Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Rudens finaluose dominavo šeimų poros

ruduo_2017_finalas
2017 gruodžio 12 d.

Praeitą penktadienį vieni skubėjo į naktinį klubą, kiti „slidinėjo“ apledėjusiuose keliuose, o teniso mėgėjai uždarinėjo didžiausius rudens dvejetų ir MIX turnyrus. Nepaisant to, kad dėl nenumatytų aplinkybių vyko ne visos finalinės kovos, kortų pakraščiai buvo pilni žiūrovų, kurie aktyviai sirgo ir plojo finalininkams. Net dvi pirmas vietas laimėjo šeimyninės – vyro ir žmonos – poros.

 

Po finalų visi prizininkai buvo apdovanoti dosnių rėmėjų prizais:

 

  • SEB arena piniginiai kuponai kortų rezervacijai.
  • Mantis koto apvijos ir kamuoliai. Salming kojinės, antriešiai ir gertuvės.
  • GRIP.LT įsteigti bilietai į šventinį M. Mikutavičiaus koncertą.
  • FTC kuponai sportinio kineziterapeuto konsultacijai.
  • Nespresso kavos puodeliai.
  • Vytautas Mineral SPA nuolaidos kuponai apgyvendinimui ir nemokamos valandos teniso kortų nuomai.
  • Maistas Sportui žaidėjus aprūpino Vitargo maisto papildais, kurie padeda išlaikyti jėga iki mačo pabaigos.
  • Sushi Stop maitino prizininkus ir žiūrovus skaniausiais suši Vilniuje bei įsteigė piniginius dovanų kuponus kiekvienam prizininkui.
  • Vytautas neleido žaidėjams mirti iš troškulio finalų metu.

 

O dabar pažvelkime, kaip vyko mačai kiekviename iš finalų.

 

MIX 2 divizionas

 

Šioje kovoje susitiko Vilma ir Darius Baniai bei A. Stankevičienė ir E. Okinčicas. Iki pirmo seto pabaigos aikštelėje dominavo Edvardas su Audra, jie laikė nedidelę persvarą savo pusėje ir atrodė, kad pirmas setas jau yra jų kišenėje. Bet Vilmos ir Dariaus dvejetas įnirtingai kovėsi ir ištempė pirmą setą iki tie-break’o ,kur fortūna buvo Banių šeimos pusėje ir jie šventė pergalę pirmoje mačo pusėje. Antrame sete Edvardas su Audra įjungė aukštesnę pavarą ir nepaliko varžovams nei vieno šanso užsikabinti. Antrasis setas liko A. Stankevičienės ir E. Okinčico su rezultatu 6:1.
Viskas turėjo paaiškėti lemiamame trečiame tie-break’e. Pradžioje abi poros kovojo taškas į tašką. Antroje tie-break’o pusėje Vilmos ir Dariaus dvejetas sužaidė šiek tiek stabiliau ir labiau užtikrintai, kas ir lėmė tie-break’o ir viso mačo rezultatą. Čempionais tapo Vimos ir Dariau Banių šeimyninis mišrus dvejetas.

 

MIX 3 divizionas

 

Į kortą dėl čempiono vardo žengė vyro ir žmonos pora Dovilė ir Justas Baltaduoniai bei Eglė Lukauskaitė su Domu Navicku. Šis mačas užtruko trumpiau nei antro diviziono finalas. Nuo pat mačo pradžios aikštelėje savo pranašumą rodė Baltaduonių šeima. Eglė su Domu bandė jiems priešintis, tačiau nesėkmingai. Dovilė su Justu išlaikė aukštą dėmesio koncentraciją iki pat mačo pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 6:3 6:2.
Norime atkreipti dėmesį į tai, kad abiejų divizionų finaliniu mačus laimėjo šeimyninės vyro ir žmonos poros. Matyt, šitas faktas leido jiems pasiekti geresnę sinergiją ir taip būti pranašesniais už varžovus.

 

Nuotraukas iš 2017 metų rudens dvejetų finalų galite peržiūrėti mūsų FB paskyroje.

 

Dėkojame visiems už dalyvavimą. Jungiamės į žiemos vienetus.

 

Atgal

 
 

Komentarai