Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4|5Nuostatai

Startuoja rekordinis žiemos sezonas su 560 dalyvių!

ZIema_2019_start
2018 gruodžio 1 d.

Akivaizdu, kad smagiausia tenisą žaisti yra vasarą lauke. Tačiau žiemą būna daugiau azarto, kadangi šaltuoju periodu esame mažiau blaškomi atostogų ir daugiau susitelkiam į sportinės formos gerinimą. Tą akivaizdžiai įrodo rekordinis kiekis tenisininkų, panorusių varžytis Teniso Namų žiemos vienetų bei moterų vienetų turnyruose.

 

Žemiau rasite svarbią informaciją apie pirmojo etapo grupes ir patekimo į antrąjį etapą taisykles.

 

TOP divizionas

 

Stipriausiame vienetų divizione šį kartą sulaukėme lygiai 66 dalyvių dėmesio. Pirmojo etapo metu jie suskirstyti į 11 grupių po 6 tenisininkus.
Antrame etape pamatysime 44 geriausius: 1-4 vietos grupėse.

 

2 divizonas

 

Antras divizionas, kaip visada rekordinis pagal dalyvių skaičių. Čia turime net 129 teniso žaidėjus. Pirmojo etapo metu jie varžysis 21-oje grupėje: 3 grupės po 7 ir 18 po 6 žaidėjus.
Antrame etape jėgas galės išbandyti 64 tenisininkai: 1-3 grupių vietos ir vienas geriausias, kuris užims ketvirtą vietą.

 

3 divizionas

 

Vidurinis bendras divizionas taip pat sulaukė dėmesio – čia turime 101 teniso žaidėją, kurie suskirstyti į 16 grupių: 5 po 7 ir 11 po 6 teniso mėgėjus.
Atkrintamajame etape išvysime 64 geriausius: 1-4 vietos.

 

4 divizionas

 

Priešpaskutiniame bendrame divizione šį sezoną turime 108 žaidėjus. Pirmame etape jie padalinti į 16 grupių: 12 po 7 ir 4 po 6 sportininkus.
Antrajame etape galės žaisti 64: 1-4 grupių vietos.

 

5 divizionas

 

Pradedančiųjų divizione turime net 50 dar „žalių“ tenisininkų. Pirmojo etapo metu jie suskirstyti į 8 grupes: 6 grupės po 6 ir 2 po 7 teniso žaidėjus.
Antrojo etapo ribą peržengs 32: 1-4 vietos.

 

Moterų turnyro divizionų informacija:

 

TOP moterų divizionas

 

Aukščiausias moterų divizionas šį sezoną kaip niekad stiprus – čia nepabūgo žaisti 15 tenisininkių. Pirmame etape jos žais trijose grupėse, kiekvienoje po 5 žaidėjas.
Į antrąjį etapą žengs 12 jų: 1-4 grupių vietos.

 

2 moterų divizionas

 

Antrajame moteriškame divizione turime 38 teniso mėgėjas. Grupių etapo metu jos varžysis šešiose grupėse: 2 po 7 ir 4 po 6 žaidėjas.
Atkrintamųjų etape matysime 24 sportininkes: 1-4 grupių vietos.

 

3 moterų divizionas

 

Pradedančiųjų merginų divizionas pritraukė net 48 žaidėjas, kurios suskirstytos į septynias grupes pirmojo etapo metu: 6 po 7 ir 1 su 6 tenisininkėmis.
Antrajame etape žais 32: 1-4 vietos ir 4 geriausios, kurios užims 5-tas vietas.

 

 

Atmintinė žaidėjams:

  • Į savo mačus galite kviestis TenisoNamai.lt patvirtintus teisėjus. Teisėjų sąrašą galite rasti čia.
  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki sausio 18 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama B/Ž, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus 0:1.
  • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu. Įvestą rezultatą patvirtina organizatoriai.
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.

 

 

Primename, jog nugalėtojai varžosi dėl garbingų TenisoNamai.lt taurių bei mūsų rėmėjų prizų. Be to kartu su nugalėtojais taip pat bus apdovanoti paguodos laimėtojai (kiekvienam divizione) ir teniso klubas (komanda), kuris surinks daugiausiai trofėjų šiame turnyre.

 

Rėmėjai:

 

Atgal

 
 

Komentarai