Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Startuoja registracija į didžiausią teniso turnyrą Lietuvoje!

Vasaros vienetų turnyras
2020 gegužės 1 d.

Kol Novakas Djokovičius, Rogeris Federeris, Rafaelis Nadalis ar Serena Williams įsitaisę patogiai ant sofos žiūri televizorių, pajusti teniso turnyro dvasią anksčiau už profesionalus galite jūs. Prasidėjo registracija į DIDŽIAUSIĄ teniso mėgėjų turnyrą Lietuvoje!

 

TenisoNamai.lt skelbia REGISTRACIJOS PRADŽIĄ į Vasaros vienetų ir moterų vienetų turnyrus: jūsų lauks 6 bendri ir 3 moterų divizionai, o dalyvių skaičius turėtų perkopti 600…

 

Žaisti tenisą yra SAUGU, jei laikomasi tam nurodytų rekomendacijų. Primename – kortuose ne daugiau nei po du, žaidžiame su savo inventoriumi, išlaikome saugų atstumą, dezinfekuojame rankas ir besikeisdami nedaužome „pitakais“:)

 

„Tyrimai parodė, kad virusas uždarų patalpų ore aerozolio pavidalu išlieka kiek ilgiau nei valandą, tačiau lauke yra vėjas, yra ultravioletiniai saulės spinduliai, tad tikimybė užsikrėsti per orą, laikantis saugaus 1-2 metrų atstumo, yra labai maža“, – sakė gydytojas ir tenisininkas Martynas Jocys.

 

Vadinasi – pirmyn į kortus! TenisoNamai.lt turnyro formatas patogus tuo, kad žaidėjai patys susitaria dėl susitikimo datos, visa informacija apie lenteles bei terminus skelbiama internete, o dalyviams tereikia sužaisti ir nepamiršti rezultato įvesti į sistemą.

 

Daugiau nei 600 dalyvių bus suskirstyti į divizionus pagal lygį, todėl galite tikėtis žaisti daug azartiškų mačų bei įgyti patirties, žaidžiant vis su naujais priešininkais. Dalyvaujant tęstiniuose turnyruose, atsiranda motyvacija nuolat palaikyti formą, tad žaisdami turnyre visą vasarą ne tik išliksite sportiški, tačiau ir pagerinsite savo teniso žaidimo lygį.

 

Registracija prasideda šiandien:

 

 

Primename, kad visi žaidėjai kovoja dėl prizinio fondo, kurį sudaro:

 • TenisoNamai.lt taurės kiekvienam prizininkui (I, II, III ir paguodos vietos)
 • Mantis kamuoliai
 • GRIP.LT rėmėjo prizai
 • Vero cafe dovanos
 • 2L architektai dovanos
 • Funkcinės Terapijos Centro apsilankymo kuponai
 • Vytautas Mineral SPA kuponai jūsų poilsiui po sunkių varžybų ir treniruočių
 • Maistas Sportui sportiniai papildai
 • Sushi Stop kuponai ir vaišės finalo dalyviams
 • Litbana vaisiai finalo dalyviams ir žiūrovams
 • Basso produkcija
 • Hermis vanduo
 • Skinija kojinės

 

Tradiciškai, klubas, surinkęs daugiausiai trofėjų (prizinių vietų) gaus Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubo įsteigtą prizą – 200 eurų kuponą bilietams į „Ryto“ rungtynes. Dėl to neužmirškit priskirti klubo savo naudotojo profilyje dar turnyro pradžioje.

 

Visų žaidėjų, kurie pirmą kartą registruosis mūsų turnyre, prašome pateikti kuo tikslesnę informaciją. Prieš pat turnyro pradžią suskirstysime naujokus į divizionus atsižvelgdami į pageidaujamą divizioną. Taigi, naujokai nebūtinai žais tame divizione, kurį pasirinko, iki kol organizatoriai patvirtins jų pasirinkimą. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad kiekvienas žaidėjas žaistų su savo pajėgumo varžovais.

 

Startinis mokestis 40 eurų asmeniui, mokamas registracijos metu per PaySera.lt sistemą.

 

 

Plačiau apie vienetų turnyrą skaitykite ČIA, apie moterų vienetų turnyrą – ČIA.

Patarimų, nusiskundimų ir pageidavimų laukiame adresu info@tenisonamai.lt.

 

TURNYRO RĖMĖJAI:

Rėmejai

 

Atgal

 
 

Komentarai