Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|TOP (C)|2|3|4|5Nuostatai

TenisoNamai.lt Žiemos 2020 turnyras

SVARBU:

 

Informuojame, kad dėl plintančio koronaviruso rizikos žiemos vienetų turnyro finalas yra ❗️NUKELIAMAS❗️ Vykdant Vilniaus miesto savivaldybės nurodymą, SEB arena atšaukė visus turnyrus, tame tarpe ir mūsų renginį.

 

Artimiausiu metu paskelbsime naują finalo datą.

 

 

ANTRO ETAPO TERMINAI:

 

 

TOP, TOP Challenge, 2, 3 ir 4, 5, moterų 2 ir moterų 3 divizionų terminai:

 

32-finalis - iki 01-31
Šešioliktfinalis – iki 02-07
Aštuntfinalis – iki 02-14
Ketvirtfinalis – iki 02-21
Pusfinalis – iki 02-29
Dėl paguodos ir 3-ios vietos – iki 03-13

 

Moterų TOP divizionas

 

Ketvirtfinalis – iki 02-05
Pusfinalis – iki 02-29
Dėl paguodos ir 3-ios vietos – iki 03-13

 

 

Tradicinis ir didžiausias pagal dalyvių skaičių vienetų turnyras Lietuvoje – „TenisoNamai.lt 2020 Žiemos vienetų turnyras“.

Turnyro metu vyks vienetų kovos, visi mačai prasidės gruodžio 1 dieną ir paskutiniai bus sužaisti vasario 29 d.

 

Primename, kad turnyre gali varžytis tiek vyrai, tiek moterys, tiek jaunesnio, tiek garbaus amžiaus teniso mėgėjai. Pagrindinis skirstymo principas – žaidimo pajėgumas/lygis.

 

Jei matysime, kad žaidėjas neatitinka bendro diviziono lygio – jis bus perkeliamas į žemesnį divizioną be papildomų įspėjimų.

Primename, kad:

 •  5-ojo (parengiamojo) diviziono  žaidėjų žaidybinė (turnyrų) patirtis neturi viršyti 1 metų.
 • Žaidėjai gali pasikviesti Tenisonamai.lt teisėją, kuris teisėjaus mačo metu, spręs ginčus ir rinks mačo statistiką už simbolinį mokestį (teisėjo motyvacijai). Patvirtinti TenisoNamai.lt teisėjai Čia.

 

Prizinis fondas:

 • TenisoNamai.lt taurės
 • Mantis ir Salming teniso reikmenys ir aksesuarai
 • GRIP.LT rėmėjo prizai
 • Vero Cafe dovanos
 • Funkcinės Terapijos Centro dovanos
 • Vytautas Mineral SPA kuponai
 • Sushi Stop kuponai ir vaišės finalo dalyviams
 • Maistas sportui papildai sportininkams
 • Litbana: švieži ir džiovinti vaisiai
Pagrindinis rėmėjas: SEB arena.

 

Klubas, surinkęs daugiausiai trofėjų, gaus specialiai įsteigtą TenisoNamai.lt prizą.

 

Trumpai apie taisykles:

Turnyre dalyviai varžosi skirtinguose divizionuose, į kuriuos paskirstomi pagal pajėgumą. Žaidėjo pajėgumas nustatomas pagal TenisoNamai.lt reitingą. Reitinguotiems žaidėjams yra automatiškai rekomenduojamas divizionas, kuriame jie turėtų žaisti. Pirmą kartą TenisoNamai.lt turnyre dalyvaujantys žaidėjai yra nereitinguojami, o jų pajėgumas nustatomas pagal žaidėjo pasiekimus kituose oficialiuose mėgėjų turnyruose, kuriuos jis nurodo užsiregistruodamas TenisoNamai.lt profilyje. Tikslūs divizionų dydžiai priklauso nuo užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus ir lygio.

 

Turnyras kiekviename divizione susideda iš dviejų etapų. Pirmame etape tenisininkai varžosi grupėse po 5-7 žaidėjus. Čia jie turi sužaisti su kiekvienu žaidėju iš grupės. Į antrąjį finalinį etapą patenka 3-5 geriausieji iš grupės, priklausomai nuo grupės dydžio.

 

Finaliniame etape (atkrintamosios varžybos) žaidžiama iki pirmojo pralaimėjimo – iškritusieji žaidžia paguodos turnyrą. Tokiu būdu išaiškinamos 1-4 ir paguodos (9, 17 arba 33 ) vietos. Divizionų bei paguodos nugalėtojai apdovanojami rėmėjų prizais.

 

Pasibaigus turnyrui žaidėjams skiriami reitingo taškai pagal TenisoNamai.lt reitingų sistemą.

Registracija į turnyrą vyksta iki lapkričio 24 dienos 23:59 val.

Norint užsiregistruoti į turnyrą reikia turėti savo profilį TenisoNamai.lt puslapyje. Registruojantis į turnyrą galima nurodyti divizioną, kuriame pageidaujate žaisti.

 

Registruotis čia

tačiau prieš tai susipažinkite su oficialiais turnyro nuostatais

 

Startinis mokestis 40 Eur

Dalyvavimo mokestis 40 Eur mokamas registracijos metu, naudojantis mokėjimai.lt (paySera) sistema. Įmokų gavėjas: VšĮ TenisoNamai.lt.

 

I etapas (varžybos grupėse): – nuo 2019-12-01 iki 2020-01-17

II etapas (atkrintamosios varžybos): nuo 2020-01-20 iki 2020-02-29 (II etapo varžyboms sužaisti bus skiriama fiksuotas laikas (~1-1.5 sav), nesužaidus skiriamas techninis pralaimėjimas)

 

Prieš prasidedant turnyrui, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, organizatoriai pasilieka teisę pakeisti laiką skirtą žaidimams. Tačiau turnyro metu terminai nebus keičiami, o nespėjusiems sužaisti bus užskaitomas techninis pralaimėjimas.

 

Dėl varžybų laiko ir vietos žaidėjai tariasi patys, sužaisto mačo rezultatą vienas iš žaidėjų privalo suvesti TenisoNamai.lt puslapyje prisijungęs prie savo profilio. Sulaukus administratoriaus patvirtinimo, rezultatas įtraukiamas į lenteles.

Kilus neaiškumams skaitykite DUK arba rašykite info@tenisonamai.lt
RĖMĖJAI: