Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų čempionatas
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Teniso klubų čempionatas 2019

2019 m. Lietuvos teniso klubų čempionatas vyks dviejose lygose – TOP ir Regionų.

 

TOP lyga:

  • Varžosi pačios stipriausios mėgėjų komandos, kuriose taip pat gali būti registruoti du profesionalūs žaidėjai, paskutinius 10 metų žaidę Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų čempionatuose, buvę Lietuvos ar kitos šalies Daviso ar Federacijos taurės rinktinių nariais, dalyvavę ITF ar ATP organizuojamuose profesionalų turnyruose. Komandiniame susitikime iš jų gali žaisti tik vienas.

  • Nugalėjusi komanda oficialiai deleguojama į Tennis Europe organizuojamą 2020 m. Europos senjorų klubų teniso čempionatą, vykstantį Ispanijoje.

 

Regionų lyga:

  • Varžosi teniso mėgėjų komandos, kurių žaidėjų lygis pagal NTRP – 4.0 arba žemesnis.

  • Komandose negali būti registruoti žaidėjai, kurie yra dalyvavę Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų čempionatuose, yra buvę Lietuvos ar kitos šalies Daviso ar Federacijos taurės rinktinių nariais, yra dalyvavę ITF ar ATP organizuojamuose profesionalų turnyruose, paskutinius 3 metus yra turėję ne žemesnį kaip 200 ITF senjorų reitingą +35, +40 ir +45 amžiaus grupėse.

  • Grupės sudaromos regionų principu.

 

Dalyvauja komandos, suburtos vieno arba dviejų LTS priklausančių teniso klubų pagrindu. Vienas klubas gali suburti ir daugiau nei vieną komandą. Pilnaverčiu klubo nariu galima tapti iš karto sumokėjus LTS metinį narystės mokestį (daugiau informacijos: +370 694 00761, virginija@tennis.lt)

 

Komandą sudaro 6-15 žaidėjų (4-10 vyrų ir 2-5 moterys), kurie yra oficialiame LTS pateiktame klubo narių sąraše ir yra ne jaunesni nei 25 metų amžiaus. Komandoje gali žaisti du žaidėjai, nepriklausantys atstovaujamam klubui (ar dviem klubams).

 

Registracija vyksta iki kovo 24 d. Startinis mokestis komandai į TOP lygą – 400 Eur, į regionų lygą – 300 Eur.

 

Komandų tarpusavio susitikimo rezultatą lemia 5 sužaistų mačų rezultatai: 3 vyrų, 1 mišrus,  1 moterų dvejetų.

 

Grupių etapas tęsis iki rugpjūčio 18 d., atkrintamųjų varžybų etapas (priklausomai nuo komandų skaičiaus) tęsis iki rugsėjo 22 d.

 

NEMOKAMAS finalinis renginys vyks rugsėjo 28-29 d. Jo metu vyks abiejų lygų finalinių ketvertų varžybos bei mačai dėl 5 vietų, taip pat apdovanojimai ir furšetas. Turnyro kamuoliai – Prince NX Tour Pro.

 

Nuostatų išaiškinimo klausimai – vyr. teisėja Beata (+370 616 38821, klubulyga@tenisonamai.lt). Techniniai ir organizaciniai klausimai – Vytautas (+370 617 03718, klubulyga@tenisonamai.lt).

 

Rėmėjai