Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Doublefault Open 2013

RĖMĖJAI:

A?

Bet tai atsimenat, ane? Krūva debiutų teniso kortuose, pirmosios pergalės, bandymai skandinti pralaimėjimų kartėlį, rūstūs žvilgsniai tų, kurie jau keturis kartus laikė teniso raketę tiems, kurie ją paėmė tik pirmą kartą. Galiausiai nugalėtojų maudynės drumzliname varlinyke. Taip, visa tai buvo lygiai prieš metus. Ir vadinosi DoublefaultOpenu2012.

Tai gal, sakom, laikas pakartot?

Jei sutinkat, tuomet birželio 29-30 dienomis pasimatom Birštono centriniuose kortuose. Kur vyks Doublefault.lt ir TenisoNamai.lt organizuojamas šiemetinis DOUBLEFAULT OPEN’as.

Tobulėjam, todėl šiais metais griešim visai nauju formatu. Gal net ne nauju, o, kalbant paprasčiau, tiesiog unikaliu:

  1. Visus jus ir mus (gerai, ne visus, o tik žaidžiančius) turnyro burtininkai suskirstys į komandas po 5 žmones. Žinoma, burtininkus versime atsižvelgti į jūsų pajėgumą, patirtį ir įžūlumą. Vien jau tam, kad būsimų nugalėtojų komandon galėtų patekti ir Petriukas, ir Marytė, ir Liolekas su Boleku.
  2. Tada 16 suburtų komandų (vadinasi 80 tikrų tikriausių sportininkų) dėl turnyro nugalėtojų vardo ir teisės (ok, pareigos) išsimaudyti vietiniame varlyne kausis „dviejų minusų“ sistema;
  3. Komandų tarpusavio dvikovą sudarys du dvejetų ir vienas vienetų mačai. Vadinasi, nuo pasirodymo kitame rate kaskart jus skirs dvi pergalės. Strateguojam! Tiesa, kiekvienas komandos žaidėjas varžybų rato metu galės žaisti tik viename mače.

 

Oplia. O kur?

Geresnės vietos nei balneologinis ir purvo terapijos kurortas sugalvoti negalėjome. Nesupratusiems ar tingintiems gūglinti sufleruojam – veiksmai vyks Birštono centriniuose kortuose.

 

Geeeras. O kada ?

2013 birželio 29-30 d. (savaitgalį).

 

Wow. Noriu !

Tuomet registruokis TenisoNamai.lt svetainėje! Ir dar pasakyk draugams, kurie jau mojuoja teniso rakete ar bent jau svajoja taip elgtis.

(Beje, jei neturi TenisoNamai.lt vartotojo profilio, prieš tai reikės jį susikurti ir uoliai užpildyti informaciją apie save ir savo žaidimo lygį)

 

Svarbi informacija:

  • Registracija vyksta iki 2012 birželio 26 d. 00:00.
  • Startinis dalyvio mokestis – 100 litų. Į mokestį įskaičiuoti vakarėlio užkandžiai.
  • Jei planuojate šeštadienio vakarinėje dalyje dalyvauti su šeimos nariais, už kiekvieną asmenį prašome pervesti ne mažiau kaip 25 Lt.
  • Registracija patvirtinama gavus apmokėjimą išankstiniu pavedimu nurodytais rekvizitais.
    Mokėjimo paskirtis: “Doublefault open 2013 startinis mokestis (vardas pavardė, [žmonių skaičius])”
  • Visi klausimai ir atsakymai: info@TenisoNamai.lt arba 8 617 03718 (Vytautas)

 

Komandų burtai bus ištraukti ir pirmosios dienos turnyro tvarkaraštis paskelbtas TenisoNamai.lt svetainėje iki birželio 26 d.