Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

TenisoNamai.lt Žiemos 2013 turnyras

 

 

Pagrindinis turnyro rėmėjas

Teniso prekių el.parduotuvė SportClub-Tennis.lt

 

Kiti rėmėjai:

Teniso inventoriaus gamintojas MANTIS

Žurnalas teniso draugams TENISAS

 

 

Turnyro dalyviai varžosi skirtinguose divizionuose, į kuriuos paskirstomi pagal pajėgumą. Žaidėjo pajėgumas nustatomas pagal TenisoNamai.lt reitingą. Pirmą kartą TenisoNamai.lt turnyre dalyvaujantys žaidėjai yra nereitinguojami, o jų pajėgumas nustatomas pagal žaidėjo pasiekimus kituose oficialiuose mėgėjų turnyruose, kuriuos jis nurodo užsiregistruodamas TenisoNamai.lt profilyje. Kiekvieną divizioną sudaro 24 žaidėjai. Tačiau priklausomai nuo užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus, paskutinį divizioną gali sudaryti daugiau žaidėjų.

 

Turnyras kiekviename divizione susideda iš dviejų etapų. Pirmame etape tenisininkai varžosi grupėse po 4-6 žaidėjus. Čia jie turi sužaisti su kiekvienu žaidėju iš grupės. Į antrajį finalinį etapą patenka 2-4 geriausieji iš grupės, priklausomai nuo grupės dydžio.

 

Finaliniame etape (atkrintamosios varžybos) žaidžiama iki pirmojo pralaimėjimo, tokiu būdu išaiškinamos 1-4 vietos. Divizionų prizininkai apdovanojami rėmėjų prizais.

 

4 geriausi diviziono žaidėjai įgyja teisę kito sezono turnyre žaisti aukštesniame divizione, o 4 mažiausiai taškų surinkę žaidėjai iš savo diviziono krenta į žemesnįjį.

 

Registracija į turnyrą vyksta iki sausio 25 dienos 18 val.

Norint užsiregistruoti į turnyrą reikia susikurti savo profilį TenisoNamai.lt puslapyje. Registruojantis į turnyrą galima nurodyti divizioną, kuriame pageidaujate žaisti.

 

Registruotis čia

tačiau prieš tai susipažinkite su oficialiais turnyro nuostatais

 

Startinis mokestis 50Lt

Jį reikia sumokėti iki registracijos pabaigos šiais rekvizitais

 

I etapas (varžybos grupėse): – nuo sausio 28 dienos iki kovo 31 dienos

II etapas (atkrintamosios varžybos): balandžio 1 – gegužės 4 dienomis (II etapo varžyboms sužaisti bus skiriama fiksuotas laikas (~1 sav), nesužaidus skiriamas techninis pralaimėjimas)

 

Prieš prasidedant turnyrui, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę pakeisti laiką skirtą žaidimams. Tačiau turnyro metu terminai nebus keičiami, o nespėjusiems sužaisti bus užskaitomas techninis pralaimėjimas.

 

Šis žiemos sezono turnyras pirmą kartą organizuojamas naujoje TenisoNamai.lt platformoje. Kaip ir iki šiol dėl varžybų laiko ir vietos žaidėjai tariasi patys, tačiau dabar rezultato pranešinėti organizatoriams nereikia. Sužaisto mačo rezultatą vienas iš žaidėjų privalo suvesti TenisoNamai.lt puslapyje prisijungę prie savo profilio. Sulaukus administratoriaus patvirtinimo, rezultatas įtraukiamas į lenteles.

 

Kilus neaiškumams skaitykite DUK arba rašykite info@tenisonamai.lt