Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

TenisoNamai.lt Vasaros 2013 turnyras

Pagrindinis turnyro rėmėjas:

Teniso prekių el.parduotuvė SportClub-Tennis.lt

 

Turnyro rėmėjas:

Teniso inventoriaus gamintojas MANTIS

 

Turnyro dalyviai varžosi skirtinguose divizionuose, į kuriuos paskirstomi pagal pajėgumą. Žaidėjo pajėgumas nustatomas pagal TenisoNamai.lt reitingą. Pirmą kartą TenisoNamai.lt turnyre dalyvaujantys žaidėjai yra nereitinguojami, o jų pajėgumas nustatomas pagal žaidėjo pasiekimus kituose oficialiuose mėgėjų turnyruose, kuriuos jis nurodo užsiregistruodamas TenisoNamai.lt profilyje. Paprastai divizioną sudaro 24 žaidėjai, tačiau šis skaičius priklauso nuo užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus.

 

Turnyras kiekviename divizione susideda iš dviejų etapų. Pirmame etape tenisininkai varžosi grupėse po 4-6 žaidėjus. Čia jie turi sužaisti su kiekvienu žaidėju iš grupės. Į antrajį finalinį etapą patenka 2-4 geriausieji iš grupės, priklausomai nuo grupės dydžio.

 

Finaliniame etape (atkrintamosios varžybos) žaidžiama iki pirmojo pralaimėjimo, tokiu būdu išaiškinamos 1-4 vietos. Taip pat, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus gali būti įsteigtas paguodos prizas. Divizionų bei paguodos nugalėtojai apdovanojami rėmėjų prizais.

 

4 geriausi diviziono žaidėjai įgyja teisę kito sezono turnyre žaisti aukštesniame divizione, o 4 mažiausiai taškų surinkę žaidėjai iš savo diviziono krenta į žemesnįjį.

 

Registracija į turnyrą vyksta iki birželio 2 dienos 16 val.

Norint užsiregistruoti į turnyrą reikia turėti savo profilį TenisoNamai.lt puslapyje. Registruojantis į turnyrą galima nurodyti divizioną, kuriame pageidaujate žaisti.

 

Registruotis čia

tačiau prieš tai susipažinkite su oficialiais turnyro nuostatais

 

Startinis mokestis 90Lt

Jį reikia sumokėti iki registracijos pabaigos šiais rekvizitais

 

I etapas (varžybos grupėse): – nuo birželio 5 dienos iki rugpjūčio 18 dienos

II etapas (atkrintamosios varžybos): rugpjūčio 19 – rugsėjo 29 dienomis (II etapo varžyboms sužaisti bus skiriama fiksuotas laikas (~1.5-2 sav), nesužaidus skiriamas techninis pralaimėjimas)

 

Prieš prasidedant turnyrui, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę pakeisti laiką skirtą žaidimams. Tačiau turnyro metu terminai nebus keičiami, o nespėjusiems sužaisti bus užskaitomas techninis pralaimėjimas.

 

Dėl varžybų laiko ir vietos žaidėjai tariasi patys, sužaisto mačo rezultatą vienas iš žaidėjų privalo suvesti TenisoNamai.lt puslapyje prisijungęs prie savo profilio. Sulaukus administratoriaus patvirtinimo, rezultatas įtraukiamas į lenteles.

 

Kilus neaiškumams skaitykite DUK arba rašykite info@tenisonamai.lt