Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų čempionatas
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Teniso klubų čempionatas 2020 / Vaikų U14 lyga

Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Šiaulių TA Guoda KubickaitėGabrielė Rimkutė 6:2, 6:0 Ugnė OpulskytėViltė Daukantaitė Klaipėdos TA 2 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Šiaulių TA Haroldas KulnysMaximilijonas Saudargas 6:1, 4:6, 11:9 Jokūbas MockusNedas Mekuška Klaipėdos TA 2 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Klaipėdos TA 1 Gustė ŠukytėAustėja Vasiliauskaitė 6:3, 6:4 Patricija CechanavičiūtėSandra Eglinskaitė Vilniaus TA 1 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Vilniaus TA 1 Linas PlančiūnasŽilvinas Mickus 6:4, 6:1 Jonas SkierusRičardas Rybakas Klaipėdos TA 1 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Vilniaus TA 1 Linas PlančiūnasPatricija Cechanavičiūtė 4:0 Jonas SkierusAustėja Vasiliauskaitė Klaipėdos TA 1 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kauno teniso mokykla Augustas GečiauskasEmilis Jaškūnas 6:0, 6:1 Vincentas PetrulevičiusRojus Čiurinskas Vilniaus TA 2 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Vilniaus TA 2 Liepa GalvelytėIveta Oganauskaitė 6:0, 6:2 Atėnė RomencovaitėGuoda Bogačkovaitė Kauno teniso mokykla 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Vilniaus TA 2 Vincentas PetrulevičiusIveta Oganauskaitė 4:1 Augustas GečiauskasGuoda Bogačkovaitė Kauno teniso mokykla 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Vilniaus TA 1 Patricija CechanavičiūtėSandra Eglinskaitė 7:5, 4:6, 10:4 Gabrielė RimkutėTėja Mikulytė Šiaulių TA 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Vilniaus TA 1 Linas PlančiūnasŽilvinas Mickus 7:5, 4:6, 10:7 Haroldas KulnysUgnius Remeikis Šiaulių TA 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Klaipėdos TA 1 Austėja VasiliauskaitėGustė Šukytė 6:0, 6:1 Viltė DaukantaitėUgnė Opulskytė Klaipėdos TA 2 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Klaipėdos TA 2 Nedas MekuškaJokūbas Mockus 6:1, 6:2 Jonas SkierusRičardas Rybakas Klaipėdos TA 1 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Klaipėdos TA 1 Austėja VasiliauskaitėJonas Skierus 4:0 Jokūbas MockusViltė Daukantaitė Klaipėdos TA 2 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kauno TK ĄŽUOLYNAS Deividas BanzevičiusDovas Deršonas 1:6, 6:4, 10:8 Vincentas PetrulevičiusRojus Čiurinskas Vilniaus TA 2 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Vilniaus TA 2 Liepa GalvelytėIveta Oganauskaitė 6:0, 6:1 Izabelė SkietrytėGreta Urbonavičiūtė Kauno TK ĄŽUOLYNAS 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kauno TK ĄŽUOLYNAS Deividas BanzevičiusDovas Deršonas 6:3, 6:3 Augustas GečiauskasEmilis Jaškūnas Kauno teniso mokykla 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Kauno TK ĄŽUOLYNAS Izabelė SkietrytėGreta Urbonavičiūtė 4:6, 6:4, 6:10 Guoda BogačkovaitėAtėnė Romencovaitė Kauno teniso mokykla 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Kauno TK ĄŽUOLYNAS Izabelė SkietrytėDovas Deršonas 4:2 Guoda BogačkovaitėEmilis Jaškūnas Kauno teniso mokykla 2020-09-27 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Klaipėdos TA 1 Austėja VasiliauskaitėGustė Šukytė 6:7 (2), 6:4, 10:7 Tėja MikulytėGabrielė Rimkutė Šiaulių TA 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Šiaulių TA Haroldas KulnysMaximilijonas Saudargas 6:4, 6:3 Jonas SkierusRičardas Rybakas Klaipėdos TA 1 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Klaipėdos TA 1 Austėja VasiliauskaitėJonas Skierus 4:3 (4) Haroldas KulnysGabrielė Rimkutė Šiaulių TA 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Vilniaus TA 2 Iveta OganauskaitėLiepa Galvelytė 6:2, 6:4 Izabelė SkietrytėGreta Urbonavičiūtė Kauno TK ĄŽUOLYNAS 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Kauno TK ĄŽUOLYNAS Dovas DeršonasDeividas Banzevičius 6:2, 6:4 Vincentas PetrulevičiusRojus Čiurinskas Vilniaus TA 2 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Vilniaus TA 2 Liepa GalvelytėVincentas Petrulevičius 4:1 Deividas BanzevičiusGreta Urbonavičiūtė Kauno TK ĄŽUOLYNAS 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Vilniaus TA 1 Žilvinas MickusLinas Plančiūnas 6:3, 6:4 Nedas MekuškaJokūbas Mockus Klaipėdos TA 2 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Vilniaus TA 1 Patricija CechanavičiūtėSandra Eglinskaitė 6:1, 6:1 Ugnė OpulskytėViltė Daukantaitė Klaipėdos TA 2 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Šiaulių TA Maximilijonas SaudargasUgnius Remeikis 6:4, 6:2 Vincentas PetrulevičiusRojus Čiurinskas Vilniaus TA 2 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Šiaulių TA Gabrielė RimkutėGuoda Kubickaitė 6:4, 6:4 Liepa GalvelytėIveta Oganauskaitė Vilniaus TA 2 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kauno TK ĄŽUOLYNAS Dovas DeršonasDeividas Banzevičius 7:5, 6:4 Jonas SkierusRičardas Rybakas Klaipėdos TA 1 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Klaipėdos TA 1 Gustė ŠukytėAustėja Vasiliauskaitė 6:2, 6:2 Izabelė SkietrytėGreta Urbonavičiūtė Kauno TK ĄŽUOLYNAS 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Klaipėdos TA 1 Jonas SkierusAustėja Vasiliauskaitė 4:0 Dovas DeršonasGreta Urbonavičiūtė Kauno TK ĄŽUOLYNAS 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Šiaulių TA Gabrielė RimkutėTėja Mikulytė 6:2, 6:3 Izabelė SkietrytėGreta Urbonavičiūtė Kauno TK ĄŽUOLYNAS 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Šiaulių TA Haroldas KulnysUgnius Remeikis 4:6, 7:5, 10:7 Dovas DeršonasDeividas Banzevičius Kauno TK ĄŽUOLYNAS 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Klaipėdos TA 1 Gustė ŠukytėAustėja Vasiliauskaitė 6:3, 7:5 Liepa GalvelytėIveta Oganauskaitė Vilniaus TA 2 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Klaipėdos TA 1 Jonas SkierusRičardas Rybakas 6:3, 6:4 Vincentas PetrulevičiusRojus Čiurinskas Vilniaus TA 2 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Vilniaus TA 1 Žilvinas MickusLinas Plančiūnas 6:2, 6:2 Emilis JaškūnasAugustas Gečiauskas Kauno teniso mokykla 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Vilniaus TA 1 Patricija CechanavičiūtėSandra Eglinskaitė 6:1, 6:0 Atėnė RomencovaitėGuoda Bogačkovaitė Kauno teniso mokykla 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Klaipėdos TA 2 Jokūbas MockusNedas Mekuška 6:2, 7:5 Augustas GečiauskasEmilis Jaškūnas Kauno teniso mokykla 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)
Klaipėdos TA 2 Viltė DaukantaitėUgnė Opulskytė 6:2, 7:5 Guoda BogačkovaitėAtėnė Romencovaitė Kauno teniso mokykla 2020-09-26 SEB Arena (Uždari)