Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Saint Germain
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai
Divizionai:BendrasNuostatai

Saint Germain taurė 2019 /

Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
5 komanda Saulius ButkusDarius Banys 6:5 Rolandas JarutisTadas Budrikis 10 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
10 komanda Mindaugas GlicasAndrius Tapinas 6:1 Vytautas LabeckasGediminas Čiučelis 5 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
5 komanda Agnė BabelienėIrma Stankevičienė 6:4 Ignas KrivickasLinas Songaila 10 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
2 komanda Algirdas BabelisViktorija Narkauskienė 6:3 Robertas BeržinskasDainius Burneika 9 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
9 komanda Laura KrasauskienėJūratė Butkienė 6:1 Vilma BanienėDaiva Labunskienė 2 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
10 komanda Rolandas JarutisTadas Budrikis 6:4 Žydrūnas AndriukaitisVytautas Matuliauskas 3 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
10 komanda Mindaugas GlicasAndrius Tapinas 6:4 Kęstutis StabingisNemunas Dagilis 3 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
3 komanda Marius MalevskisŽivilė Čiučelienė 6:3 Ignas KrivickasLinas Songaila 10 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
5 komanda Darius BanysSaulius Butkus 6:1 Paulius KveselaitisDarijus Jasas 4 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
5 komanda Gediminas ČiučelisVytautas Labeckas 6:2 Vladas NumavičiusTomas Vaičiukynas 4 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
5 komanda Agnė BabelienėIrma Stankevičienė 6:3 Saulius TulevičiusJogaila Morkūnas 4 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
10 komanda Rolandas JarutisTadas Budrikis 7:5 Robertas BeržinskasDainius Burneika 9 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
10 komanda Mindaugas GlicasAndrius Tapinas 6:4 Žygis VaitkusPaulius Andriukaitis 9 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
9 komanda Jūratė ButkienėLaura Krasauskienė 6:3 Ignas KrivickasLinas Songaila 10 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
10 komanda Rolandas JarutisTadas Budrikis 6:1 Andrius LabunskasEgidijus Šydeikis 6 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
10 komanda Mindaugas GlicasAndrius Tapinas 6:1 Vaidas SliesoraitisDeividas Šemberas 6 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
6 komanda Aleksandras PogrebnojusModestas Vitkauskas 6:4 Ignas KrivickasLinas Songaila 10 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
2 komanda Viktorija NarkauskienėAlgirdas Babelis 6:2 Darijus JasasPaulius Kveselaitis 4 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
2 komanda Tomas MokrikasLinas Jakas 6:0 Tomas VaičiukynasVladas Numavičius 4 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
2 komanda Daiva LabunskienėVilma Banienė 6:2 Saulius TulevičiusJogaila Morkūnas 4 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
10 komanda Rolandas JarutisTadas Budrikis 6:5 Rimantas VencevičiusJurgita Kveselaitė 8 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
10 komanda Mindaugas GlicasAndrius Tapinas 6:0 Vytenis GlebusRaimondas Bučys 8 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
8 komanda Loreta GrekauskienėMarijonas Mikutavičius 6:2 Ignas KrivickasLinas Songaila 10 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
5 komanda Darius BanysSaulius Butkus 6:1 Algirdas BabelisViktorija Narkauskienė 2 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
5 komanda Gediminas ČiučelisVytautas Labeckas 6:5 Tomas MokrikasLinas Jakas 2 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
5 komanda Agnė BabelienėIrma Stankevičienė 6:2 Vilma BanienėDaiva Labunskienė 2 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
10 komanda Rolandas JarutisTadas Budrikis 6:3 Martynas NarkauskasZbignev Gulbinovič 7 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
10 komanda Mindaugas GlicasAndrius Tapinas 6:1 Mindaugas GinkusTomas Linas Šepetys 7 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
7 komanda Šarūnė Vasiliauskaitė-Al.Šarūnė Šaltenė 6:0 Ignas KrivickasLinas Songaila 10 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
2 komanda Algirdas BabelisViktorija Narkauskienė 6:3 Tomas BagdanskisEdvinas Dovydaitis 1 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
1 komanda Gabrielė SasnauskaitėAudronė Narkauskienė 6:2 Vilma BanienėDaiva Labunskienė 2 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas
1 komanda Karolis UrbonasDeividas Soloveičik 3:6 Tomas MokrikasLinas Jakas 2 komanda 2019-09-01 Bernardinų sodo teniso aikštynas