Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|TOP (C)|2|3Nuostatai

Rudens dvejetai 2020: apie intrigas finišo tiesiojoje

WEB maža naujiena
2021 birželio 3 d.

Apie intrigas finišo tiesiojoje

 

Pastaruosius du metus jau esame įpratę finalinius mačus žaisti netradiciniu metu. Turnyrai truko ilgiau, todėl 2020 rudens dvejetų finalinius mačus žaisime ne žiemos pradžioje kaip įprasta, o 2021-ųjų vasaros pradžioje (birželio 6 d. 15 val.). Kita vertus turime progą pasirinkti daugumai priimtinesnį variantą žaisti lauke ir ant grunto dangos – Bernardinų parko aikštyne. Visiems įdomu, kam atiteko garbė uždaryti kol kas didžiausią „Teniso namų“ turnyrą. Taigi apžvelkite intrigas, kurios mūsų laukia finaliniuose mačuose.
 
„TOP“ divizionas
 
Finale žais praėjusio rudens turnyro nugalėtojai Kavaliauskas / Simanaitis prieš Babelį / Budrikį. Pastarieji turnyrą pradėjo labai vangiai ir vos pateko į atkrintamųjų etapą iš grupės. Tačiau iškalbingas faktas yra tai, kad šios dvi poros žaidė toje pačioje grupėje ir dar pernai spalio mėnesį sužaidė mačą grupėje. Tąkart, kad ir kaip netikėtai, laimėjo Babelis / Budrikis. Neabejojame, kad Kavaliauskas / Simanaitis degs noru atsirevanšuoti už vienintelį pralaimėjimą šį sezoną.
 
„TOP Challenge“ divizionas
 
Finale vietą jau užsitikrino Alkinas / Baltaduonis. Praėjusiame (Pavasario 2020) turnyre jie iškovo tik vieną pergalę iš penkių, o šį sezoną demonstruoja pagirtiną kovingumą – ketvirtfinalyje ir pusfinalyje mačus laimėjo po trijų setų kovos. Finaliniame mače jų lauks akistata su Bortkevičiumi / Šydeikiu.
 
2 divizionas
 
Jau aiškūs finalininkai. Susipažinkime su jais. Pirmoji pora – Pakalka / Pavlovičius. E. Pakalka „Teniso namų“ dvejetų turnyruose žaidžia nuo 2017 metų, tačiau šiame sezone pirmą kartą žaidžia su nauju partneriu. Peršasi išvada, kad šioje poroje X veiksnys ir yra jo porininkas D. Pavlovičius, kuris anketoje nurodęs, jog yra žaidęs profesionaliai. Natūraliai kiltų klausimas, ar tai neišgąsdins jų priešininkų Dunčiko / Treigio. Neabejokite, tikrai ne! Kitoje pusėje laukia dar vienas X veiksnys – tai T. Dunčikas, kurio tandemas su J.Treigiu irgi pirmą kartą pasirodo „Teniso namų“ dvejetų turnyre. Laukia įdomi dvikova.
 
3 divizionas
 
Finale tikrai sutiksime praėjusio turnyro (Pavasaris 2020) bronzinę porą Šamšonas / Milto. Jiems pavyko prasibrauti iki finalo savo trečiajame turnyre. Jeigu tiesa, ką vaikinai nurodė savo anketose, tai šios poros dalyvavimas finale įrodo, ką įmanoma pasiekti pradėjus žaisti tenisą prieš 3-4 metus. Šamšonas / Milto finale susikaus su dvikovos Prakavičius / Giedraitis vs Kazlauskas / Ivanovas nugalėtojais.
 
 „MIX TOP“ divizionas
 
Šeiminis duetas Zykus / Zykutė ramiai laukia savo priešininkų finale. Praėjusio turnyro (Pavasaris  2020) finalas nesusiklostė, todėl etatiniai MIX TOP prizininkai ima antrą galimybę laimėti čempionų titulą. Anaipto,l patekimas į finalą
nebuvo lengvas – paskutiniai du mačai laimėti po įtemptos trijų setų kovos. Ar ši patirtis ir kovingas nusiteikimas bus pakankamas, sužinosime sekmadienį Bernardinų parko aikštyne, kur Zykus / Zykutė susirems su dvikovos Šakinis / Vadopalaitė vs Nikelis / Šiaučiūnaitė nugalėtojais.
 
„MIX“ 2 divizionas
 
Aiškios abi finalininkų poros – tai Nutautas / Sasnauskaitė ir Okinčicas / Žalėnienė. Pirmoji pora (Nutautas / Sasnauskaitė) geriausiai pasirodė pirmajame grupių etape, todėl patekimas į finalą nėra staigmena. Tikėtina, ši pora bus laikoma mačo favorite. Okinčicas / Žalėnienė užėmė pirmąją vietą labai sudėtingoje grupėje, tačiau nepriekaištingai sužaidė atkrintamųjų etape ir štai jie finale. Ar pavyks mesti rimtą iššūkį be kluptelėjimų žaidžiantiems Nutautui / Sasnauskaitei?
 
„MIX“ 3 divizionas
 
Finalas jau sužaistas. Diviziono nugalėtojais tapo Daunaravičius / Tamošauskienė
 
Moterų „TOP“ divizionas
 
Finalas jau sužaistas. Diviziono nugalėtojais tapo Aidukaitė / Bilevičienė
 
Moterų 2 divizionas
 
Motiekaitė / Kilčiauskaitė nepasiduoda ir yra pasiruošusios antrą kartą iš eilės laimėti 2 diviziono moterų dvejetų turnyrą. Šį sezoną nepavyko išvengti pralaimėjimų, todėl tai gali būti proga pasireikšti priešininkėms. Kitoje aikštelės pusėje finale jų lauks Balčiauskienės / Jogėlienės pora. Įdomus faktas, kad R. Balčiauskienė dabar su kita porininke bandys atsirevanšuoti už pralaimėjimą pusfinalyje praėjusiame sezone būtent Motiekaitei / Kilčiauskaitei.

Praėjusio sezono šeštos vietos laimėtojos Lukaševičienė / Gumbrevičienė šįkart žaidžia be pralaimėjimų – 9 pergalės iš tiek pat galimų. Užtikrintai žengia į finalą. Čia joms iššūkį mes „Teniso Namų“ moterų dvejetų debiutantės Kunigiškytė / Misiukanis, kurios taip pat dar nepatyrė pralaimėjimų šiame sezone – 8 pergalės iš 8. Stebėsime finalinį mačą, kuriame susikaus neabejotinos sezono lyderės šiame divizione.

 

Atgal

 
 

Komentarai