Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų čempionatas
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai
Divizionai:BendrasNuostatai

Teniso klubų lygos 2018 m. sezonas / Bendras divizionas

Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis United LT (Vilnius) Germanas SudrabasDana Martinkutė 6:2, 4:6, 10:6 Karolis ČekauskasRadvilė Zeikutė Atskalūnai (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Vytautas MatuliauskasAndrius Nikelis 6:4, 7:6 Vytis ŽalimasMartynas Jocys Tennis United LT (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis United LT (Vilnius) Germanas SudrabasValentinas Janulis 6:3, 6:4 Titas AbramavičiusKarolis Čekauskas Atskalūnai (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis United LT (Vilnius) Vytis ŽalimasVytis Grabauskas 6:1, 5:7, 10:5 Tomas GanusauskasVytautas Matuliauskas Atskalūnai (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Vera DjakovaSvajūnė Vadopalaitė 6:0, 7:6 (3) Monika SabaliauskaitėDana Martinkutė Tennis United LT (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis United LT (Vilnius) Valentinas JanulisAndrius Apulskis 1:0 Titas AbramavičiusDovydas Akstinas Atskalūnai (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kredito garantas Arūnas ViskintasMarius Kukenys 6:3, 6:4 Jaunius SkierusRomas Mikalauskas Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Rūta KaikarienėTatjana Štukova 7:6 (3), 3:6, 10:7 Kristina MatvijenkoDalia Leonavičiutė Kredito garantas 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Kredito garantas Konstantin SushkovMarijus Puškorius 6:2, 6:2 Dainius DiržauskasTomas Butvilas Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Kredito garantas Konstantin SushkovDarius Gricius 1:0 Jonas BičkusAiridas Uosis Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Kredito garantas Emilis SubataArūnas Viskintas 4:6, 7:5, 10:7 Airidas UosisDeividas Gaidukevičius Baltic Tennis Club (Klaipėda) 1970-01-01 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Top Tennis Club Kęstutis LiepaStepas Buganauskas 6:3, 5:7, 10:6 Tomas BagdanskisGediminas Valiukėnas Tennis Lovers (Druskininkai) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis Lovers (Druskininkai) Tadas SkairysViktoras Gasiūnas 7:5, 6:1 Mindaugas SimanaitisAlfonsas Genys Top Tennis Club 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Top Tennis Club Kęstutis LiepaDarius Kavaliauskas 6:4, 6:4 Arvydas TverijonasMindaugas Gedminas Tennis Lovers (Druskininkai) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Top Tennis Club Erika BuntienėJustė Kančaitė 7:6, 6:4 Rasa ButrimaitėLaimutė Malakauskienė Tennis Lovers (Druskininkai) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Top Tennis Club Robertas BlagušauskasMindaugas Simanaitis 1:0 Tomas BagdanskisTomas Bagdanskis Tennis Lovers (Druskininkai) 2018-09-22
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Titas AbramavičiusRadvilė Zeikutė 6:4, 7:6 (2) Jurgita KveselaitėPaulius Kveselaitis Tennis Temptation (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (Vilnius) Edvardas OkinčicasPaulius Kveselaitis 7:6 (4), 6:1 Titas AbramavičiusKarolis Čekauskas Atskalūnai (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Tomas GanusauskasVytautas Matuliauskas 6:1, 4:6, 10:6 Andrius LabunskasJevgenij Tekutjev Tennis Temptation (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (Vilnius) Aleksej NikiforovViktorija Narkauskienė 6:3, 6:2 Andrius NikelisVera Djakova Atskalūnai (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation (Vilnius) Viktorija NarkauskienėAušra Rudienė 6:3, 6:2 Vera DjakovaSvajūnė Vadopalaitė Atskalūnai (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Dovydas AkstinasKarolis Čekauskas 6:0, 6:4 Edvardas OkinčicasOsvaldas Švitra Tennis Temptation (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Vytautas MatuliauskasAndrius Nikelis 7:5, 6:2 Aleksej NikiforovAndrius Labunskas Tennis Temptation (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis United LT (Vilnius) Germanas SudrabasDana Martinkutė 7:5, 7:6 (3) Tomas AlišauskasLaura Kovaitė-Sim. Tennis&more (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis United LT (Vilnius) Andrius ApulskisValentinas Janulis 6:1, 6:2 Giedrius ŽidonisMarek Maliuk Tennis&more (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis United LT (Vilnius) Germanas SudrabasValentinas Janulis 6:4, 6:2 Tomas AlišauskasGiedrius Židonis Tennis&more (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis United LT (Vilnius) Vytis ŽalimasMonika Sabaliauskaitė 7:6, 6:1 Tomas AlišauskasGiedrė Martusevičienė Tennis&more (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis United LT (Vilnius) Vytis GrabauskasMartynas Jocys 6:1, 7:6, 7:3 Mindaugas ŠilininkasEdvinas Dovydaitis Tennis&more (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis United LT (Vilnius) Vytis ŽalimasVytis Grabauskas 6:0, 6:2 Juozas StanaitisPaulius Murauskas Tennis&more (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis United LT (Vilnius) Monika SabaliauskaitėDana Martinkutė 6:4, 6:0 Laura Kovaitė-Sim.Giedrė Martusevičienė Tennis&more (Vilnius) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Lovers (Druskininkai) Tomas BagdanskisGediminas Valiukėnas 6:4, 7:5 Dainius ValantinavičiusJaunius Skierus Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis Lovers (Druskininkai) Rasa ButrimaitėLaimutė Malakauskienė 6:1, 6:2 Rūta KaikarienėTatjana Štukova Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis Lovers (Druskininkai) Tadas SkairysViktoras Gasiūnas 6:1, 7:5 Tomas ButvilasDainius Diržauskas Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Tennis Lovers (Druskininkai) Mindaugas GedminasArvydas Tverijonas 4:6, 6:3, 10:2 Deividas GaidukevičiusAiridas Uosis Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Top Tennis Club Robertas BlagušauskasErika Buntienė 4:6, 7:6, 10:7 Konstantin SushkovKristina Matvijenko Kredito garantas 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Top Tennis Club Stepas BuganauskasKęstutis Liepa 6:3, 6:0 Emilis SubataMarius Kukenys Kredito garantas 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Top Tennis Club Mindaugas SimanaitisAlfonsas Genys 6:1, 3:6, 10:5 Marijus PuškoriusRaimondas Gricius Kredito garantas 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Top Tennis Club Robertas BlagušauskasMindaugas Simanaitis 7:5, 6:4 Konstantin SushkovAndrey Volkov Kredito garantas 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Kredito garantas Emilis SubataArūnas Viskintas 6:4, 6:3 Darius KavaliauskasKęstutis Liepa Top Tennis Club 2018-09-22 SEB Arena (Uždari)
Top Tennis Club Erika BuntienėJustė Kančaitė Be žaidimo Dalia LeonavičiutėŽivilė Antropikienė Kredito garantas 1970-01-01 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Top Tennis Club Robertas BlagušauskasMindaugas Simanaitis 6:1, 6:3 Vytis ŽalimasVainius Žalimas Tennis United LT (Vilnius) 2018-09-15 Kauno teniso klubo kortai
Top Tennis Club Alfonsas GenysMindaugas Simanaitis 6:3, 6:4 Martynas JocysVytis Grabauskas Tennis United LT (Vilnius) 2018-09-15 Kauno teniso klubo kortai
Tennis United LT (Vilnius) Germanas SudrabasValentinas Janulis 4:6, 2:6 Kęstutis LiepaŽydrūnas Velička Top Tennis Club 2018-09-15 Kauno teniso klubo kortai
Top Tennis Club Žydrūnas VeličkaDarius Kavaliauskas 6:4, 6:2 Valentinas JanulisAndrius Apulskis Tennis United LT (Vilnius) 2018-09-15 Kauno teniso klubo kortai
Top Tennis Club Erika BuntienėJustė Kančaitė 6:1, 6:1 Monika SabaliauskaitėDana Martinkutė Tennis United LT (Vilnius) 2018-09-15 Kauno teniso klubo kortai
Top Tennis Club Robertas BlagušauskasErika Buntienė 6:3, 6:1 Vytis ŽalimasMonika Sabaliauskaitė Tennis United LT (Vilnius) 2018-09-15 Kauno teniso klubo kortai
Tennis United LT (Vilnius) Germanas SudrabasDana Martinkutė 4:6, 2:6 Kęstutis LiepaJustė Kančaitė Top Tennis Club 2018-09-15 Kauno teniso klubo kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasDainius Diržauskas 1:0 Jevgenij TekutjevAndrius Labunskas Tennis Temptation (Vilnius) 2018-09-15
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kredito garantas Marijus PuškoriusUgnius Zubas 6:0, 6:0 Paulius MurauskasJuozas Stanaitis Tennis&more (Vilnius) 2018-08-26 CARSLBERG teniso arena
Kredito garantas Ramunė RybakienėKristina Matvijenko 6:3, 6:2 Laura Kovaitė-Sim.Aušra Graželytė Tennis&more (Vilnius) 2018-08-26 CARSLBERG teniso arena
Kredito garantas Arūnas ViskintasGiedrius Gairionis 7:6, 6:2 Giedrius ŽidonisVytautas Augustaitis Tennis&more (Vilnius) 2018-08-26 CARSLBERG teniso arena
Kredito garantas Marius KukenysEmilis Subata 6:4, 6:1 Gediminas BūdaVytautas Augustaitis Tennis&more (Vilnius) 2018-08-26 CARSLBERG teniso arena
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Lovers (Druskininkai) Viktoras GasiūnasTadas Skairys 6:3, 6:2 Vytautas BartulisAndrius Nikelis Atskalūnai (Vilnius) 2018-08-22 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Atskalūnai (Vilnius) Andrius NikelisVera Djakova 6:2, 6:1 Tadas SkairysLigita Mačinskienė Tennis Lovers (Druskininkai) 2018-08-22 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis Lovers (Druskininkai) Tomas BagdanskisGediminas Valiukėnas 6:1, 5:7, 10:5 Karolis ČekauskasPaulius Latakas Atskalūnai (Vilnius) 2018-08-22 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis Lovers (Druskininkai) Arvydas TverijonasMindaugas Gedminas 7:5, 2:6, 10:2 Karolis ČekauskasDovydas Akstinas Atskalūnai (Vilnius) 2018-08-22 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis Lovers (Druskininkai) Laimutė MalakauskienėDalia Sadeckienė 7:6 (4), 7:6 (5) Vera DjakovaRadvilė Zeikutė Atskalūnai (Vilnius) 2018-08-22 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Atskalūnai (Vilnius) Paulius LatakasSvajūnė Vadopalaitė 7:6 (5), 6:3 Gediminas ValiukėnasDalia Sadeckienė Tennis Lovers (Druskininkai) 2018-08-22 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis Lovers (Druskininkai) Augustinas KarkauskasViktoras Gasiūnas 6:3, 6:4 Vytautas BartulisTomas Ganusauskas Atskalūnai (Vilnius) 2018-08-22 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis United LT (Vilnius) Valentinas JanulisEglė Markelytė 6:2, 6:1 Vytautas IndreikaTatjana Štukova Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-08-12 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Deividas GaidukevičiusAiridas Uosis 6:7, 7:5, 10:7 Andrius ApulskisValentinas Janulis Tennis United LT (Vilnius) 2018-08-12 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasDainius Diržauskas 6:4, 6:1 Martynas JocysVytis Grabauskas Tennis United LT (Vilnius) 2018-07-14 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Dainius DiržauskasEduardas Grodskis 4:6, 6:1, 10:6 Vytis GrabauskasVytis Žalimas Tennis United LT (Vilnius) 2018-07-14 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Deividas GaidukevičiusVytautas Indreika 6:1, 6:1 Andrius ApulskisArtūras Stakauskas Tennis United LT (Vilnius) 2018-07-14 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Laurynas DrakšasVera Djakova 7:5, 6:1 Germanas SudrabasMonika Sabaliauskaitė Tennis United LT (Vilnius) 2018-07-26 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Tennis United LT (Vilnius) Andrius ApulskisValentinas Janulis 7:6 (2), 6:4 Andrius CimbolaitisDovydas Akstinas Atskalūnai (Vilnius) 2018-07-24 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Andrius NikelisVera Djakova 6:4, 6:4 Vytis GrabauskasEglė Markelytė Tennis United LT (Vilnius) 2018-07-24 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Radvilė ZeikutėSvajūnė Vadopalaitė 4:6, 6:3, 10:6 Eglė MarkelytėAudra Stankevičienė Tennis United LT (Vilnius) 2018-07-17 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Paulius LatakasKarolis Čekauskas 1:6, 6:4, 10:7 Valentinas JanulisGermanas Sudrabas Tennis United LT (Vilnius) 2018-07-09 SEB Arena (Uždari)
Tennis United LT (Vilnius) Vainius ŽalimasVytis Žalimas 6:3, 6:1 Vytautas BartulisAndrius Nikelis Atskalūnai (Vilnius) 1970-01-01 Vingio teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Vytautas BartulisRadvilė Zeikutė 6:3, 6:1 Erlandas SudeikisJūratė Sudeikienė ATK (Panevėžys) 2018-07-21 Kortai PILAITĖS TENISAS
Atskalūnai (Vilnius) Vytautas BartulisAndrius Nikelis 6:3, 6:4 Arūnas PušnysErlandas Sudeikis ATK (Panevėžys) 2018-07-21 Kortai PILAITĖS TENISAS
Atskalūnai (Vilnius) Radvilė ZeikutėVera Djakova 6:0, 6:1 Jūratė SudeikienėOksana Butkė ATK (Panevėžys) 2018-07-21 Kortai PILAITĖS TENISAS
Atskalūnai (Vilnius) Andrius CimbolaitisKarolis Čekauskas 6:2, 6:4 Martynas EigirdasMantas Butkus ATK (Panevėžys) 2018-07-21 Kortai PILAITĖS TENISAS
Atskalūnai (Vilnius) Karolis ČekauskasVera Djakova 6:0, 6:1 Mantas ButkusOksana Butkė ATK (Panevėžys) 2018-07-21 Kortai PILAITĖS TENISAS
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis United LT (Vilnius) Germanas SudrabasValentinas Janulis 6:1, 4:6, 6:2 Mantas ButkusMartynas Eigirdas ATK (Panevėžys) 2018-07-21 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis United LT (Vilnius) Vytis ŽalimasMonika Sabaliauskaitė 6:3, 6:0 Erlandas SudeikisJūratė Sudeikienė ATK (Panevėžys) 2018-07-21 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis United LT (Vilnius) Germanas SudrabasAudra Stankevičienė 6:1, 6:2 Mantas ButkusOksana Butkė ATK (Panevėžys) 2018-07-21 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis United LT (Vilnius) Eglė MarkelytėMonika Sabaliauskaitė 6:0, 6:0 Oksana ButkėJūratė Sudeikienė ATK (Panevėžys) 2018-07-21 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Svajūnė VadopalaitėEglė Vindašiūtė N. 7:6 (1), 5:7, 10:8 Tatjana ŠtukovaIngrida Pečiulienė Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-06-30 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Vytautas IndreikaTatjana Štukova 6:7 (5), 6:2, 10:6 Laurynas DrakšasSvajūnė Vadopalaitė Atskalūnai (Vilnius) 2018-06-30 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasGalia Melnikova 6:2, 6:0 Vytautas BartulisEglė Vindašiūtė N. Atskalūnai (Vilnius) 2018-06-30 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasDainius Diržauskas 7:6 (3), 6:1 Vytautas BartulisAndrius Nikelis Atskalūnai (Vilnius) 2018-06-30 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Evelina GaidukevičienėAiridas Uosis 7:6 (3), 6:1 Karolis ČekauskasLaurynas Drakšas Atskalūnai (Vilnius) 2018-06-30 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Romas MikalauskasJaunius Skierus 6:3, 6:2 Titas AbramavičiusKarolis Čekauskas Atskalūnai (Vilnius) 2018-06-30 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Svajūnė VadopalaitėEglė Vindašiūtė N. 7:5, 6:3 Dalia LeonavičiutėKristina Matvijenko Kredito garantas 2018-06-30 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Kredito garantas Marijus PuškoriusKristina Matvijenko 7:6 (3), 6:2 Andrius NikelisSvajūnė Vadopalaitė Atskalūnai (Vilnius) 2018-06-30 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Kredito garantas Marijus PuškoriusUgnius Zubas 5:7, 6:3, 10:7 Vytautas BartulisAndrius Nikelis Atskalūnai (Vilnius) 2018-06-30 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Kredito garantas Arūnas GrigalauskasRobertas Zelickas 6:1, 6:4 Titas AbramavičiusKarolis Čekauskas Atskalūnai (Vilnius) 2018-06-30 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Atskalūnai (Vilnius) Laurynas DrakšasVera Djakova 7:5, 6:2 Marius KukenysDalia Leonavičiutė Kredito garantas 2018-06-17 Bernardinų sodo teniso aikštynas
Kredito garantas Marius KukenysEmilis Subata 6:3, 3:6, 6:3 Dovydas AkstinasKarolis Čekauskas Atskalūnai (Vilnius) 2018-06-13 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kredito garantas Arūnas GrigalauskasGiedrius Gairionis 6:2, 6:4 Martynas EigirdasRokas Laurinaitis ATK (Panevėžys) 2018-06-30 CARSLBERG teniso arena
Kredito garantas Arūnas GrigalauskasArūnas Viskintas 2:6, 7:5, 10:7 Vladislovas MatelisTomas Petrošaitis ATK (Panevėžys) 2018-06-30 CARSLBERG teniso arena
Kredito garantas Raimondas GriciusDarius Gricius 7:5, 6:4 Erlandas SudeikisMartynas Jasinskas ATK (Panevėžys) 2018-06-30 CARSLBERG teniso arena
Kredito garantas Darius GriciusMarijus Puškorius 6:2, 6:4 Arūnas PušnysRytis Rimkevičius ATK (Panevėžys) 2018-06-30 CARSLBERG teniso arena
ATK (Panevėžys) Sigita JašinskienėLoreta Sipavičienė 6:4, 6:4 Kristina MatvijenkoRamunė Rybakienė Kredito garantas 2018-06-30 CARSLBERG teniso arena
Kredito garantas Giedrius GairionisKristina Matvijenko 6:4, 6:3 Martynas EigirdasLoreta Sipavičienė ATK (Panevėžys) 2018-06-30 CARSLBERG teniso arena
ATK (Panevėžys) Erlandas SudeikisSigita Jašinskienė 1:0 Marijus PuškoriusŽivilė Antropikienė Kredito garantas 2018-06-30 CARSLBERG teniso arena
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Lovers (Druskininkai) Laimutė MalakauskienėDalia Sadeckienė 6:2, 6:4 Jurgita KveselaitėSandra Krasniakovienė Tennis Temptation (Vilnius) 2018-06-10 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Tennis Lovers (Druskininkai) Tomas BagdanskisLaimutė Malakauskienė 6:2, 7:5 Paulius KveselaitisJurgita Kveselaitė Tennis Temptation (Vilnius) 2018-06-10 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Tennis Lovers (Druskininkai) Mindaugas GedminasArvydas Tverijonas 7:6, 6:1 Paulius KveselaitisOsvaldas Švitra Tennis Temptation (Vilnius) 2018-06-10 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Tennis Lovers (Druskininkai) Tomas BagdanskisGediminas Valiukėnas 6:2, 6:2 Tomas ŠeikisOsvaldas Švitra Tennis Temptation (Vilnius) 2018-06-10 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Lovers (Druskininkai) Dalia SadeckienėLigita Mačinskienė 6:3, 6:0 Laura Kovaitė-Sim.Sigita Ligeikienė Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis Lovers (Druskininkai) Gediminas ValiukėnasLigita Mačinskienė 6:1, 6:1 Giedrius MartusevičiusGiedrė Martusevičienė Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis Lovers (Druskininkai) Tadas SkairysDalia Sadeckienė 6:4, 6:2 Paulius MurauskasLaura Kovaitė-Sim. Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis Lovers (Druskininkai) Ričardas KlincarasPovilas Kašinskas 7:5, 6:2 Giedrius MartusevičiusGediminas Būda Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis Lovers (Druskininkai) Viktoras GasiūnasEdmundas Ragauskas 6:3, 6:3 Edvinas DovydaitisJuozas Stanaitis Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis Lovers (Druskininkai) Tomas BagdanskisGediminas Valiukėnas 6:0, 6:0 Giedrius ŽidonisTomas Ališauskas Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis Lovers (Druskininkai) Tadas SkairysEdmundas Ragauskas 6:1, 6:0 Mindaugas ŠilininkasPaulius Murauskas Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Top Tennis Club Alfonsas GenysMindaugas Simanaitis 6:0, 6:1 Edvinas DovydaitisPaulius Murauskas Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Tennis&more (Vilnius) Mindaugas ŠilininkasJuozas Stanaitis 1:0 Alfonsas GenysDarius Kavaliauskas Top Tennis Club 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Top Tennis Club Kęstutis LiepaStepas Buganauskas 6:0, 6:1 Giedrius ŽidonisGiedrius Martusevičius Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Top Tennis Club Žydrūnas VeličkaStepas Buganauskas 6:0, 6:0 Gediminas BūdaTomas Ališauskas Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Top Tennis Club Mindaugas SimanaitisEdita Papečkienė 6:4, 6:2 Edvinas DovydaitisSigita Ligeikienė Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Top Tennis Club Žydrūnas VeličkaErika Buntienė 6:1, 6:2 Giedrius MartusevičiusGiedrė Martusevičienė Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Top Tennis Club Erika BuntienėEdita Papečkienė 6:0, 6:4 Laura Kovaitė-Sim.Giedrė Martusevičienė Tennis&more (Vilnius) 2018-06-02 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
ATK (Panevėžys) Arūnas PušnysRytis Rimkevičius 6:4, 6:4 Dainius DiržauskasOsvaldas Kurauskas Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-06-01 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasDainius Diržauskas 7:6, 6:3 Martynas JasinskasErlandas Sudeikis ATK (Panevėžys) 2018-06-01 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Dainius ValantinavičiusJaunius Skierus 6:4, 6:0 Rokas LaurinaitisMartynas Eigirdas ATK (Panevėžys) 2018-06-01 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Deividas GaidukevičiusAiridas Uosis 2:6, 6:4, 10:7 Vladislovas MatelisTomas Petrošaitis ATK (Panevėžys) 2018-06-01 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
ATK (Panevėžys) Erlandas SudeikisSigita Jašinskienė 6:4, 0:6, 10:8 Linas JokubauskisTatjana Štukova Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-06-01 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
ATK (Panevėžys) Martynas EigirdasLoreta Sipavičienė 6:4, 7:6 Deividas GaidukevičiusEvelina Gaidukevičienė Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-06-01 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Ingrida PečiulienėTatjana Štukova 6:3, 6:3 Loreta SipavičienėSigita Jašinskienė ATK (Panevėžys) 2018-06-01 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Lovers (Druskininkai) Tadas SkairysAugustinas Karkauskas 6:3, 7:5 Robertas BlagušauskasMindaugas Simanaitis Top Tennis Club 2018-05-12 Ąžuolyno sveik. centro teniso aikštynas
Top Tennis Club Alfonsas GenysMindaugas Simanaitis 5:7, 6:3, 10:5 Tadas SkairysRamūnas Žukas Tennis Lovers (Druskininkai) 2018-05-12 Ąžuolyno sveik. centro teniso aikštynas
Top Tennis Club Darius KavaliauskasKęstutis Liepa 6:4, 6:0 Mindaugas GedminasVitalijus Uvarovas Tennis Lovers (Druskininkai) 2018-05-12 Ąžuolyno sveik. centro teniso aikštynas
Top Tennis Club Kęstutis LiepaStepas Buganauskas 3:6, 6:2, 10:7 Ričardas KlincarasGediminas Valiukėnas Tennis Lovers (Druskininkai) 2018-05-12 Ąžuolyno sveik. centro teniso aikštynas
Top Tennis Club Robertas BlagušauskasErika Buntienė 6:2, 6:2 Augustinas KarkauskasEglė Chmieliauskaitė Tennis Lovers (Druskininkai) 2018-05-12 Ąžuolyno sveik. centro teniso aikštynas
Top Tennis Club Darius KavaliauskasJustė Kančaitė 6:4, 7:6 (3) Gediminas ValiukėnasDalia Sadeckienė Tennis Lovers (Druskininkai) 2018-05-12 Ąžuolyno sveik. centro teniso aikštynas
Top Tennis Club Erika BuntienėJustė Kančaitė 6:4, 6:3 Laimutė MalakauskienėEglė Chmieliauskaitė Tennis Lovers (Druskininkai) 2018-05-12 Ąžuolyno sveik. centro teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Dainius DiržauskasEduardas Grodskis 6:1, 6:1 Darius GriciusRaimondas Gricius Kredito garantas 2018-05-05
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Deividas GaidukevičiusVytautas Indreika 7:5, 3:6, 10:6 Robertas ZelickasGiedrius Gairionis Kredito garantas 2018-05-05
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Rūta KaikarienėTatjana Štukova 7:5, 6:4 Aistė GriciūtėRamunė Rybakienė Kredito garantas 2018-05-05
Kredito garantas Arūnas GrigalauskasRobertas Zelickas 6:7, 6:3, 10:6 Dainius ValantinavičiusAiridas Uosis Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2018-05-05
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Eduardas GrodskisRūta Kaikarienė 7:5, 6:4 Raimondas GriciusAistė Griciūtė Kredito garantas 2018-05-05 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Vytautas IndreikaTatjana Štukova 6:4, 6:4 Giedrius GairionisRamunė Rybakienė Kredito garantas 2018-05-05 Klaipėdos skulptūrų parko teniso kortai