Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4|5Nuostatai

Šventės baigėsi – grįžtam į kortus

Ziema_2019_pirmas_etapas_vidurys
2019 sausio 7 d.

Silkių patiekalai, baltoji mišrainė, gėrimai su burbuliukais ir pirmos Naujųjų metų Berankio pergalės – tai mus džiugino tarpušvenčio laikotarpiu. Bet neužmirškime apie TenisoNamai.lt vienetų ir moterų vienetų turnyrus, kuriuose vieni žaidėjai jau spėjo sužaisti visus grupių mačus, o kiti vis dar delsia ir laukia paskutinės savaitės.

 

O dabar apžvelkime kai kuriuos grupių lyderius, kurie jau spėjo nustebinti mus savo rezultatais.

 

TOP divizionas

 

 • B grupėje be pralaimėjimų antrojo etapo link juda J. Lučinskij, jo sąskaitoje trys pergalės. Tiesa, viena jų buvo pasiekta tik po lemiamo tie-break’o.
 • E grupėje labai panašiu rezultatus demonstruoja M. Juozaitis, kuris laimėjo tris susitikimus iš trijų žaistų ir turi tik vieną pralaimėtą setą savo įskaitoje.
 • F grupė. Čia be kompromisų pirmyn juda M. Eimontas. Jis be gailesčio triuškina savo varžovus ir iki šiol per mačą, varžovams leido laimėti daugiausiai tris geimus.
 • Negali likti nepastebėta K grupė, kurioje trys žaidėjai turi lygiai po trys taškus. Tai Ž. Andriukaitis, T. Tarasevičius ir M. Volungevičius. Norime atkreipti dėmesį, kad Žydrūnas ir Mindaugas jau spėjo pralaimėti po vieną mačą, būtent prieš aukščiau minėtą Tadą, kuris šiais metais debiutuoja mūsų turnyre.

 

2 divizionas

 

 

 • E grupėje lyderiauja Š. Bakonis, kuris nepaliko šansų savo varžovams žaistuose mačuose. Jo sąskaitoje trys pergalės ir tik dešimt pralaimėtų geimų per visus susitikimus.
 • H grupėje negali likti nepastebėta M. Mozūraitė, kuri jau spėjo sužaisti visus savo grupės mačus. Ji – puikus pavyzdys kitiems!
 • I grupėje debiutuoja M. Lasauskas, kuris sužaidė visus grupės mačus ir tris iš jų laimėjo. Tai neabejotinai suteikia jam galimybę varžytis tolimesniam etape.
 • L grupė. Čia turime pirmąjį diviziono absoliutų lyderį – A. Mardusevič. Andrej spėjo sužaisti visus pirmojo etapo mačus ir visuose buvo pranašesnis už savo varžovus.
 • P grupėje S. Jankauskui iki absoliutaus lyderio vardo liko vienas žingsnis. Saulius sužaidė keturis mačus iš penkių suplanuotų ir neturi nei vieno pralaimėjimo.

 

3 divizionas

 

C grupėje puikius rezultatus rodo M. Budreckis. Jis laimėjo penkis mačus iš penkių žaistų. Du iš jų buvo ypač įtempti ir pergalė buvo pasiekta tik po trečiojo seto.

Toliau turime labai panašią situaciją eilėje grupių, kur žaidėjai sužaidė po tris mačus ir juos laimėjo, štai jie:

 • L. Kochamanas, D grupė
 • A. Čerauskas, K grupė
 • V. Lataitis, L grupė
 • J. Pangonis, O grupė
 • T. Kvaraciejus, P grupė

 

Taip pat turime du žmonės, kurie sužaidė visus, savo grupės mačus: E. Lipnickas iš F grupės ir A. Siniavskij iš K grupės. Savo sąskaitoje jie turi kiekvienas po du taškus.

 

4 divizionas

 

 • C grupėje M. Brochas turi penkias pergales, iš kurių viena yra techninė, ir neturi pralaimėjimų. Tiesa, mačas prieš P. Vildaitę kabėjo ant plauko ir pasibaigė tik po trečio tie-break’o rezultatu 12:10.
 • E grupė. A. Vrubliauskas laimėjo keturis mačus iš keturių žaistų ir pralaimėjo tik vieną setą prieš M. Visocką.
 • F grupėje R. Jokubauskas spėjo pelnyti penkis taškus ir nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, jam teliko sužaisti vieną mačą. Bet kuriuo atveju, bilietą į antrąjį etapą jis jau gavo.
 • H grupėje užtikrintai žaidžia P. Kašinskas, kuris jau sužaidė keturis mačus, visus juos laimėjo ir neatidavė varžovams nei vieno seto.
 • V. Puodžiūnas iš J grupės seka P. Kašinsko pėdomis ir savo grupėje rodo labai panašius rezultatus: keturi mačai ir visi laimėti iš dviejų setų.
 • T. Andriukaitis K grupėje viršijo visų lūkesčius. Jau sužaisti visi šeši grupės mačai, kuriuose visuose pasiekta pergalė ir daugiausiai per mačą buvo pralaimėta 4 geimai.

 

5 divizionas

 

Pradedančiųjų diviziono D grupėje D. Kelmelis suderino ir sužaidė visus pirmojo etapo mačus ir su keturiais taškais kišenėje ramiai laukia atkrintamojo etapo.

 

Beje, šios grupės lyderis yra kitas žaidėjas – M. Šamsonas, kuriam teliko sužaisti vieną mačą. Jis susirinko visas penkias pergales iš penkių susitikimų.

 

E grupėje A. Radauskas užbaigė pirmojo etapo mačus su labai geru rezultatu: penkios pergalės ir vienas pralaimėjimas trijų setų mače prieš J. Skrolį.

 

H grupėje V. Kaziukonis pretenduoja tapti absoliučiu grupės lyderiu. Jam teliko sužaisti vieną susitikimą, o žaistuose mačuose jis buvo pranašesnis už savo varžovus.

 

Dabar apžvelkime situaciją moterų divizionuose.

 

TOP moterų divizionas

 

A grupės merginos dar miega. Čia nesužaistas nei vienas mačas…

 

Užtat B grupėje turime absoliučia lyderę R. Zeikutę, kuri, sprendžiant iš rezultatų, lengvai laimėjo prieš visas grupės merginas.

 

2 moterų divizionas

 

C grupėje užtikrintai antrojo etapo link eina A. Čepienė, kuri laimėjo visus keturis mačus ir pralaimėjo tik vieną setą prieš R. Matekonienę.

 

L. Ingileikienė iš D grupės, L. Urbšienė iš E grupės ir S. Čerauskienė iš F grupės turi lygiai po tris taškus ir nėra patyrusios nei vieno pralaimėjimo. Jos jau užsitikrino vietą antrajame etape ir dabar pretenduoja į savo grupių absoliučių lyderių vietas.

 

3 moterų divizionas

 

A grupėje G. Bacenskienė ir J. Mackevičienė turi lygiai po keturis taškus. Goda turi vieną techninę pergalę iš keturių žaistų mačų, o Jurgita spėjo jau patirti vieną pralaimėjimą prieš aukščiau paminėtą Godą.

 

D grupėje savo varžoves triuškina V. Motiekaitė. Daugiausiai savo varžovėms ji leido laimėti du geimus per visą mačą. Tikimės, kad kitą sezoną ją matysime aukštesniame divizione.

 

F grupė. D. Karalevičienė sužaidė visus šešis grupės mačus ir su penkiomis pergalėmis gali atsipūsti bei ramiai laukti antrojo etapo burtų.

 

G grupėje R. Bieliauskaitė ir M. Kilčiauskaitė yra lyderės ir turi po penkis taškus kiekviena. Bet, kaip matome, iš šių dviejų merginų susitikimo rezultato, stipresnė buvo Rasa. Dėl to Martynos sąskaitoje jau yra vienas pralaimėjimas.

 

 

Visiems dalyviams primename, kad:

 

 • Pirmasis etapas pasibaigia sausio 18 dieną.  Nespėjus sužaisti, terminas nebus pratęsiamas. Nesant akivaizdžios vienos pusės kaltės – žaidėjams bus rašomas B/Ž ir bus skiriama 0 taškų. Dėl to visų divizionų dalyvius norime paraginti nelaukti paskutinės minutės ir derinti mačus su varžovais iš anksto.
 • Kiekvienas žaidėjas, kad patekti į atkrintamąjį etapą, privalo sužaisti bent 50% grupės mačų. Jeigu sužaistų mačų kiekis mažesnis – žaidėjas nepapuola į atkrintamąjį etapą, į jo vietą užleidžiamas mažiau taškų surinkęs žaidėjas, kuris sužaidė daugiau nei 50% mačų grupėje.
 • Kartu su prizinėmis vietomis (pirma, antra, trečia ir paguodos) bus apdovanojamas klubas, kuris turnyro pabaigoje surinks daugiausiai trofėjų. Dėl to neužmirškite prisiskirti klubą savo paskyroje.
 

Atgal

 
 

Komentarai