Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt moterų vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:2|3Nuostatai

Revanšiniai finalai

WEB maža naujiena-22
2021 rugsėjo 8 d.

Šįkart turėsime progą stebėti kaip niekad daug revanšinių kovų, kurios vyks finalo metu. Net keli žaidėjai susikaus tarpusavyje, nors jau žaidė grupėje arba turi nuoskaudų iš ankstesnių susitikimų. Retas sutapimas, kuris įneš tik dar daugiau intrigų ir suteiks žavesio žiūrovams. Kredito garanto“ 2021 metų vasaros sezono vienetų turnyro finaluose susitiksime jau šį penktadienį 17 val. Bernardinų sodo aikštyne. Renginio metu vyks ir visų divizionų prizininkų apdovanojimai.  

 

Masters divizionas

 

Skirmantas Kadžius vs Andrius Nikelis

Seni geri pažįstami ir vėl susitiks teniso korte. Priešininkai labai gerai vienas kitą pažįsta ir tikrai yra žaidę ne vieną kartą. Žinome, kad jų dvikova visuomet įnirtinga ir vyksta iki paskutinio kamuolio. Šįkart Andrius Nikelis turės progą atsirevanšuoti už pralaimėjimą grupėje po trijų setų kovos.

 

TOP divizionas

 

Vainius Žalimas (24 %) vs Tadas Tarasevičius (76 %)

Tituluotas dvejetų specialistas Vainius šį sezoną demonstruoja neįtikėtiną formą vienetų turnyre. Iki šiol jo geriausias pasiekimas vienetų turnyre buvo 3-ia vieta 2019 žiemą. Įdomu, ar Vainiui pavyks šį asmeninį karjeros pasiekimą vainikuoti pergale prieš dar nenugalėtą priešininką patyrusį žaidėją Tadą Tarasevičių. Tarpusavyje žaidėjai jau yra žaidę dukart ir abu kartus pergalę šventė Tadas.

 

TOP Challenge divizionas

 

Dainius Lasinskas (66 %) vs Paulius Paklonskas (34 %)

Dainius pretenduoja pasiekti labai unikalų “Teniso namų” rekordą – tapti čempionu trijuose skirtinguose divizionuose su geriausiu žaistų ir laimėtų mačų santykiu. Dainius jau sužaidė 44 mačus ir pralaimėjo tik vieną kartą – praėjusios vasaros TOP Challenge diviziono pusfinalyje. Iki istorinio pasiekimo jam telieka įveikti paskutinį priešininką Paulių Paklonską, kurį beje Dainius jau yra kartą įveikęs savo trumpoje karjeroje.

 

2 divizionas

 

Giedrius Gradeckas vs (E.Oganauskas arba G.Baubinas)

Giedrius po keleto nesėkmingų bandymų TOP Challenge divizione su trenksmu grįžta į 2-ąjį divizioną. Idealus pasirodymas šiame turnyre – 10 iš eilės laimėtų mačų – turėtų išgąsdinti bet kurį priešinininką. Giedriaus finalo priešininkas paaiškės po pusfinalio mačo, kuris turėtų būti sužaistas netrukus.

 

3 divizionas

 

Jose Maria Fernandez (62 %) vs Dainius Rinkevičius (38 %)

Štai pagaliau mūsų turnyras tampa tarptautinis, nors vyksta tik Vilniuje. Mūsų vienetų turnyrų debiutanas Jose Maria Fernandes kol kas nepralaimėjo nė vieno mačo iš 9. Iki pirmojo čempionų titulo jam beliko vienas žingsnis – įveikti Dainių Rinkevičių. Tai bus išties sudėtinga, nes Dainius yra žaidėjas nepralaimėjęs visų savo 19 mačų, o žiemos turnyre tapo 4-o diviziono čempionu. Po šio finalo kažkuriam iš žaidėjų bus pirmasis pralaimėjimas ir jis bus labai skaudus.

 

4 divizionas

 

Julius Šimulionis vs (E.Leskauskas arba A.Laska)

Finale sutinkame praėjusio turnyro 5-ojo diviziono paguodos laimėtoją Julių Šimulionį. Jam labai sėkmingai susiklostė debiutas aukštesniame divizione – grupėje patyrė tik vieną pralaimėjimą, o pusfinalyje nukovė vieną iš grupių etapo lyderių Šarūną Babkauską. Juliaus priešininkas finale paaiškės po pusfinalio mačo tarp E.Leskausko ir A.Laskos.

 

5 divizionas

 

Erlandas Balukonis vs Edvinas Kundelis

Finale susikaus toje pačioje grupėje turnyrą pradėję žaidėjai. Tada pergalę šventė labiau patyręs Erlandas. Edvinas pirmą kartą žaidžia “Teniso namų” vienetų turnyre, tačiau iškart patekti į finalą yra labai didelis pasiekimas ir puikus teniso karjeros startas. Stebėsime, ar pavyks Edvinui atsirevanšuoti.

 

Moterų 2 divizionas

 

Indrė Janusevičiūtė vs (S.Jokštytė arba G.Grebliauskienė)

Praėjusio turnyro 3-os vietos laimėtoja bandys iškovoti čempionės vardą šįkart. Tereikia sulaukti pusfinalio mačo baigties ir sužinosime jos priešininkę finalinėje kovoje.

 

Moterų 3 divizionas

 

Gintarė Gurevičiūtė vs Dovilė Petrauskienė

Laukia labai intriguojanti dvikova. Sprendžiant iš mačų rezultatų abi žaidėjos viso turnyro metu nesulaukė labai didelio pasipriešinimo. Akivaizdu, kad finale susikaus viena kitos vertos priešininkės. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad jos jau žaidė tarpusavyje ir po dviejų tie-break’ų pergalę šventė Gintarė.

 

 

Atgal

 
 

Komentarai