Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

TenisoNamai.lt Rudens dvejetų 2015 turnyras

RĖMĖJAI:

 

Startuoja ketvirtas TenisoNamai.lt dvejetų turnyras.
Tradiciškai – turnyras yra rudeninis. Visos kovos prasidės rugsėjo 1 dieną ir bus sužaistos iki gruodžio mėnesio.

 

Šį kartą vėl turime kuo Jus nustebinti – pristatome net keletą naujovių dvejetų turnyre:

  • MIX divizionai – papildomai prie pagrindinių divizionų (TOP, 2, 3, 4) startuoja MIX divizionai (MIX TOP, MIX 2).
  • Prizas aktyviausiam klubui – specialus prizas klubui, kurio žaidėjų skaičius turnyre bus didžiausias.
  • Paguodos taurė – žaidėjai, kurie pralaimės pirmame atkrintamųjų varžybų rate toliau tęsia kovą dėl atskiro prizo – paguodos taurės.

Plačiau apie pakeitimus skaitykite turnyro nuostatuose.

 

Formatas įprastinis Teniso Namams – iš pradžių kovos grupėse, o po jų – atkrintamosios. Detaliau aprašyta turnyro nuostatuose.

 

Norint užsiregistruoti į turnyrą būtina susikurti vartotojo profilį, tačiau tik tuo atveju, jeigu jo dar neturite. Registruojantis reikia nurodyti divizioną arba divizionus ir savo poros partnerį (-ius), kuris (-ie) irgi turi būti susikūręs vartotojo profilį. Registracijos metu žaidėjas gali nurodyti vieną pagrindinį divizioną ir/arba vieną MIX divizioną.

 

Planuojama, kad bus du arba trys pagrindiniai divizionai: TOP divizionas – geriausi dvejetų žaidėjai, 2 divizionas – pažengusieji ir 3-iasis – nedaug pažengę.

Ir vienas arba du MIX divizionai: MIX TOP divizionas – geriausios mišrios poros, 2 divizionas – pažengusios mišrios poros. Nesusirinkus pakankamam mišrių porų skaičiui organizatoriai pasilieka teisę atšaukti MIX divizionų varžybas.

Registruodamiesi žaidėjai nurodo pageidaujamą divizioną (-us), kuriame nori dalyvauti. Tačiau turnyro organizatoriai pasilieka teisę perskirstyti poras atsižvelgiant į jų pajėgumą. Poros pajėgumas nustatomas pagal TenisoNamai.lt reitingą. Pirmą kartą TenisoNamai.lt turnyre dalyvaujantys žaidėjai yra nereitinguojami, o jų pajėgumas nustatomas pagal žaidėjo pasiekimus kituose oficialiuose mėgėjų turnyruose, kuriuos jis nurodo užsiregistruodamas TenisoNamai.lt profilyje. Todėl labai svarbu, kad savo profilyje kuo detaliau kiekvienas žaidėjas nurodytų savo patirtį ir pasiekimus turnyruose. Tuomet organizatoriams bus lengviau nustatyti žaidėjų pajėgumą.

 

Porų skaičius kiekviename divizione priklauso nuo užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus.

 

Atkreipiame dėmesį, jog:

  • tas pats asmuo turnyre gali dalyvauti tik vienoje poroje pagrindiniuose divizionuose ir/arba vienoje poroje MIX divizionuose.
  • vieną kartą galima keisti partnerį I etapo metu dėl svarbių priežasčių. Naujas partneris turi būti panašaus lygio, kaip keičiamas. Visi sužaisti iki keitimo mačai anuliuojami, vietoj jų užrašomi techniniai pralaimėjimai. Organizatoriai pasilieka teisę atsisakyti pakeisti partnerį.

 

Turnyras kiekviename divizione susideda iš dviejų etapų. Pirmame etape tenisininkai varžosi grupėse po 4-6 poras. Čia kiekviena pora turi sužaisti po vieną mačą su kiekviena pora toje grupėje. Į antrajį finalinį etapą patenka 16-32 geriausių porų iš grupės, priklausomai nuo grupės dydžio. Ši informacija bus paskelbta burtų traukimo metu.

 

Finaliniame etape (atkrintamosios varžybos) žaidžiama vieno minuso sistema su paguodos turnyru, tokiu būdu išaiškinamos 1-4 ir paguodos (9 arba 17, priklausomai nuo lentelių dydžio) vietos. Finalų žaidimo dieną divizionų nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami VšĮ TenisoNamai.lt taurėmis bei rėmėjų prizais (rėmėjų prizai bus paskelbti vėliau).
Papildomai apdovanojamas aktyviausias klubas. Klubinio prizo nugalėtoją paskelbsime iki finalų.
Po apdovanojimų vyks smagus vakarėlis, kurio metu tradiciškai aptariami turnyro rezultatai ir planai ateičiai :)

 

Registracija į turnyrą vyksta iki rugpjūčio 28 dienos 16 val.

Norint užsiregistruoti į turnyrą būtinai reikia susikurti vartotojo profilį, tačiau tik tuo atveju, jeigu jo dar neturite. Registruojantis reikia nurodyti divizioną ir savo poros partnerį, kuris irgi turi būti susikūręs vartotojo profilį.

Registruotis čia

 

Startinis mokestis:

  • Žaidžiant viename divizione (pagrindiniame arba MIX) – 20 eurų vienam žaidėjui.
  • Žaidžiant pagrindiniame ir MIX divizionuose – 35 eurai žaidėjui.

Mokestis mokamas registracijos metu per mokėjimai.lt (paySera) sistemą. Įmokų gavėjas: VšĮ TenisoNamai.lt.

 

I etapas (varžybos grupėse): nuo 2015-09-01 iki 2015-10-24

 

II etapas (atkrintamosios varžybos): 2015-10-25 – 2015-11-30 (II etapo varžyboms sužaisti bus skiriama fiksuotas laikas (~1.5 sav), nesužaidus skiriamas techninis pralaimėjimas)

 

Prieš prasidedant turnyrui, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę pakeisti laiką skirtą žaidimams. Tačiau turnyro metu terminai nebus keičiami, o nespėjusiems sužaisti bus užskaitomas techninis pralaimėjimas.

 

Dėl varžybų laiko ir vietos žaidėjai tariasi patys, sužaisto mačo rezultatą vienas iš žaidėjų privalo suvesti TenisoNamai.lt puslapyje prisijungęs prie savo profilio. Sulaukus administratoriaus patvirtinimo, rezultatas įtraukiamas į lenteles.

 

Kilus neaiškumams skaitykite DUK arba rašykite info@tenisonamai.lt