Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2Nuostatai

TenisoNamai.lt Žiemos 2012 turnyras

2012 metų žiemos sezono turnyre tenisininkai varžosi dviejuose divizionuose: Pirmame (Top) divizione žaidžia aukščiausią TenisoNamai.lt reitingą turintys ir vardinius kvietimus gavę žaidėjai, antrame – visi kiti žaidėjai. Kadangi sulaukėme didelio tenisininkų susidomėjimo, Top divizione kausis net 20 tenisininkų: 11 TOP16 TenisoNamai.lt reitingą turinčių žaidėjų ir 9 vardinius kvietimus (organizatorių sprendimu) gavę tenisininkai.

 

Primename, jog dėl varžybų laiko ir vietos žaidėjai tariasi patys. Rekomenduojame nelaukti galutinio termino, kadangi nespėjus sužaisti surinksite mažiau taškų, kas gali nulemti patekimą į antrąjį etapą.

 

Į antrą etapą iš kiekvienos grupės pateks po du daugiausiai taškų surinkusius žaidėjus (iš viso TOP8) ir bus išaiškintos visos vietos.

 

Nugalėtojams atiteks TenisoNamai.lt čempionų taurės bei kiti prizai. Taip pat, informuojame, jog 4 geriausi žaidėjai iš antrojo diviziono įgis teisę kitą sezoną kautis TOP divizione, o 4 mažiausiai taškų surinkę žaidėjai iš Top diviziono iškris į antrąją divizioną.