Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4|5Nuostatai

TenisoNamai.lt Vasaros 2016 turnyras

RĖMĖJAI:

 

Tradicinis ir didžiausias pagal dalyvių skaičių vienetų turnyras Lietuvoje – „TenisoNamai.lt 2016 Vasaros vienetų turnyras“.

Turnyro metu vyks vienetų kovos, visi mačai prasidės birželio 1 dieną ir paskutiniai bus sužaisti rugpjūčio 31 d., prieš pat Mokslų ir Žinių dieną,

Primename, kad turnyre gali varžytis tiek vyrai, tiek moterys, tiek jaunesnio, tiek garbaus amžiaus teniso mėgėjai. Pagrindinis skirstymo principas – žaidimo pajėgumas/lygis.

 

Šio turnyro naujovės:

  • 5-asis (parengiamasis) divizionas. Skirtas žaidėjams, kurie tik žengia pirmus žingsnius tenise. Šio diviziono žaidėjų patirtis turi būti ne didesnė nei 1 metai. Organizatoriai pasilieka sau teisę perekelti žaidėjus iš 5-ojo (parengiamojo) diviziono į aukštesnį be papildomų įspėjimų. Šio diviziono žaidėjams suteikiama galimybė paskambinti turnyro organizatoriams mačų metu, jeigu kils neiaškumų dėl žaidimo eigos ar taisyklių. Organizatorių kontaktus galima rasti čia.
  • Antrojo etapo skirstymo principai. “Seedindami“ (skirstydami) žaidėjus į antro etapo lenteles eliminuosim atvejus, kuomet žaidėjas gauna varžovą iš savo grupės (pirmo etapo). T.y. kiekvienas antro etapo (atkrintamųjų) dalyvis pirmame rate žais su varžovu, su kuriuo tikrai nežaidė grupių etape. Ši praktika jau buvo panaudota Tenisonamai.lt Pavasario 2016 dvejetų turnyre.

 

Trumpai apie taisykles:

Turnyre dalyviai varžosi skirtinguose divizionuose, į kuriuos paskirstomi pagal pajėgumą. Žaidėjo pajėgumas nustatomas pagal TenisoNamai.lt reitingą. Reitinguotiems žaidėjams yra automatiškai rekomenduojamas divizionas, kuriame jie turėtų žaisti. Pirmą kartą TenisoNamai.lt turnyre dalyvaujantys žaidėjai yra nereitinguojami, o jų pajėgumas nustatomas pagal žaidėjo pasiekimus kituose oficialiuose mėgėjų turnyruose, kuriuos jis nurodo užsiregistruodamas TenisoNamai.lt profilyje. Tikslūs divizionų dydžiai priklauso nuo užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus ir lygio.

 

Turnyras kiekviename divizione susideda iš dviejų etapų. Pirmame etape tenisininkai varžosi grupėse po 5-7 žaidėjus. Čia jie turi sužaisti su kiekvienu žaidėju iš grupės. Į antrąjį finalinį etapą patenka 3-5 geriausieji iš grupės, priklausomai nuo grupės dydžio.

 

Finaliniame etape (atkrintamosios varžybos) žaidžiama iki pirmojo pralaimėjimo – iškritusieji žaidžia paguodos turnyrą. Tokiu būdu išaiškinamos 1-4 ir paguodos (9, 17 arba 33 ) vietos. Divizionų bei paguodos nugalėtojai apdovanojami rėmėjų prizais.

 

Pasibaigus turnyrui žaidėjams skiriami reitingo taškai pagal TenisoNamai.lt reitingų sistemą.

Registracija į turnyrą vyksta iki gegužės 27 dienos 16 val.

Norint užsiregistruoti į turnyrą reikia turėti savo profilį TenisoNamai.lt puslapyje. Registruojantis į turnyrą galima nurodyti divizioną, kuriame pageidaujate žaisti.

 

Registruotis čia

tačiau prieš tai susipažinkite su oficialiais turnyro nuostatais

 

Startinis mokestis 30 Eur

Dalyvavimo mokestis 30 Eur mokamas registracijos metu, naudojantis mokėjimai.lt (paySera) sistema. Įmokų gavėjas: VšĮ TenisoNamai.lt.

 

I etapas (varžybos grupėse): – nuo 2015-06-01 iki 2016-07-23

II etapas (atkrintamosios varžybos): nuo 2016-07-25 iki 2016-08-31 (II etapo varžyboms sužaisti bus skiriama fiksuotas laikas (~1-1.5 sav), nesužaidus skiriamas techninis pralaimėjimas)

 

Prieš prasidedant turnyrui, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, organizatoriai pasilieka teisę pakeisti laiką skirtą žaidimams. Tačiau turnyro metu terminai nebus keičiami, o nespėjusiems sužaisti bus užskaitomas techninis pralaimėjimas.

 

Dėl varžybų laiko ir vietos žaidėjai tariasi patys, sužaisto mačo rezultatą vienas iš žaidėjų privalo suvesti TenisoNamai.lt puslapyje prisijungęs prie savo profilio. Sulaukus administratoriaus patvirtinimo, rezultatas įtraukiamas į lenteles.

Kilus neaiškumams skaitykite DUK arba rašykite info@tenisonamai.lt