Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4Nuostatai

TenisoNamai.lt Vasaros 2015 turnyras

RĖMĖJAI:

 

Tai jau 12-asis turnyras, kurį organizuoja patyrusi TenisoNamai.lt komanda, kuri pati ir ištobulino šio pobūdžio turnyrus Lietuvoje. Visos idėjos gimė ČIA – kiekvieno naujo turnyro metu yra sukuriama kažkas naujo. Tik šiame turnyre kiekvienas dalyvis po turnyro uždirba reitingo taškus, pagal kuriuos skaičiuojamas jo reitingas, žaidėjai pagal savo statistinę informaciją gali pasilyginti tarpusavyje ir tokiu būdu pasiruošti būsimoms dvikovoms.

 

Trumpai apie taisykles. Turnyre dalyviai varžosi skirtinguose divizionuose, į kuriuos paskirstomi pagal pajėgumą. Žaidėjo pajėgumas nustatomas pagal TenisoNamai.lt reitingą. Šiame turnyre pristatoma naujovė – reitinguotiems žaidėjams bus rekomenduojamas divizionas, kuriame jie turėtų žaisti. Pirmą kartą TenisoNamai.lt turnyre dalyvaujantys žaidėjai yra nereitinguojami, o jų pajėgumas nustatomas pagal žaidėjo pasiekimus kituose oficialiuose mėgėjų turnyruose, kuriuos jis nurodo užsiregistruodamas TenisoNamai.lt profilyje. Paprastai TOP divizioną sudaro 24 žaidėjai, 2 divizioną – 48 žaidėjai, 3 divizioną – daugiau nei 48 žaidėjai ir 4 divizioną apie 30 žaidėjų. Divizionų dydžiai priklauso nuo užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus ir lygio.

 

Turnyras kiekviename divizione susideda iš dviejų etapų. Pirmame etape tenisininkai varžosi grupėse po 5-7 žaidėjus. Čia jie turi sužaisti su kiekvienu žaidėju iš grupės. Į antrajį finalinį etapą patenka 4-5 geriausieji iš grupės, priklausomai nuo grupės dydžio.

 

Finaliniame etape (atkrintamosios varžybos) žaidžiama iki pirmojo pralaimėjimo, tokiu būdu išaiškinamos 1-4 vietos. Taip pat, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus gali būti įsteigtas paguodos prizas. Divizionų bei paguodos nugalėtojai apdovanojami rėmėjų prizais.

 

Pasibaigus turnyrams žaidėjams skiriami reitingo taškai pagal TenisoNamai.lt reitingų sistemą. Nebelieka taisyklės, jog 4 geriausi diviziono žaidėjai įgyja teisę kito sezono turnyre žaisti aukštesniame divizione, o 4 mažiausiai taškų surinkę žaidėjai iš savo diviziono krenta į žemesnįjį. Nuo šiol bus žiūrima tik į uždirbtus žaidėjo reitingo taškus.

 

Registracija į turnyrą vyksta iki gegužės 29 dienos 16 val.

Norint užsiregistruoti į turnyrą reikia turėti savo profilį TenisoNamai.lt puslapyje. Registruojantis į turnyrą galima nurodyti divizioną, kuriame pageidaujate žaisti.

 

Registruotis čia

tačiau prieš tai susipažinkite su oficialiais turnyro nuostatais

 

Startinis mokestis 30 Eur

Dalyvavimo mokestis 30 Eur (103,58 Lt) mokamas registracijos metu, naudojantis mokėjimai.lt (paySera) sistema. Įmokų gavėjas: VšĮ TenisoNamai.lt.

 

I etapas (varžybos grupėse): – nuo 2015-06-01 iki 2015-07-19

II etapas (atkrintamosios varžybos): nuo 2015-07-20 iki 2015-08-31 (II etapo varžyboms sužaisti bus skiriama fiksuotas laikas (~1-1.5 sav), nesužaidus skiriamas techninis pralaimėjimas)

 

Prieš prasidedant turnyrui, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę pakeisti laiką skirtą žaidimams. Tačiau turnyro metu terminai nebus keičiami, o nespėjusiems sužaisti bus užskaitomas techninis pralaimėjimas.

 

Dėl varžybų laiko ir vietos žaidėjai tariasi patys, sužaisto mačo rezultatą vienas iš žaidėjų privalo suvesti TenisoNamai.lt puslapyje prisijungęs prie savo profilio. Sulaukus administratoriaus patvirtinimo, rezultatas įtraukiamas į lenteles.

 

Kilus neaiškumams skaitykite DUK arba rašykite info@tenisonamai.lt