Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Saint Germain
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai
Divizionai:BendrasNuostatai

Saint Germain taurė 2018 /

Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
4 komanda Tomas BagdanskisDainius Burneika 6:4, 10:5 Vytenis GlebusZbignev Gulbinovič 1 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
4 komanda Tomas BrundzaDeividas Soloveičik 6:5 Mindaugas BaltakisSaulius Butkus 1 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
1 komanda Edmundas JakilaitisJogaila Morkūnas 6:3 Jūratė ButkienėAudronė Narkauskienė 4 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
3 komanda Augustinas DeksnysEgidijus Šydeikis 6:5 (8) Audrius TalžūnasGintaras Glicas 7 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
7 komanda Stasys VaičiusNerijus Žilius 6:1 Tomas MokrikasVladas Numavičius 3 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
3 komanda Vida JanuševskaitėNerijus Aukščiūnas 6:0 Marius MalevskisVidas Ragas 7 komanda 1970-01-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
5 komanda Paulius AndriukaitisAlgirdas Babelis 6:3 Robertas BeržinskasEdvinas Dovydaitis 2 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
2 komanda Vytautas LabeckasŽygis Vaitkus 6:5 (8) Gediminas ČiučelisLinas Jakas 5 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
2 komanda Loreta GrekauskienėGabrielė Sasnauskaitė 6:5 (4) Saulius TulevičiusModestas Vitkauskas 5 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
2 komanda Robertas BeržinskasEdvinas Dovydaitis 6:2 Gintaras GlicasAudrius Talžūnas 7 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
2 komanda Vytautas LabeckasŽygis Vaitkus 4:6 Stasys VaičiusNerijus Žilius 7 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
2 komanda Loreta GrekauskienėGabrielė Sasnauskaitė 6:3 Marius MalevskisVidas Ragas 7 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
6 komanda Tadas BudrikisPaulius Kveselaitis 6:4 Gintaras GlicasAudrius Talžūnas 7 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
7 komanda Stasys VaičiusNerijus Žilius 6:4 Raimondas BučysMindaugas Glicas 6 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
6 komanda Laura KrasauskienėŠarūnė Vasiliauskaitė-Al. 6:3 Marius MalevskisVidas Ragas 7 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
1 komanda Vytenis GlebusZbignev Gulbinovič 6:4 Tomas BagdanskisDainius Burneika 4 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
1 komanda Mindaugas BaltakisSaulius Butkus 6:1 Tomas BrundzaDeividas Soloveičik 4 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
4 komanda Jūratė ButkienėAudronė Narkauskienė 6:5 (5) Edmundas JakilaitisJogaila Morkūnas 1 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
1 komanda Vytenis GlebusZbignev Gulbinovič 6:2 Augustinas DeksnysEgidijus Šydeikis 3 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
3 komanda Vladas NumavičiusTomas Mokrikas 6:3 Saulius ButkusMindaugas Baltakis 1 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
1 komanda Jogaila MorkūnasEdmundas Jakilaitis 6:1 Nerijus AukščiūnasVida Januševskaitė 3 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
4 komanda Tomas BagdanskisDainius Burneika 6:3 Robertas BeržinskasEdvinas Dovydaitis 2 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
2 komanda Vytautas LabeckasŽygis Vaitkus 6:5 (4) Tomas BrundzaDeividas Soloveičik 4 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
4 komanda Audronė NarkauskienėJūratė Butkienė 6:5 (3) Gabrielė SasnauskaitėLoreta Grekauskienė 2 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
5 komanda Paulius AndriukaitisAlgirdas Babelis 6:3 Gintaras GlicasAudrius Talžūnas 7 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
7 komanda Stasys VaičiusNerijus Žilius 6:3 Gediminas ČiučelisLinas Jakas 5 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
5 komanda Modestas VitkauskasSaulius Tulevičius 6:1 Vidas RagasMarius Malevskis 7 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
1 komanda Vytenis GlebusZbignev Gulbinovič 6:5 (4) Robertas BeržinskasEdvinas Dovydaitis 2 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
1 komanda Mindaugas BaltakisSaulius Butkus 6:4 Vytautas LabeckasŽygis Vaitkus 2 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
1 komanda Edmundas JakilaitisJogaila Morkūnas 6:2 Loreta GrekauskienėGabrielė Sasnauskaitė 2 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
4 komanda Tomas BagdanskisDainius Burneika 6:3 Augustinas DeksnysEgidijus Šydeikis 3 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
4 komanda Tomas BrundzaDeividas Soloveičik 6:3 Tomas MokrikasVladas Numavičius 3 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
3 komanda Nerijus AukščiūnasVida Januševskaitė 6:5 (3) Jūratė ButkienėAudronė Narkauskienė 4 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
6 komanda Tadas BudrikisPaulius Kveselaitis 6:4 Paulius AndriukaitisAlgirdas Babelis 5 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
5 komanda Gediminas ČiučelisLinas Jakas 6:5 (3) Raimondas BučysMindaugas Glicas 6 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
6 komanda Šarūnė Vasiliauskaitė-Al.Laura Krasauskienė 6:3 Saulius TulevičiusModestas Vitkauskas 5 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
8 komanda Rimantas VencevičiusMartynas Narkauskas 6:2 Gintaras GlicasAudrius Talžūnas 7 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
8 komanda Nerijus DagilisVaidas Sliesoraitis 6:5 Stasys VaičiusNerijus Žilius 7 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas
8 komanda Agnė BabelienėŽivilė Mačytė-Čiučelienė 6:4 Marius MalevskisVidas Ragas 7 komanda 2018-09-02 Bernardinų sodo teniso aikštynas