Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų čempionatas
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Teniso klubų čempionatas 2019 / Regionų lyga

Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Sonata JurkševičienėLigita Mačinskienė 6:0, 6:3 Jūratė SudeikienėRūta Jarmolavičienė Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-06-09 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Arvydas TverijonasAušra Kepenė 6:3, 6:3 Linas MikalauskasJūratė Sudeikienė Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-06-09 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Valdas TratulisTomas Labanauskas 6:2, 6:3 Tomas PetrošaitisRomas Kadys Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-06-09 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Romas KadysErlandas Sudeikis 5:7, 7:5, 10:7 Tomas LabanauskasJonas Kažemėkaitis Žalia Balta (Kauno teniso klubas) 2019-06-09 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Arvydas TverijonasValdas Tratulis 6:0, 6:2 Linas MikalauskasTomas Petrošaitis Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-06-09 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Karolis ČekauskasLaurynas Drakšas 6:4, 3:6, 10:7 Paulius VėželisPaulius Murauskas Tennis&More 1 (Vilnius) 2019-06-05 Vingio teniso kortai
Atskalūnai (Vilnius) Karolis ČekauskasDovydas Akstinas 6:4, 7:5 Edvinas DovydaitisPaulius Murauskas Tennis&More 1 (Vilnius) 2019-06-05 Vingio teniso kortai
Atskalūnai (Vilnius) Benitas JonikasGediminas Nutautas 6:3, 6:3 Edvinas DovydaitisMantas Mikalopas Tennis&More 1 (Vilnius) 2019-06-05 Vingio teniso kortai
Tennis&More 1 (Vilnius) Gintarė SkrolienėMilda Mozūraitė 1:0 Ieva PuodžiukaitėSimona Kundrotaitė Atskalūnai (Vilnius) 2019-06-05
Tennis&More 1 (Vilnius) Laura Kovaitė-Sim.Paulius Vėželis 6:3, 7:6 Ieva PuodžiukaitėLaurynas Drakšas Atskalūnai (Vilnius) 2019-06-05 Vingio teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Verkiai (Vilnius) Juozas VereckisPavelas Paškevičius 6:2, 6:2 Titas AbramavičiusKarolis Čekauskas Atskalūnai (Vilnius) 2019-06-04 Verkių teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Augustinas BortkevičiusPaulius Bortkevičius 0:6, 6:3, 10:4 Karolis ČekauskasDovydas Akstinas Atskalūnai (Vilnius) 2019-06-04 Verkių teniso aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Benitas JonikasGediminas Nutautas 7:5, 4:6, 10:8 Algirdas ČepliejusArūnas Šveistys Verkiai (Vilnius) 2019-06-04 Verkių teniso aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Daina VirkšaitėLaura Pavliuk 6:3, 6:3 Jurgita BeinorienėSkaistė Čerauskienė Verkiai (Vilnius) 2019-06-03 SEB Arena (Atviri)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Anykščių TK "Anykščių kortas" Lina AldusevičienėTamara Vinklerienė 3:6, 7:5, 6:3 Laura Kovaitė-Sim.Milda Mozūraitė Tennis&More 1 (Vilnius) 2019-06-02 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Tennis&More 1 (Vilnius) Milda MozūraitėEdvinas Dovydaitis 6:0, 6:4 Lina AldusevičienėJustas Guobužas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-06-02 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Tennis&More 1 (Vilnius) Edvinas DovydaitisJuozas Stanaitis 6:2, 6:2 Saulius StepukasRamūnas Kundrotas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-06-02 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Tennis&More 1 (Vilnius) Paulius MurauskasPaulius Vėželis 6:3, 6:2 Justas GuobužasAudrius Motiejūnas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-06-02 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Tennis&More 1 (Vilnius) Paulius MurauskasMantas Mikalopas 6:3, 1:6, 6:2 Edvinas ŽvirblisAudrius Motiejūnas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-06-02 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Druskininkų TK Mindaugas GedminasAušra Kavaliauskienė 6:0, 7:5 Giedrius MartusevičiusGiedrė Martusevičienė Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-31 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Druskininkų TK Dalia SadeckienėNatalija Jancevičienė 6:1, 6:3 Sigita LigeikienėGiedrė Martusevičienė Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-31 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Druskininkų TK Gintaras BitinasPovilas Kašinskas 6:1, 6:4 Paulius KamarauskasGiedrius Židonis Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-31 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Druskininkų TK Mindaugas GedminasPovilas Kašinskas 6:3, 6:3 Gelmius MažeikisDainius Vyčas Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-31 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Druskininkų TK Gediminas ValiukėnasGintaras Bitinas 6:2, 7:5 Giedrius MartusevičiusPaulius Kamarauskas Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-31 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kogas (Klaipėda) Olegas DeduchovasSimonas Kalnelis 6:4, 6:2 Deividas Gaidukevičius​Andrius Petkevičius Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) Romas MikalauskasAiridas Uosis 4:6, 6:2, 10:2 Arūnas ViskintasDarius Žadeikis Kogas (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Kogas (Klaipėda) Elijus PaulauskasSaulius Vilimas 6:1, 6:4 Jaunius SkierusDainius Valantinavičius Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) Airidas UosisViktorija Maslobojeva 1:0 Arūnas ViskintasAudra Latuškevičiūtė Kogas (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Kogas (Klaipėda) Audra LatuškevičiūtėMonika Poškiene 6:0, 6:4 Viktorija MaslobojevaOnutė Sūdžiuvienė Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kogas (Klaipėda) Audra LatuškevičiūtėMonika Poškiene 5:7, 6:2, 10:6 Jurgita BeinorienėIrena Kirstukienė Radviliškio TK 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Kogas (Klaipėda) Ramūnas PoškaMonika Poškiene 6:4, 6:4 Benas KirstukasIrena Kirstukienė Radviliškio TK 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Kogas (Klaipėda) Olegas DeduchovasSimonas Kalnelis 6:0, 6:2 Rolandas GelčysAurelijus Stauga Radviliškio TK 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Kogas (Klaipėda) Arūnas ViskintasDarius Žadeikis 4:6, 6:0, 10:6 Saulius AndriušaitisŽydrūnas Zederštrėmas Radviliškio TK 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Radviliškio TK Saulius DambrauskasDarius Mikalauskas 6:3, 7:5 Elijus PaulauskasSaulius Vilimas Kogas (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Radviliškio TK Jurgita BeinorienėIrena Kirstukienė 6:4, 6:2 Viktorija MaslobojevaOnutė Sūdžiuvienė Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Radviliškio TK Saulius DambrauskasDarius Mikalauskas 4:6, 6:4, 10:7 Jaunius SkierusDainius Valantinavičius Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) Romas MikalauskasAiridas Uosis 6:1, 6:2 Saulius AndriušaitisŽydrūnas Zederštrėmas Radviliškio TK 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) ​Andrius PetkevičiusDeividas Gaidukevičius 6:3, 3:6, 12:10 Rolandas GelčysAurelijus Stauga Radviliškio TK 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Radviliškio TK Benas KirstukasJurgita Beinorienė 1:6, 1:0 Airidas UosisAida Dziadaravičienė Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Paulius KveselaitisOsvaldas Švitra 6:1, 6:2 Gelmius MažeikisTomas Ališauskas Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-10 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Gabrielė JanulevičienėAndrius Guzaitis 6:2, 6:4 Giedrė MartusevičienėGiedrius Martusevičius Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-10 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Simas KrasniakovasLinas Mockus 6:3, 3:6, 10:6 Tauras EndriukaitisRimantas Stanaitis Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-10 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Andrius GuzaitisPaulius Kveselaitis 6:2, 6:1 Gelmius MažeikisPaulius Kamarauskas Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-10 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Tennis&More Dineta (Vilnius) Giedrė MartusevičienėSigita Ligeikienė 2:6, 6:4, 13:11 Gabrielė JanulevičienėRita Mockienė Tennis Temptation (Vilnius) 2019-05-10 Bernardinų sodo teniso aikštynas