Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Tenisonamai.lt MIX dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

TenisoNamai.lt Rudens MIX dvejetų 2017 turnyras

RĖMĖJAI:

 

Prasideda rudens 2017 TenisoNamai.lt MIX dvejetų turnyras – šį sezoną jis vyks kaip atskiras turnyras (nuo dvejetų).

Turnyras vyks rudens  sezoną- visos kovos prasidės rugsėjo 1 dieną ir bus sužaistos iki gruodžio mėnesio.

Šį sezoną numatomi trys MIX divizionai pagal pajėgumą.

 

Atkreipiame dėmesį, kad registracijai į MIX turnyrą yra atskira nuoroda (registracija) nuo dvejetų turnyro.

Visiems turnyro dalyviams primename, kad:

 • Žaidėjas(-a) gali dalyvauti viename  MIX divizione.
 • Pora, kuri patenka į atkrintamąjį etapą privalo sužaisti ne mažiau 50% savo grupės mačų. Jeigu mačų kiekis mažesnis – pora nedalyvauja atkrintamajame etape, o į jos vietą užleidžiama žemesnę vietą bendrajame skirstyme turinti pora, kuri sužaidė 50% savo mačų.
 • Turnyro metu bet kuri žaidėjų pora iš anksto suderinus gali pasikviesti Tenisonamai.lt teisėją, kuris teisėjaus mačo metu, spręs ginčus ir rinks mačo statistiką už simbolinį mokestį (teisėjo motyvacijai). Teisėjų sąrašą galite rasti Čia.

 

Visos taisyklės išsamiai aprašytos turnyro nuostatuose.

MIX turnyro prizinis fondas (kartu su tuo pačiu metu vykstančiu dvejetų turnyru) – virš 2500 €:

 • TenisoNamai.lt taurės
 • SEB arenos piniginiai žaidimo laikų kuponai
 • Mantis ir Salming teniso reikmenys ir aksesuarai
 • GRIP.LT rėmėjo prizai
 • Probiosanus produkcija sportininkams
 • Funkcinės Terapijos Centro dovanos
 • Vytautas Mineral SPA kuponai jūsų poilsiui po sunkių varžybų ir treniruočių
 • Vitargo papildai iš Maistas Sportui visiems rudens sezono prizininkams

 

Klubas, surinkęs daugiausiai trofėjų, gaus specialiai įsteigtą TenisoNamai.lt prizą.
Rezultatas skaičiuojamas bendrai sudėjus dvejetų ir MIX dvejetų turnyro trofėjus.

 

Formatas įprastinis Teniso Namams – iš pradžių kovos grupėse, o po jų – atkrintamosios. Detaliau aprašyta turnyro nuostatuose.

 

Norint užsiregistruoti į turnyrą būtina susikurti vartotojo profilį, tačiau tik tuo atveju, jeigu jo dar neturite. Registruojantis reikia nurodyti divizioną arba divizionus ir savo poros partnerį (-ius), kuris (-ie) irgi turi būti susikūręs vartotojo profilį. Registracijos metu žaidėjas gali nurodyti vieną MIX divizioną.

 

Planuojama, kad bus trys MIX divizionai: MIX TOP divizionas – geriausios mišrios poros, MIX 2 divizionas – pažengusios mišrios poros, MIX 3 divizionas – mažiau pažengusios mišrios poros. Nesusirinkus pakankamam mišrių porų skaičiui organizatoriai pasilieka teisę sujungti arba atšaukti MIX divizionus.

Registruodamiesi žaidėjai nurodo pageidaujamą divizioną (-us), kuriame nori dalyvauti. Tačiau turnyro organizatoriai pasilieka teisę perskirstyti poras atsižvelgiant į jų pajėgumą. Poros pajėgumas nustatomas pagal TenisoNamai.lt reitingą. Pirmą kartą TenisoNamai.lt turnyre dalyvaujantys žaidėjai yra nereitinguojami, o jų pajėgumas nustatomas pagal žaidėjo pasiekimus kituose oficialiuose mėgėjų turnyruose, kuriuos jis nurodo užsiregistruodamas TenisoNamai.lt profilyje. Todėl labai svarbu, kad savo profilyje kuo detaliau kiekvienas žaidėjas nurodytų savo patirtį ir pasiekimus turnyruose. Tuomet organizatoriams bus lengviau nustatyti žaidėjų pajėgumą.

 

Porų skaičius kiekviename divizione priklauso nuo užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus.

 

Atkreipiame dėmesį, jog vieną kartą galima keisti partnerį I etapo metu dėl svarbių priežasčių. Naujas partneris turi būti panašaus lygio, kaip keičiamas žaidėjas. Visi sužaisti iki keitimo mačai anuliuojami, vietoj jų užrašomi techniniai pralaimėjimai. Organizatoriai pasilieka teisę atsisakyti pakeisti partnerį.

 

Turnyras kiekviename divizione susideda iš dviejų etapų. Pirmame etape tenisininkai varžosi grupėse po 4-6 poras. Čia kiekviena pora turi sužaisti po vieną mačą su kiekviena pora toje grupėje. Į antrajį finalinį etapą patenka 16-32 geriausių porų iš grupės, priklausomai nuo grupės dydžio. Ši informacija bus paskelbta burtų traukimo metu.

 

Finaliniame etape (atkrintamosios varžybos) žaidžiama vieno minuso sistema su paguodos turnyru, tokiu būdu išaiškinamos 1-4 ir paguodos (9 arba 17, priklausomai nuo lentelių dydžio) vietos. Finalų žaidimo dieną divizionų nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami VšĮ TenisoNamai.lt taurėmis bei rėmėjų prizais. Papildomai apdovanojamas pažangiausias klubas. Klubinio prizo nugalėtoją paskelbsime finalų metu.

Po apdovanojimų vyks smagus vakarėlis, kurio metu tradiciškai aptarsime turnyro rezultatus ir planus ateičiai :)

 

Registracija į turnyrą vyksta iki rugpjūčio 25 dienos 16 val.

Norint užsiregistruoti į turnyrą būtinai reikia susikurti vartotojo profilį (jeigu dar neturite). Registruojantis reikia nurodyti divizioną ir savo poros partnerį, kuris irgi turi būti susikūręs vartotojo profilį.

 

Startinis mokestis  - 20 eurų vienam žaidėjui.

Startinio mokesčio dydis nepriklauso nuo to, ar jūs taip pat dalyvaujate ir dvejetų turnyre.

Mokestis mokamas registracijos metu per Paysera sistemą. Įmokų gavėjas: VšĮ TenisoNamai.lt.

 

I etapas (varžybos grupėse): nuo 2017-09-01 iki 2017-10-20

 

II etapas (atkrintamosios varžybos): 2017-10-23 – 2017-11-30 (II etapo varžyboms sužaisti bus skiriama fiksuotas laikas (~1.5 sav), nesužaidus skiriamas techninis pralaimėjimas)

 

Prieš prasidedant turnyrui, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę pakeisti laiką skirtą žaidimams. Tačiau turnyro metu terminai nebus keičiami, o nespėjusiems sužaisti bus užskaitomas techninis pralaimėjimas.

 

Dėl varžybų laiko ir vietos žaidėjai tariasi patys, sužaisto mačo rezultatą vienas iš žaidėjų privalo suvesti TenisoNamai.lt puslapyje prisijungęs prie savo profilio. Sulaukus administratoriaus patvirtinimo, rezultatas įtraukiamas į lenteles.

 

Kilus neaiškumams skaitykite DUK arba rašykite info@tenisonamai.lt