Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Lietuvos gydytojų teniso sąjunga / Dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

LSMU Rektoriaus taurė 2018 (dvejetai)

2018m. gegužės (18) 19-20 d. Kaune, Ąžuolyno sporto ir sveikatingumo centro teniso aikštyne (Sporto g. 3), įvyks šeštasis, Lietuvos gydytojų teniso sąjungos organizuojamas vyrų ir moterų vienetų čempionatas, skirtas LSMU Rektoriaus taurei laimėti.

Esant nepalankioms oro sąlygoms, teniso turnyras vyks uždaruose Kauno Žalgirio sporto komplekso kortuose (A. ir J. Gavrogkų g. 4) ir „ecoTennis“ teniso aikštyne (Draugystės g. 10).

LGTS organizacinio komiteto sprendimas:

Tenisininkai varžysis šiose vienetų amžiaus grupėse: Moterys iki 40 m. ir 40+. Vyrai iki 40 m., 40 +, 50+ ir 60+. Be vienetų, dalyviai gali žaisti ir vienoje dvejetų grupėje. Dvejetų grupės: vyrų dvejetai iki 50 m. amžiaus ir 50+, moterų dvejetai ir mišrūs dvejetai neskirstomi pagal amžiaus grupes.

SVARBU: Vyrų iki 50 m., moterų ir mišrių dvejetų grupėse bent vienas poros dalyvis turi būti 35 metų amžiaus arba vyresnis.

Turnyro nuostatai:

Lietuvos Gydytojų teniso sąjungos rengiamuose turnyruose gali dalyvauti ne tik gydytojai, bet ir asmenys turintys biomedicinos mokslų diplomą ir dirbantys medicinos srityje (odontologai, visuomenės sveikatos specialistai, kineziterapeutai, slaugos darbuotojai ir kt.).

Varžybų formatas (olimpine ar ratų sistema) bus pasirinktas atsižvelgiant į užsiregistravusiųjų skaičių.

Turnyre galioja tarptautinės teniso varžybų taisyklės ir LTS žaidėjų elgesio taisyklės.

Žaidžiama iki dviejų laimėtų setų. Vietoje trečio seto žaidžiamas Tie-break iki 10-ties taškų. Turnyre žaidžiama iki dviejų pralaimėjimų.

Organizatorių sprendimu turnyro nuostatai gali buti pakeisti

Turnyrinės lentelės, bei žaidimų tvarkaraščiai bus paskelbti iki gegužės 14 dienos.

LGTS organizacinis komitetas

 
Turnyro aprašymas