Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Rugsėjo 1 – šventė tūkstančiams moksleivių ir 500 tenisininkų

ruduo_2017_pirmas_etapas_start
2017 rugsėjo 1 d.

Rugsėjo 1-oji daugeliui žmonių yra simbolinė diena. Tūkstančiams moksleivių ir studentų tai yra naujo gyvenimo etapo pradžia. Mokslus jau baigusiems tai yra naujo darbymečio pradžia po vasaros atostogų maratono. Na o teniso dvejetų mylėtojams, kurių šiemet bemaž 500, rugsėjo 1-ąją startuoja ilgai lauktas Teniso Namų rudens dvejetų sezonas. Pirmyn!

 

Skelbiame TenisoNamai.lt Rudens 2017 dvejetų ir MIX turnyrų pirmojo etapo pradžią ir pateikiame svarbią informaciją apie divizionų sudėtį ir žaidėjų skaičių, kurie pateks į antrąjį etapą.

 

Bendri divizionai:

 

Stipriausiame TOP divizione šį sezoną jėgų išbandyti nepabūgo 27 tenisininkų dvejetai. Visi jie suskirstyti į penkias grupes: dvi grupės po 6 ir trys grupės po 5 teniso poras. Į antrąjį etapą kelialapį gaus lygiai 20 dvejetų: 1-4 grupių vietos.

 

Antras divizonas pritraukė rekordiškai didelį žaidėjų skaičių. Net 79 poros kovos dėl dvejetų čempiono vardo. Šiame divizione turėsime keturiolika grupių: devynios grupės po 6 ir penkios po 5 teniso dvejetus. Į antrąjį etapą papuls 1-4 grupių vietos, iš viso 56 teniso tandemai.

 

Trečiajame divizione, kuris kaip visada pritraukia nemažą merginų dėmesį, turime 57 žaidėjų poras. Pirmame etape jos susiskirstė į dešimt grupių: septynios grupės po 6 ir trys grupės po 5 žaidėjus. Į antrąjį etapą bus perkelta 40 teniso dvejetų: 1-4 grupių vietos.

 

MIX / mišrūs divizionai:

 

Stipriausiam mišriųjų dvejetų MIX TOP divizione šį kartą susirinko net 14 porų. Pirmame etape žaidėjai susirungs trijoe grupėse: dvi grupės su 5 ir viena su 4 teniso porom. Į antrą etapą keliaus 12 teniso porų: 1-4 grupių vietos.

 

Antrasis pagal lygį MIX 2 divizionas šį sezoną kaip niekad populiarus. Čia turime 41 merginų ir vyrų teniso duetą. Pirmame etape visos poros žais septyniose grupėse: Šešios po 6 ir viena su 5 žaidėjų poromis. Antrajame etape kovą tęs 32 mišrūs dvejetai: 1-4 vietos ir keturi geriausi, kurie užims penktas vietas.

 

Paskutiniame trečiame, bet ne mažiau svarbiame nei kiti, MIX 3 divizione šį sezoną susirinko 28 žaidėjų mišrios poros. Pirmąją turnyro dalį jos kovos penkiose grupėse: trys po 6 ir dvi po 5 žaidėjų dvejetus. Antrajame etape galėsime pamatyti 20 teniso porų: 1-4 grupių vietos.

 

Atmintinė žaidėjams:

  • Į savo mačus galite kviestis TenisoNamai.lt patvirtintus teisėjus. Teisėjų sąrašą galite rasti čia.
  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki spalio 20 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama B/Ž, o esant akivaizdžiai vienai iš porų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus 0:1.
  • Dėl mačų laiko ir vietos dvejetai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu. Įvestą rezultatą patvirtina organizatoriai.
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.

 

 

Primename, jog nugalėtojai varžosi dėl garbingų TenisoNamai.lt taurių bei mūsų rėmėjų prizų.

 

Be to kartu su nugalėtojais taip pat bus apdovanoti paguodos laimėtojai (kiekvienam divizione) ir teniso klubas (komanda), kuris surinks daugiausiai trofėjų šiame turnyre.

 

Rėmėjai:

 

 

Atgal

 
 

Komentarai