Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų čempionatas
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Teniso klubų čempionatas 2020 / TOP lyga

Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation (3) Simas MalakauskasAndrius Labunskas 7:5, 4:6, 10:8 Almantas OželisRobertas Blagušauskas TOP Tennis Club (2) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (3) Martynas EimontasDaiva Uosytė 7:5, 6:3 Alfonsas GenysErika Buntienė TOP Tennis Club (2) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
TOP Tennis Club (2) Darius KavaliauskasMindaugas Simanaitis 6:1, 6:3 Ruslan RedjepovJevgenij Tekutjev Tennis Temptation (3) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (3) Marija ŠiaučiūnaitėDaiva Uosytė 7:5, 6:4 Justė KančaitėErika Buntienė TOP Tennis Club (2) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (1) Dainius DiržauskasTomas Butvilas 6:3, 6:3 Gytautas AukselisMarijus Puškorius Kredito garantas (1) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (1) Rokvaldas BartusevičiusRamūnas Žukas 6:1, 7:6 (5) Raimondas GriciusAndrius Morkūnas Kredito garantas (1) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (1) Galia MelnikovaUgnė Lekstutienė 6:2, 6:4 Eglė JurkevičienėKristina Matvijenko Kredito garantas (1) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Kredito garantas (1) Mantas GriciusGytautas Aukselis 6:4, 6:4 Jevgenij GrigorenkoDainius Diržauskas Baltic Tennis Club (1) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Atskalūnai (2) Adam VeliamovičVytautas Matuliauskas 4:6, 7:6 (5), 10:8 Aleksas KolobovasGediminas Narinkevičius Briedžiai (3) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (2) Andrius NikelisAuksė Mačiulaitytė 6:1, 6:1 Simonas KakanauskasVioleta Kirilovaitė Briedžiai (3) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (2) Vera DjakovaAuksė Mačiulaitytė 6:1, 6:3 Violeta KirilovaitėLaura Umaraitė Briedžiai (3) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kredito garantas (1) Gytautas AukselisMarijus Puškorius 6:4, 6:4 Marius JuozaitisSkirmantas Kadžius Atskalūnai (2) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (2) Vera DjakovaAuksė Mačiulaitytė 7:5, 6:2 Kristina MatvijenkoEglė Jurkevičienė Kredito garantas (1) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Kredito garantas (1) Raimondas GriciusAndrius Morkūnas 5:7, 7:6 (5), 10:8 Vytautas BartulisAndrius Nikelis Atskalūnai (2) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Kredito garantas (1) Mantas GriciusGytautas Aukselis 6:1, 6:2 Adam VeliamovičSkirmantas Kadžius Atskalūnai (2) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (1) Galia MelnikovaUgnė Lekstutienė 6:3, 6:4 Erika BuntienėJustė Kančaitė TOP Tennis Club (2) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (1) Jevgenij GrigorenkoDainius Diržauskas 0:6, 6:4, 10:5 Almantas OželisAlfonsas Genys TOP Tennis Club (2) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (1) Ramūnas ŽukasRokvaldas Bartusevičius 4:6, 7:5, 11:9 Darius KavaliauskasKęstutis Liepa TOP Tennis Club (2) 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kredito garantas (1) Eglė JurkevičienėMarijus Puškorius 6:3, 6:2 Andrius LabunskasJurgita Kveselaitė Tennis Temptation (3) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Kredito garantas (1) Julius TverijonasGytautas Aukselis 6:3, 6:4 Oskaras KalinauskasMartynas Eimontas Tennis Temptation (3) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Kredito garantas (1) Andrius MorkūnasRaimondas Gricius 4:6, 6:4, 10:8 Aleksej NikiforovJevgenij Tekutjev Tennis Temptation (3) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (3) Marija ŠiaučiūnaitėDaiva Uosytė 6:4, 4:6, 17:15 Kristina MatvijenkoEglė Jurkevičienė Kredito garantas (1) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (3) Aleksej NikiforovRuslan Redjepov 7:5, 6:7 (5), 11:9 Gytautas AukselisMarijus Puškorius Kredito garantas (1) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (1) Tomas ButvilasGalia Melnikova 6:1, 6:4 Edvinas PodlužnasVioleta Kirilovaitė Briedžiai (3) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (1) Tomas ButvilasDainius Diržauskas 6:3, 5:7, 10:8 Tadas SkairysViktoras Gasiūnas Briedžiai (3) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (1) Galia MelnikovaUgnė Lekstutienė 6:3, 6:1 Violeta KirilovaitėLaura Umaraitė Briedžiai (3) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Briedžiai (3) Vaidas BielinisTomas Bagdanskis 4:6, 6:2, 10:3 Ramūnas ŽukasDainius Diržauskas Baltic Tennis Club (1) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Briedžiai (3) Aleksas KolobovasGediminas Narinkevičius 6:2, 6:4 Jevgenij GrigorenkoRokvaldas Bartusevičius Baltic Tennis Club (1) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation (3) Andrius LabunskasMartynas Eimontas 6:2, 5:7, 10:6 Vytautas MatuliauskasMarius Juozaitis Atskalūnai (2) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (3) Daiva UosytėMarija Šiaučiūnaitė 6:4, 6:3 Auksė MačiulaitytėVera Djakova Atskalūnai (2) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (3) Ruslan RedjepovJevgenij Tekutjev 6:2, 3:6, 10:1 Skirmantas KadžiusAndrius Nikelis Atskalūnai (2) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (2) Julius GotovskisVytautas Matuliauskas 1:6, 6:4, 10:5 Simas MalakauskasAndrius Labunskas Tennis Temptation (3) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (3) Daiva UosytėMartynas Eimontas 7:6 (4), 1:6, 11:9 Andrius NikelisAuksė Mačiulaitytė Atskalūnai (2) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Briedžiai (3) Viktoras GasiūnasSimonas Kakanauskas 6:3, 3:6, 11:9 Darius KavaliauskasMindaugas Simanaitis TOP Tennis Club (2) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
TOP Tennis Club (2) Robertas BlagušauskasErika Buntienė 6:2, 6:4 Edvinas PodlužnasKristina Gegeckaitė Briedžiai (3) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
TOP Tennis Club (2) Robertas BlagušauskasMindaugas Simanaitis 7:5, 7:5 Tadas SkairysTomas Bagdanskis Briedžiai (3) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
TOP Tennis Club (2) Justė KančaitėErika Buntienė 6:0, 6:1 Violeta KirilovaitėLaura Umaraitė Briedžiai (3) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
TOP Tennis Club (2) Tadas MisevičiusAlfonsas Genys 6:3, 3:6, 14:12 Aleksas KolobovasGediminas Narinkevičius Briedžiai (3) 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)