionai – Patrikas Žala ir Domantas Pikūnas

 

Pajėgiausia diviziono pora derėtų laikyti trečią vietą Pavasario turnyre iškovojusius Marijų Šamšoną ir Marjušą Milto, kurie vieninteliai toliausiai nužygiavusio ketverto jėgas liko bandyti trečiame divizione. Reitingas išskiria Džiugo ir Gedimino Čiučelių porą – pastarasis su kitu partneriu prieš porą metų žaidė TOP divizione, kur užėmė šeštą vietą.

 

Divizione dalyvaus net 78 duetai, iš kurių į kitą etapą keliaus 56: 1-4 grupių vietos.

 

Moterų TOP divizionas

 

Pavasario čempionės – Svajūnė Vadopalaitė ir Evelina Jakštaitė

 

Čia tai bent sąrašas! Rudens dvejetų turnyre kovos kone visos pajėgiausios poros: pavasario čempionės Svajūnė Vadopalaitė/Evelina Jakštaitė, vicečempionės Jurgita Kveselaitė/Rita Mockienė, trečią vietą užėmusi Greta Aidukaitė (su nauja partnere Saule Bilevičiene), Eglė Vindašiūtė/Dalia Leonavičiūtė, pirmą kartą laimę moterų turnyre bandys MIX dvejetų specialiste Erika Buntienė (su Juste Kančaite).

 

Iš viso divizione – 16 porų. Vienoje grupėje žais 6 poros, dviejose – po 5. Kitame etape matysime 12: 1-4 grupių vietas.

 

Moterų 2 divizionas

 

Pavasario čempionės – Viktorija Motiekaitė ir Martyna Kilčiauskaitė

 

Moterų 2 diviziono favoritėmis bus Viktorija Motiekaitė ir Martyna Kilčiauskaitė, kurios bandys iškovoti antrą titulą paeiliui. Tarp dalyvių matome ir jų varžoves Pavasario dvejetų finale – Miglę Grybinienę bei Viktoriją Vanagę.

 

Divizioną sudaro 36 poros, suskirstytos į šešias grupes po 6. Atkrintamosiose varžybose žais 24: 1-4 vietos.

 

Moterų 3 divizionas

 

Pavasario čempionės – Neringa Rimydienė ir Rita Mendelienė

 

Trečią vietą į nugalėtojų titulą moterų 3 diviziono varžybose bandys iškeisti Eglė Tamošauskienė bei Vilma Zapolskienė. Tarp dalyviu bus ir ketvirta buvusi, tačiau su nauja partnere – Justina Pakalnyte – žaisianti Žiedūnė Rudienė.

 

Iš viso divizione – 31 duetas, suskirstytas į keturias grupes po 6 ir vieną, kurioje 7 poros. Į kitą etapą pateks 24: 1-4 vietos grupėse.

 

MIX TOP divizionas

 

Pavasario čempionai – Augustinas Karkauskas ir Erika Buntienė

 

Stipriausia pavasario pora – Augustinas Karkauskas ir Erika Buntienė – nugalėtojų titulo rudenį negins. Tuo pasinaudoti bandys kiti prizininkai – Gerda Zykute ir Danas Zykus bei Emilija Kravtaitė ir Mantas Mikalopas.

 

Iš viso divizione varžysis 14 porų, suskirstytų į dvi grupes po 5 bei vieną, kurioje žais 4 duetai. Kovą atkrintamosiose tęs 10: 1-3 grupių vietos ir geriausia ketvirtoji.

 

MIX 2 divizionas

 

Pavasario čempionai – Paulius Bortkevičius/Agnė Babelienė

 

Paulius Bortkevičius ir Agnė Babelienė nusprendė apginti tik ką iškovotą čempionų titulą. Konkurencija kaip niekada didelė: šiame divizione varžysis net 53 duetai, suskirstyti į aštuonias grupes po 6 bei vieną, kurioje 5.

 

Į kitą etapą pateks 36: 1-4 vietos grupėse.

 

MIX 3 divizionas

 

Pavasario čempionai – Gediminas Puronas/Vaida Nedzinskienė

 

Pradedančiųjų mišrių dvejetų žaidėjų divizione varžysis 46 duetai, suskirstyti į septynias grupes po 6 ir vieną, kurioje 5 poros. Į kitą etapą pateks 36: 1-4 vietos grupėse.

 

Atmintinė žaidėjams:

  • Į savo mačus galite kviestis TenisoNamai.lt patvirtintus teisėjus. Teisėjų sąrašą galite rasti čia.
  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki spalio 16 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama B/Ž, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus 0:1.
  • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu. Įvestą rezultatą patvirtina organizatoriai.
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.
 

Atgal

 
 

Komentarai