Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2Nuostatai

TenisoNamai.lt Rudens dvejetų 2013 turnyras

Pagrindinis turnyro rėmėjas:

Vienas geriausių tailandietiškų masažų centrų Vilniuje thailandspa.lt

 

 

Pirmasis TenisoNamai.lt dvejetų turnyras. Iš principo turnyro formatas toks pats, tik čia žaidžiama kovoja poros, žaisdamos dvejetų varžybas. Norint užsiregistruoti į turnyrą būtinai reikia susikurti vartotojo profilį, tačiau tik tuo atveju, jeigu jo dar neturite. Registruojantis reikia nurodyti divizioną ir savo poros partnerį, kuris irgi turi būti susikūręs vartotojo profilį.

 

Planuojama, kad bus du divizionai: TOP divizionas – pažengę dvejetų žaidėjai, 2 divizionas – visos kitos dvejetų poros. Registruodamiesi žaidėjai nurodo pageidaujamą divizioną, kuriame nori dalyvauti. Tačiau turnyro organizatoriai pasilieka teisę perskirstyti poras atsižvelgiant į jų pajėgumą. Poros pajėgumas nustatomas pagal TenisoNamai.lt reitingą. Pirmą kartą TenisoNamai.lt turnyre dalyvaujantys žaidėjai yra nereitinguojami, o jų pajėgumas nustatomas pagal žaidėjo pasiekimus kituose oficialiuose mėgėjų turnyruose, kuriuos jis nurodo užsiregistruodamas TenisoNamai.lt profilyje. Todėl labai svarbu, kad savo profilyje kuo detaliau kiekvienas žaidėjas nurodytų savo patirtį ir pasiekimus turnyruose. Tuomet organizatoriams bus lengviau nustatyti žaidėjų pajėgumą.

 

Porų skaičius kiekviename divizione priklauso nuo užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus.

 

Atkreipiame dėmesį, jog:

  • tas pats asmuo šiame turnyre gali dalyvauti tik vienoje poroje.
  • kitame dvejetų turnyre žaidėjai galės dalyvauti ir su kitu partneriu(e).

 

Turnyras kiekviename divizione susideda iš dviejų etapų. Pirmame etape tenisininkai varžosi grupėse po 4-6 poras. Čia kiekviena pora turi sužaisti po vieną mačą su kiekviena pora toje grupėje. Į antrajį finalinį etapą patenka 2-4 geriausios poros iš grupės, priklausomai nuo grupės dydžio. Ši informacija bus paskelbta burtų traukimo metu.

 

Finaliniame etape (atkrintamosios varžybos) žaidžiama iki pirmojo pralaimėjimo, tokiu būdu išaiškinamos 1-4 vietos. Taip pat, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus gali būti įsteigtas paguodos prizas. Divizionų bei paguodos nugalėtojai apdovanojami VšĮ TenisoNamai.lt bei rėmėjų prizais.

 

4 geriausios diviziono poros įgyja teisę kito sezono turnyre žaisti aukštesniame divizione, o 4 mažiausiai taškų surinkusios poros iš savo diviziono krenta į žemesnįjį.

 

Registracija į turnyrą vyksta iki spalio 7 dienos 16 val.

Norint užsiregistruoti į turnyrą būtinai reikia susikurti vartotojo profilį, tačiau tik tuo atveju, jeigu jo dar neturite. Registruojantis reikia nurodyti divizioną ir savo poros partnerį, kuris irgi turi būti susikūręs vartotojo profilį.

Registruotis čia

tačiau prieš tai susipažinkite su oficialiais turnyro nuostatais

 

Startinis mokestis 60 Lt vienam žaidėjui. Tik sumokėjus abiems žaidėjams galutinai patvirtinama poros dalyvavimas turnyre. Mokestį reikia sumokėti iki registracijos pabaigos šiais rekvizitais

 

I etapas (varžybos grupėse): nuo spalio 10 dienos iki gruodžio 15 dienos

 

II etapas (atkrintamosios varžybos): gruodžio 16 – sausio 31 dienomis (II etapo varžyboms sužaisti bus skiriama fiksuotas laikas (~1.5-2 sav), nesužaidus skiriamas techninis pralaimėjimas)

 

Prieš prasidedant turnyrui, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę pakeisti laiką skirtą žaidimams. Tačiau turnyro metu terminai nebus keičiami, o nespėjusiems sužaisti bus užskaitomas techninis pralaimėjimas.

 

Dėl varžybų laiko ir vietos žaidėjai tariasi patys, sužaisto mačo rezultatą vienas iš žaidėjų privalo suvesti TenisoNamai.lt puslapyje prisijungęs prie savo profilio. Sulaukus administratoriaus patvirtinimo, rezultatas įtraukiamas į lenteles.

 

Kilus neaiškumams skaitykite DUK arba rašykite info@tenisonamai.lt