Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų čempionatas
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Teniso klubų čempionatas 2019 / Regionų lyga

Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Arvydas TverijonasValdas Tratulis 6:3, 6:0 Laurynas DrakšasLiutauras Alkinas Atskalūnai (Vilnius) 2019-08-13 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Vitalijus UvarovasMarius Koncevičius 6:2, 6:2 Benitas JonikasGediminas Nutautas Atskalūnai (Vilnius) 2019-08-13 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Valdas TratulisTomas Labanauskas 4:6, 7:6, 13:11 Gediminas NutautasLiutauras Alkinas Atskalūnai (Vilnius) 2019-08-13 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Sonata JurkševičienėLigita Mačinskienė 1:0 Daina VirkšaitėIeva Puodžiukaitė Atskalūnai (Vilnius) 2019-08-13 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Sonata JurkševičienėArvydas Tverijonas 6:1, 6:1 Benitas JonikasDaina Virkšaitė Atskalūnai (Vilnius) 2019-08-13 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Paulius KveselaitisAurimas Zimnickas 6:3, 6:3 Simonas KalnelisArūnas Viskintas Kogas (Klaipėda) 2019-08-04 CENTRINIAI Nidos kortai
Tennis Temptation (Vilnius) Linas MockusAurimas Zimnickas 6:4, 6:3 Saulius VilimasSimonas Kalnelis Kogas (Klaipėda) 2019-08-04 CENTRINIAI Nidos kortai
Tennis Temptation (Vilnius) Linas MockusSimas Krasniakovas 6:4, 7:5 Saulius VilimasRamūnas Poška Kogas (Klaipėda) 2019-08-04 CENTRINIAI Nidos kortai
Kogas (Klaipėda) Audra LatuškevičiūtėMonika Poškiene 6:1, 6:0 Gabrielė JanulevičienėRita Mockienė Tennis Temptation (Vilnius) 2019-08-04 CENTRINIAI Nidos kortai
Kogas (Klaipėda) Arūnas ViskintasAudra Latuškevičiūtė 6:1, 6:3 Paulius KveselaitisGabrielė Janulevičienė Tennis Temptation (Vilnius) 2019-08-04 CENTRINIAI Nidos kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Verkiai (Vilnius) Augustinas BortkevičiusPaulius Bortkevičius 6:3, 7:6 (4) Mantas NamavičiusLinas Mikalauskas Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-08-01 Atviras Panevėžio teniso aikštynas
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Tomas PetrošaitisRytis Rimkevičius 6:2, 6:3 Arūnas ŠveistysJuozas Vereckis Verkiai (Vilnius) 2019-08-01 Atviras Panevėžio teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Pavelas PaškevičiusPaulius Bortkevičius 6:4, 6:4 Rytis RimkevičiusMantas Namavičius Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-08-01 Atviras Panevėžio teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Aleksandra MillerPavelas Paškevičius 2:6, 6:4, 10:5 Martynas EigirdasMartynas Eigirdas Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-08-01 Atviras Panevėžio teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Aleksandra MillerDaiva Naujikienė 6:3, 6:4 Jūratė SudeikienėRūta Jarmolavičienė Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-08-01 Atviras Panevėžio teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Tomas PetrošaitisMantas Namavičius 7:5, 6:2 ​Deividas IvanauskasŽilvaras Židžiūnas Baltic Tennis Club 2 (Klaipėda) 2019-07-06 Atviras Panevėžio teniso aikštynas
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Romas KadysErlandas Sudeikis 7:5, 6:4 ​Darius Abromavičius​Tomas Jonušauskas Baltic Tennis Club 2 (Klaipėda) 2019-07-06 Atviras Panevėžio teniso aikštynas
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Rūta JarmolavičienėJūratė Sudeikienė 6:4, 6:4 ​Raminta AmbrizienėDalia Petrauskienė Baltic Tennis Club 2 (Klaipėda) 2019-07-06 Atviras Panevėžio teniso aikštynas
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Jūratė SudeikienėErlandas Sudeikis 6:4, 6:4 ​Raminta Ambrizienė​Deividas Ivanauskas Baltic Tennis Club 2 (Klaipėda) 2019-07-06 Atviras Panevėžio teniso aikštynas
Baltic Tennis Club 2 (Klaipėda) Žilvaras ŽidžiūnasMindaugas Silius 6:4, 6:4 Arūnas PušnysRimvydas Ulianskas Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-07-06 Atviras Panevėžio teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Anykščių TK "Anykščių kortas" Audrius MotiejūnasJustas Guobužas 6:4, 6:4 Juzef KatkovskiAlgirdas Čepliejus Verkiai (Vilnius) 2019-07-04 Verkių teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Saulius JuškevičiusArūnas Šveistys 6:1, 6:3 Saulius StepukasRamūnas Kundrotas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-07-04 Verkių teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Algirdas ČepliejusArūnas Šveistys 6:3, 6:2 Audrius MotiejūnasSaulius Stepukas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-07-04 Verkių teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Daiva NaujikienėJurgita Beinorienė 6:4, 3:6, 10:7 Lina AldusevičienėTamara Vinklerienė Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-07-04 Verkių teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Paulius BortkevičiusAleksandra Miller 6:3, 6:2 Lina AldusevičienėJustas Guobužas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-07-04 Verkių teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Druskininkų TK Gediminas ValiukėnasMindaugas Gedminas 6:7, 6:3, 10:7 Tomas ŠeikisPaulius Kveselaitis Tennis Temptation (Vilnius) 2019-06-30 SEB Arena (Atviri)
Druskininkų TK Gediminas ValiukėnasGintaras Bitinas 6:4, 6:4 Linas MockusOsvaldas Švitra Tennis Temptation (Vilnius) 2019-06-30 SEB Arena (Atviri)
Druskininkų TK Virgilijus DirmaPovilas Kašinskas 7:6, 6:2 Aurimas ZimnickasSimas Krasniakovas Tennis Temptation (Vilnius) 2019-06-30 SEB Arena (Atviri)
Tennis Temptation (Vilnius) Andrius GuzaitisGabrielė Janulevičienė 6:4, 5:7, 10:8 Mindaugas GedminasAušra Kavaliauskienė Druskininkų TK 2019-06-30 SEB Arena (Atviri)
Tennis Temptation (Vilnius) Gabrielė JanulevičienėRita Mockienė 6:3, 6:1 Aušra KavaliauskienėDalia Sadeckienė Druskininkų TK 2019-06-30 SEB Arena (Atviri)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis United (Vilnius) Valentinas JanulisEglė Visockaitė 6:4, 7:5 Giedrius ŽidonisGelmius Mažeikis Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-06-27 SEB Arena (Atviri)
Tennis United (Vilnius) Valentinas JanulisAurimas Garšva 6:2, 6:3 Tauras EndriukaitisRimantas Stanaitis Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-06-27 SEB Arena (Atviri)
Tennis United (Vilnius) Aurimas GaršvaMiglė Vaškienė 7:6, 5:7, 10:6 Giedrė MartusevičienėGiedrius Martusevičius Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-06-27 SEB Arena (Atviri)
Tennis&More Dineta (Vilnius) Sigita LigeikienėGiedrė Martusevičienė 3:6, 6:1, 10:7 Miglė VaškienėEglė Visockaitė Tennis United (Vilnius) 2019-06-27 SEB Arena (Atviri)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Andrius MorkūnasMarius Stonys 6:4, 6:2 Valentinas JanulisAleksandras Tverskoj Tennis United (Vilnius) 2019-06-26 SEB Arena (Atviri)
Tennis United (Vilnius) Audra StankevičienėBrigita Cipkutė Jonaitienė 6:4, 1:6, 10:8 Laura KrasauskienėGabrielė Janulevičienė Tennis Temptation (Vilnius) 2019-06-26 SEB Arena (Atviri)
Tennis Temptation (Vilnius) Tomas MokrikasTomas Šeikis 6:2, 7:6 Nerijus ŽiliusMarius Pelėda Tennis United (Vilnius) 2019-06-26 SEB Arena (Atviri)
Tennis United (Vilnius) Valentinas JanulisAudra Stankevičienė 6:3, 1:6, 10:7 Andrius MorkūnasGabrielė Janulevičienė Tennis Temptation (Vilnius) 2019-06-26 SEB Arena (Atviri)
Tennis Temptation (Vilnius) Tomas ŠeikisPaulius Kveselaitis 6:4, 6:4 Aleksandras TverskojNerijus Žilius Tennis United (Vilnius) 2019-06-26 SEB Arena (Atviri)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Verkiai (Vilnius) Pavelas PaškevičiusAleksandra Miller 6:3, 6:1 Laurynas DrakšasDaina Virkšaitė Atskalūnai (Vilnius) 2019-06-23 Verkių teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Juozas VereckisPavelas Paškevičius 6:2, 6:2 Titas AbramavičiusKarolis Čekauskas Atskalūnai (Vilnius) 2019-06-04 Verkių teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Augustinas BortkevičiusPaulius Bortkevičius 0:6, 6:3, 10:4 Karolis ČekauskasDovydas Akstinas Atskalūnai (Vilnius) 2019-06-04 Verkių teniso aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Benitas JonikasGediminas Nutautas 7:5, 4:6, 10:8 Algirdas ČepliejusArūnas Šveistys Verkiai (Vilnius) 2019-06-04 Verkių teniso aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Daina VirkšaitėLaura Pavliuk 6:3, 6:3 Jurgita BeinorienėSkaistė Čerauskienė Verkiai (Vilnius) 2019-06-03 SEB Arena (Atviri)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Laurynas DrakšasKarolis Čekauskas 7:5, 3:6, 10:0 Vilius ŠveckusEdvinas Žvirblis Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-06-16 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Tomas BalčiūnasIeva Puodžiukaitė 4:6, 6:4, 10:7 Justas GuobužasTamara Vinklerienė Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-06-16 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Gediminas NutautasTomas Balčiūnas 6:4, 6:1 Audrius MotiejūnasJustas Guobužas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-06-16 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Titas AbramavičiusKarolis Čekauskas 6:2, 6:0 Ramūnas KundrotasSaulius Stepukas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-06-16 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Eitvydė HelmienėAudra Ginelevičienė 6:0, 6:2 ​Evelina SabeckytėDalia Petrauskienė Baltic Tennis Club 2 (Klaipėda) 2019-06-16 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Virgis PileckisDainius Stundys 6:0, 6:2 ​Darius AbromavičiusMindaugas Silius Baltic Tennis Club 2 (Klaipėda) 2019-06-16 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Dainius StundysValdas Tratulis 6:2, 6:4 Žilvaras Židžiūnas​Deividas Ivanauskas Baltic Tennis Club 2 (Klaipėda) 2019-06-16 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Virgis PileckisArvydas Tverijonas 6:0, 6:1 ​Tomas Jonušauskas​Robertas Vičys Baltic Tennis Club 2 (Klaipėda) 2019-06-16 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Valdas TratulisAušra Kepenė 6:4, 6:4 ​Raminta Ambrizienė​Deividas Ivanauskas Baltic Tennis Club 2 (Klaipėda) 2019-06-16 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Verkiai (Vilnius) Augustinas BortkevičiusAugustinas Bortkevičius 6:0, 6:3 Paulius MurauskasMindaugas Šilininkas Tennis&More 1 (Vilnius) 2019-06-12 Verkių teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Paulius BortkevičiusArūnas Šveistys 6:2, 6:3 Mantas MikalopasPaulius Vėželis Tennis&More 1 (Vilnius) 2019-06-12 Verkių teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Pavelas PaškevičiusKasparas Stabingis 7:5, 6:4 Edvinas DovydaitisVytautas Augustaitis Tennis&More 1 (Vilnius) 2019-06-12 Verkių teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Pavelas PaškevičiusAleksandra Miller 2:6, 3:6, 16:14 Edvinas DovydaitisMilda Mozūraitė Tennis&More 1 (Vilnius) 2019-06-12 Verkių teniso aikštynas
Tennis&More 1 (Vilnius) Milda MozūraitėLaura Kovaitė-Sim. 6:4, 6:4 Valentina FinkelšteinienėSkaistė Čerauskienė Verkiai (Vilnius) 2019-06-12 Verkių teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Druskininkų TK Rimvydas LiupševičiusVirgilijus Dirma 1:6, 6:4, 10:6 Andrius ApulskisNerijus Žilius Tennis United (Vilnius) 2019-06-12 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Tennis United (Vilnius) Valentinas JanulisAndrius Apulskis 3:6, 6:4, 10:4 Rimantas PalionisVirgilijus Dirma Druskininkų TK 2019-06-12 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Druskininkų TK Rimvydas LiupševičiusGediminas Valiukėnas 6:1, 6:2 Nerijus ŽiliusDarius Tijunaitis Tennis United (Vilnius) 2019-06-12 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Tennis United (Vilnius) Valentinas JanulisIndrė Giržadienė 0:6, 7:5, 10:6 Gediminas ValiukėnasDalia Sadeckienė Druskininkų TK 2019-06-12 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Druskininkų TK Dalia SadeckienėNatalija Jancevičienė 6:1, 6:2 Indrė GiržadienėBrigita Cipkutė Jonaitienė Tennis United (Vilnius) 2019-06-12 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Arvydas TverijonasValdas Tratulis 6:0, 6:2 Linas MikalauskasTomas Petrošaitis Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-06-09 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Romas KadysErlandas Sudeikis 5:7, 7:5, 10:7 Tomas LabanauskasJonas Kažemėkaitis Žalia Balta (Kauno teniso klubas) 2019-06-09 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Valdas TratulisTomas Labanauskas 6:2, 6:3 Tomas PetrošaitisRomas Kadys Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-06-09 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Arvydas TverijonasAušra Kepenė 6:3, 6:3 Linas MikalauskasJūratė Sudeikienė Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-06-09 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Žalia Balta (Kauno teniso klubas) Sonata JurkševičienėLigita Mačinskienė 6:0, 6:3 Jūratė SudeikienėRūta Jarmolavičienė Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2019-06-09 Kauno Žalgirio jachtklubo teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis&More 1 (Vilnius) Laura Kovaitė-Sim.Paulius Vėželis 6:3, 7:6 Ieva PuodžiukaitėLaurynas Drakšas Atskalūnai (Vilnius) 2019-06-05 Vingio teniso kortai
Tennis&More 1 (Vilnius) Gintarė SkrolienėMilda Mozūraitė 1:0 Ieva PuodžiukaitėSimona Kundrotaitė Atskalūnai (Vilnius) 2019-06-05
Atskalūnai (Vilnius) Benitas JonikasGediminas Nutautas 6:3, 6:3 Edvinas DovydaitisMantas Mikalopas Tennis&More 1 (Vilnius) 2019-06-05 Vingio teniso kortai
Atskalūnai (Vilnius) Karolis ČekauskasDovydas Akstinas 6:4, 7:5 Edvinas DovydaitisPaulius Murauskas Tennis&More 1 (Vilnius) 2019-06-05 Vingio teniso kortai
Atskalūnai (Vilnius) Karolis ČekauskasLaurynas Drakšas 6:4, 3:6, 10:7 Paulius VėželisPaulius Murauskas Tennis&More 1 (Vilnius) 2019-06-05 Vingio teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis&More 1 (Vilnius) Paulius MurauskasPaulius Vėželis 6:3, 6:2 Justas GuobužasAudrius Motiejūnas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-06-02 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Tennis&More 1 (Vilnius) Paulius MurauskasMantas Mikalopas 6:3, 1:6, 6:2 Edvinas ŽvirblisAudrius Motiejūnas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-06-02 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Tennis&More 1 (Vilnius) Edvinas DovydaitisJuozas Stanaitis 6:2, 6:2 Saulius StepukasRamūnas Kundrotas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-06-02 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Tennis&More 1 (Vilnius) Milda MozūraitėEdvinas Dovydaitis 6:0, 6:4 Lina AldusevičienėJustas Guobužas Anykščių TK "Anykščių kortas" 2019-06-02 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Anykščių TK "Anykščių kortas" Lina AldusevičienėTamara Vinklerienė 3:6, 7:5, 6:3 Laura Kovaitė-Sim.Milda Mozūraitė Tennis&More 1 (Vilnius) 2019-06-02 Anykščių KKSC teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Druskininkų TK Gediminas ValiukėnasGintaras Bitinas 6:2, 7:5 Giedrius MartusevičiusPaulius Kamarauskas Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-31 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Druskininkų TK Mindaugas GedminasPovilas Kašinskas 6:3, 6:3 Gelmius MažeikisDainius Vyčas Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-31 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Druskininkų TK Gintaras BitinasPovilas Kašinskas 6:1, 6:4 Paulius KamarauskasGiedrius Židonis Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-31 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Druskininkų TK Dalia SadeckienėNatalija Jancevičienė 6:1, 6:3 Sigita LigeikienėGiedrė Martusevičienė Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-31 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Druskininkų TK Mindaugas GedminasAušra Kavaliauskienė 6:0, 7:5 Giedrius MartusevičiusGiedrė Martusevičienė Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-31 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Radviliškio TK Saulius DambrauskasDarius Mikalauskas 4:6, 6:4, 10:7 Jaunius SkierusDainius Valantinavičius Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) Romas MikalauskasAiridas Uosis 6:1, 6:2 Saulius AndriušaitisŽydrūnas Zederštrėmas Radviliškio TK 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) ​Andrius PetkevičiusDeividas Gaidukevičius 6:3, 3:6, 12:10 Rolandas GelčysAurelijus Stauga Radviliškio TK 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Radviliškio TK Benas KirstukasJurgita Beinorienė 1:6, 1:0 Airidas UosisAida Dziadaravičienė Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Radviliškio TK Jurgita BeinorienėIrena Kirstukienė 6:4, 6:2 Viktorija MaslobojevaOnutė Sūdžiuvienė Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Radviliškio TK Saulius DambrauskasDarius Mikalauskas 6:3, 7:5 Elijus PaulauskasSaulius Vilimas Kogas (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Kogas (Klaipėda) Arūnas ViskintasDarius Žadeikis 4:6, 6:0, 10:6 Saulius AndriušaitisŽydrūnas Zederštrėmas Radviliškio TK 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Kogas (Klaipėda) Olegas DeduchovasSimonas Kalnelis 6:0, 6:2 Rolandas GelčysAurelijus Stauga Radviliškio TK 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Kogas (Klaipėda) Ramūnas PoškaMonika Poškiene 6:4, 6:4 Benas KirstukasIrena Kirstukienė Radviliškio TK 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Kogas (Klaipėda) Audra LatuškevičiūtėMonika Poškiene 5:7, 6:2, 10:6 Jurgita BeinorienėIrena Kirstukienė Radviliškio TK 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kogas (Klaipėda) Elijus PaulauskasSaulius Vilimas 6:1, 6:4 Jaunius SkierusDainius Valantinavičius Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) Romas MikalauskasAiridas Uosis 4:6, 6:2, 10:2 Arūnas ViskintasDarius Žadeikis Kogas (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Kogas (Klaipėda) Olegas DeduchovasSimonas Kalnelis 6:4, 6:2 Deividas Gaidukevičius​Andrius Petkevičius Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) Airidas UosisViktorija Maslobojeva 1:0 Arūnas ViskintasAudra Latuškevičiūtė Kogas (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Kogas (Klaipėda) Audra LatuškevičiūtėMonika Poškiene 6:0, 6:4 Viktorija MaslobojevaOnutė Sūdžiuvienė Baltic Tennis Club 1 (Klaipėda) 2019-05-26 VILTIES teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis&More Dineta (Vilnius) Giedrė MartusevičienėSigita Ligeikienė 2:6, 6:4, 13:11 Gabrielė JanulevičienėRita Mockienė Tennis Temptation (Vilnius) 2019-05-10 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Andrius GuzaitisPaulius Kveselaitis 6:2, 6:1 Gelmius MažeikisPaulius Kamarauskas Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-10 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Simas KrasniakovasLinas Mockus 6:3, 3:6, 10:6 Tauras EndriukaitisRimantas Stanaitis Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-10 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Gabrielė JanulevičienėAndrius Guzaitis 6:2, 6:4 Giedrė MartusevičienėGiedrius Martusevičius Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-10 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Paulius KveselaitisOsvaldas Švitra 6:1, 6:2 Gelmius MažeikisTomas Ališauskas Tennis&More Dineta (Vilnius) 2019-05-10 Bernardinų sodo teniso aikštynas