Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų čempionatas
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai
Divizionai:BendrasNuostatai

Telia teniso klubų lygos atidarymo turnyras / Bendras divizionas

Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis & more (Vilnius) Paulius MurauskasLaura Kovaitė-Sim. 6:1, 6:1 Živilė BagdonavičiūtėEduardas Boiko Telia (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Tennis & more (Vilnius) Vygandas PigagaMindaugas Šilininkas 6:0, 6:1 Vytis VaranavičiusEduardas Boiko Telia (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Tennis & more (Vilnius) Vytautas AugustaitisMindaugas Šakys 6:0, 6:0 Gediminas BlažysTomas Murauskas Telia (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Arūnas PušnysErlandas Sudeikis 6:1, 6:0 Kazimieras GlaveckasVytis Varanavičius Telia (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Vilmantas DilkaRimvydas Ulianskas 6:3, 6:3 Gediminas BlažysTomas Murauskas Telia (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Ina PušnienėArūnas Pušnys 6:2, 6:2 Kazimieras GlaveckasNeringa Jasaitytė Telia (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasRamūnas Žukas 6:1, 6:0 Vygandas PigagaGermanas Šarkovas Tennis & more (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Airidas UosisRomas Mikalauskas 6:3, 6:3 Giedrius ŽidonisSergey Vantsov Tennis & more (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Ramūnas ŽukasErika Buntienė 6:1, 6:1 Edvinas DovydaitisSigita Ligeikienė Tennis & more (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasRamūnas Žukas 6:4, 6:2 Mantas NamavičiusRimvydas Ulianskas Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Saulius StakėVilmantas Dilka 6:0, 6:2 Romas MikalauskasMantas Mekuška Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tatjana ŠtukovaTomas Butvilas 6:1, 6:0 Jūratė SudeikienėErlandas Sudeikis Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Lina BagdonaitėMindaugas Volungevičius 6:3, 6:3 Edvinas DovydaitisAušra Graželytė Tennis & more (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Mantas NamavičiusMindaugas Volungevičius 6:4, 6:4 Paulius MurauskasMindaugas Šilininkas Tennis & more (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Saulius StakėRedas Valaitis 6:4, 6:3 Vytautas AugustaitisMindaugas Šakys Tennis & more (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Briedžiai (Vilnius) Viktoras GasiūnasTadas Skairys 7:6 (7), 6:1 Tomas ButvilasRamūnas Žukas Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Briedžiai (Vilnius) Vaidas BielinisTomas Bagdanskis 6:1, 6:2 Airidas UosisJaunius Skierus Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kogas (Klaipėda) Gediminas NarinkevičiusSkirmantas Jutkonis 6:4, 6:2 Jūratė SudeikienėMantas Namavičius Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Kogas (Klaipėda) Jonas ButenisArūnas Viskintas 6:1, 6:2 Redas ValaitisSaulius Stakė Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Martynas EimontasAndrius Morkūnas 7:5, 6:3 Edvinas DovydaitisMindaugas Šilininkas Tennis & more (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (Vilnius) Tomas ŠeikisNerijus Juškaitis 6:1, 6:2 Vytautas AugustaitisMindaugas Šakys Tennis & more (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (Vilnius) Ovidijus VilniškisEglė Jurkevičienė 6:1, 6:2 Laura Kovaitė-Sim.Paulius Murauskas Tennis & more (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Radviliškio TK (Radviliškis) Dainius BeinorisVadimas Zoltneris 6:1, 6:3 Kazimieras GlaveckasVytis Varanavičius Telia (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Radviliškio TK (Radviliškis) Paulius RadėnasAurelijus Stauga 6:0, 6:1 Gediminas BlažysTomas Murauskas Telia (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Radviliškio TK (Radviliškis) Jurgita BeinorienėSaulius Andriušaitis 6:4, 6:3 Neringa JasaitytėKazimieras Glaveckas Telia (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Eglė JurkevičienėOvidijus Vilniškis 6:3, 6:1 Saulius AndriušaitisJurgita Beinorienė Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (Vilnius) Martynas EimontasJevgenij Tekutjev 6:1, 6:0 Dainius BeinorisVadimas Zoltneris Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Radviliškio TK (Radviliškis) Paulius RadėnasAurelijus Stauga 6:0, 6:3 Gediminas ČiučelisNerijus Juškaitis Tennis Temptation (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kogas (Klaipėda) Jonas ButenisArūnas Viskintas 6:3, 7:6 (2) Aleksej NikiforovTomas Šeikis Tennis Temptation (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (Vilnius) Aušra RudienėTomas Šalkauskas 6:2, 6:1 Kristina MatvijenkoJuris Kalašnikov Kogas (Klaipėda) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Kogas (Klaipėda) Skirmantas JutkonisGediminas Narinkevičius 6:3, 6:4 Jevgenij TekutjevMartynas Eimontas Tennis Temptation (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Briedžiai (Vilnius) Tadas SkairysViktoras Gasiūnas 6:2, 6:0 Dainius BeinorisVadimas Zoltneris Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Briedžiai (Vilnius) Tomas BagdanskisVaidas Bielinis 6:3, 6:3 Paulius RadėnasAurelijus Stauga Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Briedžiai (Vilnius) Tadas SkairysVioleta Kirilovaitė 6:1, 6:0 Saulius AndriušaitisJurgita Beinorienė Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kogas (Klaipėda) Gediminas NarinkevičiusSkirmantas Jutkonis 6:3, 2:6, 10:8 Tadas SkairysViktoras Gasiūnas Briedžiai (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Briedžiai (Vilnius) Tomas BagdanskisVaidas Bielinis 6:3, 6:3 Jonas ButenisArūnas Viskintas Kogas (Klaipėda) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Briedžiai (Vilnius) Violeta KirilovaitėTadas Skairys 6:2, 7:6 Kristina MatvijenkoGediminas Narinkevičius Kogas (Klaipėda) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kogas (Klaipėda) Juris KalašnikovSkirmantas Jutkonis 6:1, 6:2 Dainius BeinorisVadimas Zoltneris Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Kogas (Klaipėda) Arūnas ViskintasJonas Butenis 6:3, 6:4 Paulius RadėnasAurelijus Stauga Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Briedžiai (Vilnius) Tadas SkairysViktoras Gasiūnas 6:3, 7:5 Martynas EimontasAndrius Morkūnas Tennis Temptation (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Briedžiai (Vilnius) Tomas BagdanskisVaidas Bielinis 6:0, 6:1 Edvardas OkinčicasAleksej Nikiforov Tennis Temptation (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (Vilnius) Jevgenij TekutjevEglė Jurkevičienė 6:1, 6:2 Vaidas BielinisVioleta Kirilovaitė Briedžiai (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Ramūnas ŽukasTomas Butvilas 6:0, 6:1 Eduardas BoikoKazimieras Glaveckas Telia (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Airidas UosisJaunius Skierus 6:2, 6:1 Tomas MurauskasVytis Varanavičius Telia (Vilnius) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)
Telia (Vilnius) Vytis ŽalimasŽivilė Bagdonavičiūtė 6:1, 7:5 Ramūnas ŽukasTatjana Štukova Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-03-25 SEB Arena (Uždari)