Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2Nuostatai

TenisoNamai.lt Rudens dvejetų 2014 turnyras

Startuoja antrasis TenisoNamai.lt dvejetų turnyras. Kadangi turnyras „Rudens“, tai kovos prasidės ir baigsis rudenį.

 

Formatas įprastinis Teniso Namams – iš pradžių kovos grupėse, o poto atkrintamosios. Detaliau aprašyta turnyro nuostatuose.

 

Norint užsiregistruoti į turnyrą būtinai reikia susikurti vartotojo profilį, tačiau tik tuo atveju, jeigu jo dar neturite. Registruojantis reikia nurodyti divizioną ir savo poros partnerį, kuris irgi turi būti susikūręs vartotojo profilį.

 

Planuojama, kad bus du arba trys divizionai: TOP divizionas – geriausi dvejetų žaidėjai, 2 divizionas – pažengusieji ir 3-iasis – nedaug pažengę.

Registruodamiesi žaidėjai nurodo pageidaujamą divizioną, kuriame nori dalyvauti. Tačiau turnyro organizatoriai pasilieka teisę perskirstyti poras atsižvelgiant į jų pajėgumą. Poros pajėgumas nustatomas pagal TenisoNamai.lt reitingą. Pirmą kartą TenisoNamai.lt turnyre dalyvaujantys žaidėjai yra nereitinguojami, o jų pajėgumas nustatomas pagal žaidėjo pasiekimus kituose oficialiuose mėgėjų turnyruose, kuriuos jis nurodo užsiregistruodamas TenisoNamai.lt profilyje. Todėl labai svarbu, kad savo profilyje kuo detaliau kiekvienas žaidėjas nurodytų savo patirtį ir pasiekimus turnyruose. Tuomet organizatoriams bus lengviau nustatyti žaidėjų pajėgumą.

 

Porų skaičius kiekviename divizione priklauso nuo užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus.

 

Atkreipiame dėmesį, jog:

  • tas pats asmuo turnyre gali dalyvauti tik vienoje poroje
  • galima keisti partnerius dalyvaujant kitame turnyre

 

Turnyras kiekviename divizione susideda iš dviejų etapų. Pirmame etape tenisininkai varžosi grupėse po 4-6 poras. Čia kiekviena pora turi sužaisti po vieną mačą su kiekviena pora toje grupėje. Į antrajį finalinį etapą patenka 16-32 geriausių porų iš grupės, priklausomai nuo grupės dydžio. Ši informacija bus paskelbta burtų traukimo metu.

 

Finaliniame etape (atkrintamosios varžybos) žaidžiama iki pirmojo pralaimėjimo, tokiu būdu išaiškinamos 1-4 vietos. Taip pat, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus gali būti įsteigtas paguodos prizas. Divizionų nugalėtojai apdovanojami VšĮ TenisoNamai.lt bei rėmėjų prizais. Rėmėjai bus paskelbti vėliau.

 

4 geriausios diviziono poros įgyja teisę kito sezono turnyre žaisti aukštesniame divizione, o 4 mažiausiai taškų surinkusios poros iš savo diviziono krenta į žemesnįjį.

 

Registracija į turnyrą vyksta iki rugpjūčio 28 dienos 16 val.

Norint užsiregistruoti į turnyrą būtinai reikia susikurti vartotojo profilį, tačiau tik tuo atveju, jeigu jo dar neturite. Registruojantis reikia nurodyti divizioną ir savo poros partnerį, kuris irgi turi būti susikūręs vartotojo profilį.

Registruotis čia

tačiau prieš tai susipažinkite su oficialiais turnyro nuostatais

 

Startinis mokestis 60 Lt vienam žaidėjui, mokamas registracijos metu per mokėjimai.lt (paySera) sistemą. Įmokų gavėjas: VšĮ TenisoNamai.lt.

 

I etapas (varžybos grupėse): nuo 2014-09-01 iki 2014-10-24

 

II etapas (atkrintamosios varžybos): 2014-10-27 – 2014-11-30 (II etapo varžyboms sužaisti bus skiriama fiksuotas laikas (~1-2 sav), nesužaidus skiriamas techninis pralaimėjimas)

 

Prieš prasidedant turnyrui, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę pakeisti laiką skirtą žaidimams. Tačiau turnyro metu terminai nebus keičiami, o nespėjusiems sužaisti bus užskaitomas techninis pralaimėjimas.

 

Dėl varžybų laiko ir vietos žaidėjai tariasi patys, sužaisto mačo rezultatą vienas iš žaidėjų privalo suvesti TenisoNamai.lt puslapyje prisijungęs prie savo profilio. Sulaukus administratoriaus patvirtinimo, rezultatas įtraukiamas į lenteles.

 

Kilus neaiškumams skaitykite DUK arba rašykite info@tenisonamai.lt