Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

Puft ir tu jau čempionas

cempionas-2013v
2013 spalio 15 d.

Sekmadienį sužaisti visų divizionų finalai, įtampos netrūko. Apžvelkime kiekvieną iš kovų, tačiau pirmiausia – odė rėmėjams.

 

Pagrindinis rėmėjas – pigiausių kainų ir plataus asortimento (ko dar gali daugiau lietuviui reikėti?!) teniso reikmenų parduotuvė www.SportClub-Tennis.lt jau ne pirmus metus rūpinasi mūsų turnyro prizininkais. Ne išimtis ir šiemet – visi jie gavo parduotuvės piniginius kuponus nuo 50 iki 250 Litų.

 

Turnyro rėmėjas Mantis (ir šios firmos prekes siūlanti www.JDSport.lt) nepagailėjo pirmoms divizionų vietoms sportinių krepšių, o kitoms – piniginių 100 Lt vertės kuponų bei teniso kamuoliukų.

 

DIDELIS AČIŪ RĖMĖJAMS!

 

TOP divizionas

Andrius Nikelis vs Vytis  Grabauskas – 7:5 6:3

 

Prieš pat finalus pasirodžiusiame straipsnyje daugeliui rėžė akį Vyčio ir Andriaus patirčių skirtumas. Vytis net ~10 kartų ilgiau žaidžia tenisą nei Andrius, kas labai daug ką pasako apie žaidėjo meistriškumo lygį. Maža to, praeityje žaisti mačai su bendrais varžovais bei kita statistika nežadėjo Andriui sėkmingos baigties. Tačiau statistika lieka tik statistika…

 

Vytis kovą pradėjo tvirtai ir Andriui, korte besisvaidančiam keiksmažodžiais bei rakete, teko greitai karčiai suvokt, jog rezultatas jau 2:5. Tą matydamas Vytis šiek tiek per anksti patikėjo pergale, kuo netruko pasinaudoti Andrius ir nieko nelaukęs susiėmė bei visų žiūrovų nuostabai išplėšė pirmą setą 7:5. Toliau Vyčio bandymai perimti iniciatyvą buvo nesėkmingi ir antrasis setas, nors ir su daug gražių žaidybinių taškų, gan užtikrintai atiteko Andriui. Taigi, Andrius pagaliau pasiekė savo olimpą ir tapo TOP diviziono čempionu.

 

2 divizionas

Ignas Murauskas vs Tomas Šeikis – 2:6 6:1 6:2

 

Ignas į 2 divizioną iš TOP nukrito po nesėkmingo 2013 žiemos sezono. Jame šią vasarą Igno tikslas buvo vienas – įrodyti, jog jis yra geriausias ir su trenksmu grįžti į TOP divizioną.

 

Tomas pastaraisiais metais padarė itin didelę pažangą. Intensyvus turnyrų grafikas, besivaržant su pačiais stipriausiasiais, bei reguliarios treniruotės davė rezultatų – į finalą jis įžengė nei karto nenugalėtas.

 

Po pirmo seto atrodė, jog Tomas gan stabiliai eina tikslo link ir rezultatas tą atspindėjo – 6:2. Antrame sete Ignas, panaudodamas TOP divizione sukauptą patirtį, sugebėjo pagerinti savo žaidimą ir Tomui pradėjus „drebinti“ smūgius rezultatas persivertė – 1:6. Trečią setą Ignas sugebėjo sužaisti pagal planą ir, Tomui nesugebėjus sumažinti klaidų kiekio, šventė pergalę paskutiniam setui pasibaigus rezultatu 6:2.

 

3 divizionas

Edvinas Dovydaitis vs Andrius Švolka – 6:3 6:0

 

Labiau į teniso naujokus (t.y. mažiau patyrusius tenisininkus) orientuoto 3 diviziono finale šiemet kovėsi du turnyro naujokai.

 

Edvinas visų pirma yra skvošo žaidėjas ir tik gana neseniai atrado tenisą. Kantriai šlifuodamas ir tobulindamas smūgius su treneriu bei panaudodamas užgrūdinto skvošo kovotojo įgūdžius jis tiesiogine ta žodžio prasme per vasarą tiesiog „išaugo“ trečiąjį divizioną.

 

Finale užtikrintu rezultatu 6:3 6:0 nugalėjęs kitą turnyro debiutantą Andrių Edvinas iškovojo pirmą vietą nepatyręs nei vieno pralaimėjimo. Maža to, pirmą kartą per TenisoNamai.lt istoriją, jis per visą turnyrą niekam nepralošė nei vieno seto. Su tokiais tempais, kitame sezone galime tikėtis labai rimto rezultato jau ir 2 divizione.

 

Kovos dėl III vietų

 

2 divizione dėl trečios vietos kovojo Benitas Jonikas ir Vainius Bartasevičius. Benitas tik per plauką nepatekęs į finalą (dėl pralošimo pusfinalyje Andriui Svolkai) užtikrintai įrodė, jog jis už varžovą stipresnis rezultatu 6:0 6:4. Pats Vainius po kovos pirmame sete daugiausiai kaltino nesugebėjimą išnaudoti savo padavimų. Antrame lemiamas geimas buvo devintas, kuomet rezultatui esant 4:4 nepavyko laimėti savo padavimų.

 

3 divizione dėl trečios vietos susirungė Tomas Šalkauskas ir Gintaras Svitojus. Čia kova buvo kur kas aršesnė ir pareikalavo trijų setų. Pergalę šventė Tomas, varžovą nugalėjęs rezultatu 6:4 3:6 6:0.

 

TOP diviziono trečios vietos kova nukelta dėl tam tikrų nenumatytų aplinkybių. Apie rezultatus informuosime vėliau.

 

 

Kas toliau?

 

Na o toliau kaip visuomet – geriausi keturi žaidėjai iš 3 ir iš 2 divizionų Žiemos 2014 sezoną jėgas gali (bet neprivalo) išbandyti aukštesniuose divizionuose. Taip pat, po keturis paskutinius žaidėjus iš TOP bei 2 divizionų deja keliauja į žemesniuosius.

 

Turnyro nuotraukos, žaidėjų užimtos vietos bei reitingai pasirodys artimiausių kelių dienų laikotarpy. Būkite kantrūs, informuosime.

 

P.S. Žiemos turnyras be jokių abejonių įvyks, registracija kaip visuomet – sausio mėnesį.

 

Iki!

 

Atgal

 
 

Komentarai