Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų čempionatas
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Teniso klubų čempionatas 2021 / Regionų lyga

Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Daina VirkšaitėLaurynas Drakšas 6:2, 6:4 Erlandas SudeikisJūratė Sudeikienė Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Romas KadysRytis Rimkevičius 6:2, 6:4 Juzef KatkovskiArūnas Grigalauskas Atskalūnai (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Mantas NamavičiusSaulius Stakė 6:4, 6:4 Liutauras AlkinasJuzef Katkovski Atskalūnai (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Atskalūnai (Vilnius) Aušra VišniauskaitėDaina Virkšaitė 4:6, 6:3, 13:11 Sigita JašinskienėJūratė Sudeikienė Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Mantas NamavičiusErlandas Sudeikis 5:7, 6:4, 10:7 Laurynas DrakšasTomas Šalkauskas Atskalūnai (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis&More (Vilnius) Vytautas AugustaitisMindaugas Šilininkas 6:4, 7:6 (5) Darius PeciukonisAidas Danilovas Tennis&More X (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Tennis&More (Vilnius) Edvinas DovydaitisLaura Kovaitė-Sim. 6:2, 6:4 Dainius VyčasIndrė Narvilė Tennis&More X (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Tennis&More X (Vilnius) Indrė NarvilėJurgita Daukšienė 7:6 (5), 4:6, 11:9 Laura Kovaitė-Sim.Sigita Ligeikienė Tennis&More (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Tennis&More (Vilnius) Vytautas AugustaitisJuozas Stanaitis 6:2, 6:2 Audrūnas SlepkovasGiedrius Židonis Tennis&More X (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Tennis&More (Vilnius) Dovydas AkstinasEdvinas Dovydaitis 7:5, 6:2 Dainius VyčasRimantas Stanaitis Tennis&More X (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Aušra VišniauskaitėDaina Virkšaitė 2:6, 6:3, 10:3 Laima ValiukonytėDiana Lileikiene Tennis&More 3 (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Atskalūnai (Vilnius) Liutauras AlkinasArūnas Grigalauskas 6:4, 6:4 Paulius MurauskasSaulius Lileikis Tennis&More 3 (Vilnius) 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Tennis&More 3 (Vilnius) Paulius MurauskasAsta Garbulytė 3:6, 6:4, 10:6 Laurynas DrakšasAušra Višniauskaitė Atskalūnai (Vilnius) 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Atskalūnai (Vilnius) Liutauras AlkinasTomas Šalkauskas 6:4, 6:3 Saulius LileikisSaulius Valalis Tennis&More 3 (Vilnius) 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Atskalūnai (Vilnius) Laurynas DrakšasTomas Šalkauskas 6:2, 5:7, 10:6 Saulius ValalisTomas Ališauskas Tennis&More 3 (Vilnius) 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Vita LukštaraupienėSonata Jurkševičienė 6:3, 6:3 Ramunė KalendienėKristina Kašinskienė Druskininkai Tennis 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Edmundas RagauskasAidas Tratulis 6:2, 6:3 Gintaras BitinasVirmantas Rinkevičius Druskininkai Tennis 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Vitalijus UvarovasIrmantas Lukštaraupis 6:0, 6:4 Ramūnas ApalainisMindaugas Naujalis Druskininkai Tennis 2021-08-27 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Arvydas TverijonasVitalijus Uvarovas 6:0, 6:0 Audrius RaubaPetras Kašinskas Druskininkai Tennis 2021-08-27 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Arvydas TverijonasVita Lukštaraupienė 7:6 (5), 6:1 Natalija JancevičienėMichailas Jancevičius Druskininkai Tennis 2021-08-27 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis&More X (Vilnius) Darius PeciukonisAidas Danilovas 6:4, 6:4 Mindaugas NaujalisRamūnas Apalainis Druskininkai Tennis 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Druskininkai Tennis Michailas JancevičiusNatalija Jancevičienė 6:3, 7:5 Rimantas StanaitisIndrė Narvilė Tennis&More X (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Tennis&More X (Vilnius) Audrūnas SlepkovasGiedrius Židonis 7:6 (4), 6:4 Petras KašinskasAudrius Rauba Druskininkai Tennis 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Tennis&More X (Vilnius) Jurgita DaukšienėIndrė Narvilė 6:4, 6:2 Ramunė KalendienėKristina Kašinskienė Druskininkai Tennis 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Tennis&More X (Vilnius) Dainius VyčasRimantas Stanaitis 7:6 (3), 6:3 Virmantas RinkevičiusGintaras Bitinas Druskininkai Tennis 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Aidas TratulisSonata Jurkševičienė 6:4, 6:3 Dovydas AkstinasSigita Ligeikienė Tennis&More (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Tennis&More (Vilnius) Edvinas DovydaitisJuozas Stanaitis 6:3, 2:6, 10:6 Arvydas TverijonasVirgis Pileckis Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Tennis&More (Vilnius) Laura Kovaitė-Sim.Sigita Ligeikienė 6:3, 6:4 Vita LukštaraupienėSonata Jurkševičienė Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Tennis&More (Vilnius) Vytautas AugustaitisMindaugas Šilininkas 5:7, 6:4, 10:8 Vitalijus UvarovasIrmantas Lukštaraupis Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Tennis&More (Vilnius) Dovydas AkstinasEdvinas Dovydaitis 6:6 (2), 6:3, 10:2 Edmundas RagauskasAidas Tratulis Cheatless Tennis Club (Kaunas) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Sigita JašinskienėMantas Namavičius 6:7 (6), 7:5, 10:5 Paulius MurauskasAsta Garbulytė Tennis&More 3 (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Saulius StakėRomas Kadys 6:7 (1), 6:4, 10:2 Paulius MurauskasSaulius Lileikis Tennis&More 3 (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Sigita JašinskienėJūratė Sudeikienė 7:6 (7), 6:3 Diana LileikieneLaima Valiukonytė Tennis&More 3 (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Rytis RimkevičiusSaulius Stakė 7:6 (3), 6:2 Marjuš MiltoTomas Ališauskas Tennis&More 3 (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Mantas NamavičiusErlandas Sudeikis 6:2, 6:4 Marjuš MiltoSaulius Valalis Tennis&More 3 (Vilnius) 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Irmantas LukštaraupisVitalijus Uvarovas 7:6 (5), 6:3 Darius PeciukonisAidas Danilovas Tennis&More X (Vilnius) 2021-08-29 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Aidas TratulisVita Lukštaraupienė 6:3, 6:3 Dainius VyčasIndrė Narvilė Tennis&More X (Vilnius) 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Arvydas TverijonasVirgis Pileckis 6:2, 6:3 Giedrius ŽidonisAudrūnas Slepkovas Tennis&More X (Vilnius) 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Vita LukštaraupienėSonata Jurkševičienė 7:6 (5), 6:3 Jurgita DaukšienėIndrė Narvilė Tennis&More X (Vilnius) 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Cheatless Tennis Club (Kaunas) Aidas TratulisEdmundas Ragauskas 6:3, 6:3 Dainius VyčasRimantas Stanaitis Tennis&More X (Vilnius) 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Aukštaitijos TK (Panevėžys) Rytis RimkevičiusSaulius Stakė 6:2, 4:6, 10:6 Vytenis GlebusVirgilijus Dirma Druskininkų TK 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Druskininkų TK Ričardas KlincarasDalia Sadeckienė 6:4, 6:2 Romas KadysSigita Jašinskienė Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Druskininkų TK Mindaugas GedminasPovilas Kašinskas 6:3, 3:6, 10:8 Rytis RimkevičiusRomas Kadys Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Druskininkų TK Ligita MačinskienėIndrė Baranauskaitė 6:2, 6:3 Sigita JašinskienėJūratė Sudeikienė Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2021-08-28 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai
Druskininkų TK Ričardas KlincarasMindaugas Gedminas 6:2, 6:2 Mantas NamavičiusErlandas Sudeikis Aukštaitijos TK (Panevėžys) 2021-08-27 Naujieji Druskininkų teniso centro HERMIS sintet. kortai