Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Tenisonamai.lt MIX dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai

Stipriausios poros jau mato finalų šviesą turnyro gale

ruduo_2018_pries_finalus
2018 lapkričio 26 d.

Kiek daugiau nei prieš savaitę Londono ATP finaluose kiečiausi tenisininkai išaiškino, kas yra stipriausias vienetų žaidėjas ir stipriausia dvejetų pora šių metų pabaigoje. Mūsų rudens dvejetų ir MIX turnyrų finalai, kurie vyks gruodžio 7 d. SEB Arenoje, dar laukia savo stipriausiųjų.

 

Apžvelkime, kas šiuo momentu yra arčiausiai trokštamų trofėjų?

 

TOP divizionas

 

Viršutinėje lentelės dalyje pusfinalio kovoje susitiks praeito dvejetų sezono čempionai, broliai Vytis ir Vainius Žalimai ir TenisoNamai.lt dvejetų senbuviai A. Nikelis su V. Bartuliu. Prognozuoti, kas bus stipresnis šioje kovoje labai sunku, tad palikim vietos intrigai.

 

Lentelės apačioje M. Eimontas su J. Tekutjev dėl patekimo į finalą susirungs susirungs su pirmą kartą šiame turnyre kartu žaidžiančiais žaidėjais P. Lataku ir M. Juozaičiu.

 

2 divizionas

 

Antrame pagal dydį divizione T. Balčiūnas su D. Bingeliu stos į akistatą su šauniai šį sezoną žaidžiančia merginų pora A. Rudiene ir E. Jurkevičiene. Kas laimės pasakyti sunku, tačiau mes žinome tik vieną – vyrams šioje kovoje bus nelengva.

 

Apatinėje lentelės dalyje pusfinalio dalyviai dar nėra aiškūs, bet yra potencialūs pretendentai. Tai Beata ir Danas Zykai, kurie dėl patekimo į pusfinalį žais prieš G. Nutautą ir G. Badikonį. Antrame ketvirtfinalyje kovos G. Martusevičius su D. Ruiku prieš T. Abramavičių ir K. Čekauską.

 

3 divizionas

 

Trečiasis divizionas jau turi visus pusfinalio dvejetus.

 

Pirmoje lentelės dalyje dėl galimybės žaisti finalų dieną žais M. Žalimas su V. Grudžinsku ir V. Daunaravičius su G. Gradecku. Norime atkreipti dėmesį, kad pastaroji pora net trijuose iš keturių antrojo etapo mačų buvo priversta žaisti trečia lemiamą setą.

 

Antroje lentelės pusėje pusfinalyje galėsime išvysti P. Maliuk su P. Šeiku ir V. Sabeckį su M. Gabrilavičiumi. Abiejų porų patekimas tarp keturių stipriausių kabėjo ant plauko, nes ketvirtfinalio mačams prireikė pratęsimo ir jie buvo pabaigti tik po trijų setų kovų.

 

O dabar pažiūrėkime, kaip sekasi mūsų mišriosioms poroms.

 

MIX TOP divizionas

 

Lentelės viršuje jau turime pirmus finalininkus. Tai šio sezono debiutantai S. Krasniakovienė su T. Skairiu. Pusfinalyje trijų setų kovoje jie nurungė MIX TOP diviziono senbuvius A. Rudienę su J. Tekutjev.

 

Antroje lentelės dalyje dėl patekimo į finalą žais J. Kveselaitė su A. Labunsku ir E. Jurkevičienė su T. Bagdanskiu. Abi poros yra gana stiprios, tad prognozuoti rezultatą labai sunku.

 

MIX 2 divizionas

 

Antrame divizione lentelės viršuje A. Babelienė su P. Bortkevičiumi dėl galimybės žaisti tarp dviejų stipriausių porų kovos su šeimynine vyro ir žmonos pora – Giedre ir Giedriumi Martusevičiais. Abu mišrūs dvejetai be didesnių problemų pasiekė ketvertuką, tad jų kova žada būti tikrai įdomi.

 

Lentelės apačioje A. Navašinskaitė su D. Akstinu teniso korte susitiks su V. Januliu ir A. Žeromskiene. Nors Valentinas ir Asta pirmą kartą kartu žaidžia mūsų turnyre, jų rezultatai jau spėjo daug ką nustebinti.

 

MIX 3 divizionas

 

Trečiame mišriųjų dvejetų divizione jau žinomi pirmi finalų dalyviai. Tai L. Malavickaitė su I. Juzelskiu, kurie buvo stipresni už visus savo varžovus lentelės apatinėje dalyje.

 

Lentelės viršuje dėl patekimo į finalą kovos M. Matekonis su R. Matekoniene ir L. Barakauskaitė su L. Bakšiu. Stebėkime rezultatus ir sužinokime, kas iš jų gaus teisė žaisti finalų dieną.

 

Priminimas žaidėjams:

  • Finalų kovos dėl pirmų vietų vyks Gruodžio 7 d. SEB Arenos kortuose 18:00. Iškart po to – apdovanojimų vakarėlis su furšetu. Kviečiame sudalyvauti tiek finalistus, tiek jų gerbėjus bei sirgalius!
  • Kovos dėl trečių ir paguodos vietų turi būti sužaistos iki finalų, kadangi apdovanojimai vyks tuo pačiu metu.
 

Atgal

 
 

Komentarai