Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

TenisoNamai.lt Vasaros 2012 turnyras

Populiariausias TenisoNamai.lt turnyras šįkart dvigubai gausesnis ir neabejotinai azartiškesnis. Šios vasaros sezone įsteigtos net 3 taurės – rudeniop turėsime naujus čempionus.

 

Burtų keliu visi dalyviai suskirstyti į tris divizionus: Pirmame (TOP) divizione žaidžia aukščiausią TenisoNamai.lt reitingą turintys ir vardinius kvietimus gavę žaidėjai, antrame divizione – pažengę ir vidutiniškai žaidžiantys, o trečiame divizione – visi kiti žaidėjai. TOP ir 2-ame divizione kausis po 24 tenisininkus. Trečiasis divizionas gausiausias – čia net 32 teniso mėgėjai.

 

Primename, jog dėl varžybų laiko ir vietos žaidėjai tariasi patys, o sužaidę turi iš karto rezultatą pranešti mums. Pranešdami rezultatą, trumpai aprašykite mačą. Apžvalgas publikuojame puslapyje. Rekomenduojame nelaukti galutinio termino, kadangi nespėjus sužaisti surinksite mažiau taškų, kas gali nulemti patekimą į antrąjį etapą.

 

TOP ir 2-ame divizionuose į antrą etapą iš kiekvienos grupės pateks po keturis daugiausiai taškų surinkusius žaidėjus. Trečiame divizione į antrą etapą pateks po du daugiausiai taškų grupėje surinkusių žaidėjų. Taigi, iš kiekvieno diviziono pateks po TOP16 geriausių žaidėjų.

 

Nugalėtojams atiteks TenisoNamai.lt čempionų taurės, SportClub-Tennis.lt, M Capital, TonyResort, žurnalo “Tenisas”, DoubleFault.lt prizai bei TenisoNamai.lt marškinėliai.

 

Taip pat, informuojame, jog 4 geriausi diviziono žaidėjai įgyja teisę kito sezono turnyre žaisti aukštesniame divizione, o 4 mažiausiai taškų surinkę žaidėjai iš savo diviziono kris į žemesnįjį.

 

Taigi, geros jums vasaros teniso kortuose! :)