Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai

TOP divizionų lyderiams riesta: kam dar reikia padirbėti?

CET_8444
2020 spalio 14 d.

Intrigų netrūksta ir pajėgiausiuose divizionuose. Pripažinti lyderiai pasirodymą turnyre gali baigti jau po grupės etapo, jei paskutinės dvi dienos nesusiklostys palankiai.

 

TOP divizionas

 

A.Augūnas/P.Matulevičius – R.Redjepov/A.Nikiforov (G grupė)

 

Pajėgiausio diviziono žaidėjai neskuba: kai kuriose grupėse, likus vos dviem dienoms iki termino pabaigos, dar nesužaista net pusės mačų. Pavyzdingiausi B ir G grupių žaidėjai: pastarojoje liko vos viena dvikova, kurioje Andrius Augūnas ir Paulius Matulevičius dėl pirmos vietos susikaus su Ruslanu Redjepovu bei Aleksejumi Nikiforovu.

 

TOP Challenge divizionas

 

P.Dijokas/V.Vismantas – A.Šveistys/A.Čepliejus (H grupė)

 

Partnerį pakeitęs dabartinis TOP Challenge diviziono dvejetų čempionas Arūnas Šveistys jau pirmame rate susiduria su rimtu išbandymu. Jo ir Algirdo Čepliejaus duetas dar nėra patekęs į kitą etapą, nors grupėje liko sužaisti vos du susitikimus.

 

Kad atsidurtų atkrintamosiose varžybose A.Šveisčiui ir A.Čepliejui reikia nugalėti Paulių Dijoką ir Vilių Vismantą arba tikėtis Mariaus Gabrilavičiaus bei Povilo Mikelionio nesėkmės prieš Dainių Sivickį ir Vygandą Pigagą.

 

Moterų TOP divizionas

 

S.Ligeikienė/R.Zeikutė – D.Virkšaitė/V.Djakova (A grupė)

 

Dar pirmasis etapas moterų TOP divizione gali atnešti staigmenų. Keblioje situacijoje atsidūrė Pavasario turnyro pusfinalyje kovojusios Sigita Ligeikienė ir Radvilė Zeikutė – merginos turi vieną pergalę ir tris pralaimėjimus, o koją ypač kiša viena techninė nesėkmė 0:1.

 

Kad Sigita ir Radvilė patektų į atkrintamąsias, joms reikia ne tik nugalėti pajėgų Dainos Virkšaitės bei Veros Djakovos duetą, bet ir tikėtis, kad šios nusileis Erikai Buntienei ir Justei Kančaitei.

 

R.Mockienė/J.Kveselaitė – S.Vadopalaitė/E.Jakštaitė (B grupė)

 

Moterų teniso klasika. Praėjusio turnyro čempionės Svajūnė Vadopalaitė ir Evelina Jakštaitė prieš vicečempiones Ritą Mockienę ir Jurgitą Kveselaitę. Nenuostabu, kad būtent šios dvikovos nugalėtojos taps ir grupės nugalėtojomis.

 

Ar merginos pakartos prieš du mėnesius žaistą finalą, o gal nuspręs lauktą mūšį atidėti atkrintamųjų varžybų etapui?

 

MIX TOP divizionas

 

Dviejose iš trijų grupių MIX TOP divizione jau sužaisti visi mačai, tuo tarpu vienoje – B – mažiau nei pusė. Gali būti taip, kad vietas atkrintamosiose varžybose užims žemesnes vietas A ir C grupėse užėmę duetai, jei B grupės atstovams nepavyks įvykdyti turnyro nuostatų punkto – sužaisti bent 50 proc. susitikimų.

 

Atgal

 
 

Komentarai