Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų čempionatas
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Teniso klubų čempionatas 2020 / Regionų lyga

Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
BTC - Kredito garantas (Klaipėda) Airidas UosisDiana Mačiulaitytė 6:4, 4:6, 10:8 Saulius StakėSigita Jašinskienė Aukštaitijos TK 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Aukštaitijos TK Redas ValaitisRytis Rimkevičius 6:2, 6:3 Giedrius Gairionis​Andrius Žymančius BTC - Kredito garantas (Klaipėda) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Aukštaitijos TK Saulius StakėRytis Rimkevičius 6:3, 6:4 Giedrius GairionisArūnas Viskintas BTC - Kredito garantas (Klaipėda) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
BTC - Kredito garantas (Klaipėda) Diana MačiulaitytėAida Dziadaravičienė 6:3, 6:1 Sigita JašinskienėRūta Jarmolavičienė Aukštaitijos TK 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
BTC - Kredito garantas (Klaipėda) Airidas UosisElijus Paulauskas 7:6 (3), 6:3 Tomas PetrošaitisMantas Namavičius Aukštaitijos TK 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Giedrius DzenkauskasGabrielė Sasnauskaitė 6:3, 6:0 Svetlana PriščepaVladislovas Matelis Anykščių kortas TK 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (Vilnius) Paulius KveselaitisTomas Mokrikas 6:4, 7:5 Alvydas TrinkūnasVladislovas Matelis Anykščių kortas TK 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Anykščių kortas TK Justas GuobužasAlvydas Trinkūnas 6:2, 6:3 Aurimas ZimnickasPaulius Kveselaitis Tennis Temptation (Vilnius) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (Vilnius) Laura KrasauskienėGabrielė Sasnauskaitė 6:3, 6:3 Tamara VinklerienėSvetlana Priščepa Anykščių kortas TK 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Anykščių kortas TK Justas GuobužasKipras Pakeltis 6:2, 1:6, 10:8 Aurimas ZimnickasGiedrius Dzenkauskas Tennis Temptation (Vilnius) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Dalia SadeckienėRičardas Klincaras 6:4, 4:6, 10:8 Sonata JurkševičienėMindaugas Žemaitėlis Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Indrė BaranauskaitėDalia Sadeckienė 6:4, 6:2 Vita LukštaraupienėSonata Jurkševičienė Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Paulius BortkevičiusGediminas Valiukėnas 7:5, 6:4 Mindaugas GedminasDarius Laurusevicius Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Edmundas RagauskasVitalijus Uvarovas 6:3, 6:4 Paulius BortkevičiusKęstutis Baranauskas Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Arvydas TverijonasValdas Tratulis 7:6 (3), 6:0 Ričardas KlincarasDarius Staugaitis Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis&More 1 (Vilnius) Laura Kovaitė-Sim.Sigita Ligeikienė 6:3, 2:6, 10:7 Eglė Vindašiūtė N.Daina Virkšaitė Atskalūnai (Vilnius) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Tennis&More 1 (Vilnius) Paulius VėželisDainius Vyčas 7:6 (2), 6:1 Laurynas DrakšasJuzef Katkovski Atskalūnai (Vilnius) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Tennis&More 1 (Vilnius) Edvinas DovydaitisJuozas Stanaitis 6:3, 6:4 Paulius MacevičiusLiutauras Alkinas Atskalūnai (Vilnius) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Tennis&More 1 (Vilnius) Paulius VėželisMindaugas Šilininkas 6:1, 6:4 Gediminas NutautasLaurynas Drakšas Atskalūnai (Vilnius) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Aukštaitijos TK Saulius StakėRokas Laurinaitis 7:5, 6:4 Vilius ŠveckusAlvydas Trinkūnas Anykščių kortas TK 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Aukštaitijos TK Sigita JašinskienėSaulius Stakė 7:5, 7:6 (4) Vladislovas MatelisTamara Vinklerienė Anykščių kortas TK 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Aukštaitijos TK Rytis RimkevičiusTomas Petrošaitis 6:4, 7:5 Justas GuobužasKipras Pakeltis Anykščių kortas TK 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Aukštaitijos TK Mantas NamavičiusTomas Petrošaitis 6:4, 3:6, 10:7 Vladislovas MatelisJustas Guobužas Anykščių kortas TK 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Anykščių kortas TK Tamara VinklerienėSvetlana Priščepa 6:2, 6:1 Rūta JarmolavičienėSigita Jašinskienė Aukštaitijos TK 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
BTC - Kredito garantas (Klaipėda) Airidas UosisArūnas Viskintas 6:3, 6:4 Tomas MokrikasPaulius Kveselaitis Tennis Temptation (Vilnius) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
BTC - Kredito garantas (Klaipėda) Diana MačiulaitytėAida Dziadaravičienė 6:3, 4:6, 10:4 Laura KrasauskienėGabrielė Sasnauskaitė Tennis Temptation (Vilnius) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (Vilnius) Osvaldas ŠvitraGiedrius Dzenkauskas 6:1, 6:4 Mantas MekuškaArūnas Viskintas BTC - Kredito garantas (Klaipėda) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
BTC - Kredito garantas (Klaipėda) ​Andrius ŽymančiusElijus Paulauskas 6:3, 6:3 Giedrius DzenkauskasTomas Mokrikas Tennis Temptation (Vilnius) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
BTC - Kredito garantas (Klaipėda) Airidas UosisDiana Mačiulaitytė 2:6, 6:4, 10:1 Laura KrasauskienėOsvaldas Švitra Tennis Temptation (Vilnius) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis&More 1 (Vilnius) Juozas StanaitisEdvinas Dovydaitis 5:7, 6:3, 10:6 Kęstutis BaranauskasDarius Staugaitis Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Tennis&More 1 (Vilnius) Laura Kovaitė-Sim.Sigita Ligeikienė 5:7, 6:4, 10:6 Dalia SadeckienėIndrė Baranauskaitė Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Augustinas BortkevičiusPaulius Bortkevičius 6:3, 6:4 Mindaugas ŠilininkasEdvinas Dovydaitis Tennis&More 1 (Vilnius) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Tennis&More 1 (Vilnius) Laura Kovaitė-Sim.Paulius Vėželis 3:6, 6:3, 10:6 Dalia SadeckienėPaulius Bortkevičius Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Ričardas KlincarasGediminas Valiukėnas 5:7, 6:4, 10:6 Paulius VėželisMindaugas Šilininkas Tennis&More 1 (Vilnius) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Sonata JurkševičienėMindaugas Žemaitėlis 6:2, 6:1 Juzef KatkovskiEglė Vindašiūtė N. Atskalūnai (Vilnius) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Paulius MacevičiusLiutauras Alkinas 6:3, 2:6, 12:10 Edmundas RagauskasVitalijus Uvarovas Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Mindaugas GedminasDarius Laurusevicius 6:3, 7:5 Laurynas DrakšasJuzef Katkovski Atskalūnai (Vilnius) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Eglė Vindašiūtė N.Daina Virkšaitė 7:6, 6:3 Vita LukštaraupienėJūratė Monkevičienė Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Gediminas NutautasLaurynas Drakšas 3:6, 7:5, 10:7 Arvydas TverijonasValdas Tratulis Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
BTC - Kredito garantas (Klaipėda) Airidas UosisDiana Mačiulaitytė 6:4, 2:5 Vytautas AugustaitisSigita Ligeikienė Tennis&More 1 (Vilnius) 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Tennis&More 1 (Vilnius) Vytautas AugustaitisDainius Vyčas 6:4, 6:1 Mantas Mekuška​Andrius Žymančius BTC - Kredito garantas (Klaipėda) 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Tennis&More 1 (Vilnius) Dainius VyčasPaulius Murauskas 2:6, 6:4, 10:1 Airidas UosisGiedrius Gairionis BTC - Kredito garantas (Klaipėda) 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Tennis&More 1 (Vilnius) Sigita LigeikienėLaura Kovaitė-Sim. 6:2, 7:5 Diana MačiulaitytėSandra Kuplauskaitė BTC - Kredito garantas (Klaipėda) 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Tennis&More 1 (Vilnius) Mindaugas ŠilininkasEdvinas Dovydaitis 6:2, 6:4 Giedrius GairionisMantas Mekuška BTC - Kredito garantas (Klaipėda) 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Anykščių kortas TK Tamara VinklerienėSvetlana Priščepa 6:2, 6:2 Asta GarbulytėEglė Vindašiūtė N. Atskalūnai (Vilnius) 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Atskalūnai (Vilnius) Juzef KatkovskiLiutauras Alkinas 6:3, 6:2 Saulius StepukasJustas Guobužas Anykščių kortas TK 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Anykščių kortas TK Vladislovas MatelisTamara Vinklerienė 6:3, 7:6 (4) Pavelas PaškevičiusAsta Garbulytė Atskalūnai (Vilnius) 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Atskalūnai (Vilnius) Laurynas DrakšasJuzef Katkovski 6:2, 6:3 Ramūnas KundrotasAndrius Varnas Anykščių kortas TK 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Anykščių kortas TK Justas GuobužasVladislovas Matelis 6:4, 6:1 Pavelas PaškevičiusLaurynas Drakšas Atskalūnai (Vilnius) 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Aukštaitijos TK Gediminas KurlianskasRokas Laurinaitis 7:6 (5), 7:6 (3) Giedrius ŽidonisAugustas Štaras Tennis&More 2 (Vilnius) 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Tennis&More 2 (Vilnius) Darius PeciukonisLaima Valiukonytė 0:6, 6:4, 10:7 Redas ValaitisSigita Jašinskienė Aukštaitijos TK 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Aukštaitijos TK Redas ValaitisRimvydas Ulianskas 7:5, 6:4 Vygandas PigagaGiedrius Židonis Tennis&More 2 (Vilnius) 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Aukštaitijos TK Sigita JašinskienėLoreta Sipavičienė 6:2, 6:0 Julija StonytėJūratė Lepardinienė Tennis&More 2 (Vilnius) 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Aukštaitijos TK Tomas PetrošaitisRimvydas Ulianskas 6:2, 6:2 Darius PeciukonisAidas Danilovas Tennis&More 2 (Vilnius) 2020-08-30 Dubingių teniso klubo kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Darius StaugaitisDalia Sadeckienė 2:6, 6:1, 10:8 Mantas NamavičiusLoreta Sipavičienė Aukštaitijos TK 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Paulius BortkevičiusGediminas Valiukėnas 6:4, 7:5 Rokas LaurinaitisRimvydas Ulianskas Aukštaitijos TK 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Kęstutis BaranauskasDarius Staugaitis 6:0, 6:2 Rimvydas UlianskasGediminas Kurlianskas Aukštaitijos TK 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Augustinas BortkevičiusPaulius Bortkevičius 0:6, 6:3, 10:6 Tomas PetrošaitisMantas Namavičius Aukštaitijos TK 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Dalia SadeckienėIndrė Baranauskaitė 5:7, 7:5, 11:9 Loreta SipavičienėSigita Jašinskienė Aukštaitijos TK 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
BTC - Kredito garantas (Klaipėda) Airidas UosisDiana Mačiulaitytė 2:6, 7:5, 10:5 Vitalijus UvarovasVita Lukštaraupienė Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Irmantas LukštaraupisDarius Laurusevicius 6:2, 6:2 Giedrius GairionisMantas Mekuška BTC - Kredito garantas (Klaipėda) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Vitalijus UvarovasValdas Tratulis 6:1, 6:0 Mantas Mekuška​Andrius Žymančius BTC - Kredito garantas (Klaipėda) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Valdas TratulisArvydas Tverijonas 6:0, 6:3 Airidas UosisGiedrius Gairionis BTC - Kredito garantas (Klaipėda) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Vita LukštaraupienėJūratė Monkevičienė 6:2, 6:2 Diana MačiulaitytėSandra Kuplauskaitė BTC - Kredito garantas (Klaipėda) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Laurynas DrakšasLiutauras Alkinas 7:5, 6:0 Marius StonysTomas Mokrikas Tennis Temptation (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Atskalūnai (Vilnius) Gediminas NutautasLaurynas Drakšas 7:6 (6), 6:2 Giedrius DzenkauskasTomas Mokrikas Tennis Temptation (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Tennis Temptation (Vilnius) Laura KrasauskienėGabrielė Sasnauskaitė 4:6, 6:1, 10:5 Asta GarbulytėEglė Vindašiūtė N. Atskalūnai (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Atskalūnai (Vilnius) Pavelas PaškevičiusEglė Vindašiūtė N. 6:1, 6:7 (5), 10:4 Tomas ŠeikisGabrielė Sasnauskaitė Tennis Temptation (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Atskalūnai (Vilnius) Gediminas NutautasPavelas Paškevičius 6:2, 6:4 Giedrius DzenkauskasTomas Šeikis Tennis Temptation (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Arvydas TverijonasSonata Jurkševičienė 6:3, 6:1 Edvinas DovydaitisSigita Ligeikienė Tennis&More 1 (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Tennis&More 1 (Vilnius) Vytautas AugustaitisDainius Vyčas 6:3, 4:6, 10:3 Darius LauruseviciusIrmantas Lukštaraupis Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Vitalijus UvarovasDarius Laurusevicius 5:7, 3:6, 12:10 Mindaugas ŠilininkasEdvinas Dovydaitis Tennis&More 1 (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Tennis&More 1 (Vilnius) Laura Kovaitė-Sim.Sigita Ligeikienė 4:6, 6:2, 10:3 Sigutė MickevičiūtėSonata Jurkševičienė Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Valdas TratulisArvydas Tverijonas 6:2, 6:1 Paulius MurauskasMindaugas Šilininkas Tennis&More 1 (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Darius StaugaitisGediminas Valiukėnas 6:2, 6:0 Giedrius ŽidonisAugustas Štaras Tennis&More 2 (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Kęstutis BaranauskasAugustinas Bortkevičius 6:0, 6:3 Vygandas PigagaRimantas Stanaitis Tennis&More 2 (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Dalia SadeckienėIndrė Baranauskaitė 6:1, 6:2 Julija StonytėJūratė Lepardinienė Tennis&More 2 (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Augustinas BortkevičiusGediminas Valiukėnas 6:3, 6:1 Aidas DanilovasDarius Peciukonis Tennis&More 2 (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Pietų Lietuvos komanda (Druskininkų TK) Kęstutis BaranauskasIndrė Baranauskaitė 6:3, 6:2 Rimantas StanaitisLaima Valiukonytė Tennis&More 2 (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation (Vilnius) Marius StonysTomas Mokrikas 3:6, 7:6 (4), 10:0 Lukas PakeltisSaulius Stepukas Anykščių kortas TK 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Tennis Temptation (Vilnius) Laura KrasauskienėGabrielė Sasnauskaitė 6:0, 6:3 Tamara VinklerienėSvetlana Priščepa Anykščių kortas TK 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Tennis Temptation (Vilnius) Osvaldas ŠvitraLaura Krasauskienė 7:5, 6:4 Justas GuobužasTamara Vinklerienė Anykščių kortas TK 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Anykščių kortas TK Ramūnas KundrotasAndrius Varnas 3:6, 6:3, 10:7 Giedrius DzenkauskasTomas Šeikis Tennis Temptation (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai
Anykščių kortas TK Justas GuobužasVladislovas Matelis 6:2, 6:3 Osvaldas ŠvitraTomas Šeikis Tennis Temptation (Vilnius) 2020-08-29 Dubingių teniso klubo kortai