Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų čempionatas
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Teniso klubų čempionatas 2020

Teniso klubų čempionato 2020 m. sezono pradžia yra NUKELIAMA į rugpjūtį. Numatyta finalų data – rugsėjo 26-27 d.

Čempionato partnerė Lietuvos teniso sąjunga dėl viruso yra atšaukusi visus iki liepos 13 d. suplanuotus turnyrus, todėl ir teniso klubų čempionato sezonas negali būti pradėtas anksčiau.

Situacija dėl viruso nuolat keičiasi ir vis dar nėra aiškios tendencijos dėl sporto renginių organizavimo bei su tuo susijusių apribojimų ateityje, todėl čempionato vykdymo tvarka bus patikslinta birželį.

 

4-asis sezonas startuoja su dviejomis lygomis:

  • TOP lyga - stipriausiems teniso žaidėjams! Komandose gali būti registruoti bet kokio pajėgumo tenisininkai, tačiau tarp jų gali būti ne daugiau nei 2 žaidėjai, kurie paskutinius 10 metų yra žaidę Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų čempionatuose, yra buvę Lietuvos ar kitos šalies Daviso ar Federacijos taurės rinktinių nariais, yra dalyvavę ITF ar ATP organizuojamuose profesionalų turnyruose.
  • Regionų lyga - tikriems teniso mėgėjams! Komandose negali būti registruoti žaidėjai, kurie yra dalyvavę Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų čempionatuose, yra buvę Lietuvos ar kitos šalies Daviso ar Federacijos taurės rinktinių nariais, yra dalyvavę ITF ar ATP organizuojamuose profesionalų turnyruose, paskutinius 3 metus yra turėję ne žemesnį kaip 200 ITF senjorų reitingą +35, +40 ir +45 amžiaus grupėse. Taip pat, regionų lygos žaidėjų, kuriems čempionato metais nesukaks 50 ir daugiau metų, lygis negali būti aukštesnis negu 4.0 pagal NTRP sistemą. Žaidėjai nustato savo lygį savarankiškai, tačiau galutinį sprendimą dėl jo žaidimo lygmens (bei teisės dalyvauti regionų lygoje) priima vyr. teisėjas.

 

Čempionatas susideda iš grupių (balandžio – liepos mėn.) bei atkrintamųjų varžybų (rugpjūčio – rugsėjo mėn.) etapo. Regionų lygoje komandos skirstomos į grupes geografiniu principu.

 

Komandą sudaro 6-15 žaidėjų: 4-10 vyrų ir 2-5 moterys. Komandinį susitikimą sudaro penki mačai: 3 vyrų, 1 moterų ir 1 mišrus dvejetas. Komandinio susitikimo organizavimo tvarka bus patikslinta ir paskelbta pasibaigus registracijai.

 

Startinis mokestis komandai į TOP lygą – 400 Eur, į regionų lygą – 300 Eur. Klubui registruojant dvi komandas – 100 Eur nuolaida.

 

Nemokamas finalinis renginys vyks rugsėjo 26-27 d. SEB Arenoje Vilniuje ir jame dalyvaus abiejų lygų geriausi ketvertai bei taip pat bus žaidžiami paguodos finalai.

 

Komandos kovoja dėl garbingų taurių bei vertingų prizų. TOP lygos komanda-čempionė iškovos teisę dalyvauti Tennis Europe 2021 m. organizuojamame Europos senjorų klubų čempionate.

 

Nuostatų išaiškinimo klausimai – vyr. teisėja Beata (+370 616 38821, klubulyga@tenisonamai.lt). Techniniai ir organizaciniai klausimai – Vytautas (+370 617 03718, klubulyga@tenisonamai.lt).