Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt dvejetų taurė
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai
Divizionai:TOP|2|MIX 2Nuostatai

Vytautas Mineral SPA turnyras 2018

  • Turnyro tvarkaraštis
  • Atvykus būtina registracija pas teisėją prie Vytautas Mineral SPA kortų (bilietai į koncertą, suvenyrai, mokesčiai, kamuoliai ir t.t.)
  • 19:00-21:15 – dalyvių vakaronė prie Vytautas Mineral SPA kortų. Lengvas maistas ir gėrimai.
  • 21:30 – Lino Adomaičio koncertas Vytautas Mineral SPA restorane. Rezervuota zona tenisininkams. Maistas ir gėrimai užsakomi ir apmokami asmeniškai.
  • Dėl papildomų bilietų ar kitų organizacinių klausimų kreiptis Vytautas@tenisonamai.lt, +370 617 03718

NUOSTATAI

I. BENDROJI DALIS

1. VšĮ TenisoNamai.lt Birštone 2018 m. gegužės 26-27 d. organizuoja savaitgalio dvejetų turnyrą TenisoNamai.lt dvejetų taurei laimėti. Pagrindinis rėmėjas – Vytautas Mineral SPA. Turnyro rėmėjai: Eglės Sanatorija, MANTIS Tour kamuoliukai, Vanduo „Vytautas“ (sąrašas pildomas).

2. Į turnyrą kviečiami visi tenisininkai, atitinkantys TenisoNamai.lt turnyrų TOP ir 2 diviziono lygį ir norintys turiningai bei aktyviai atidaryti teniso vasaros sezoną Birštone. Taip pat, pamatyti išskirtinį Lino Adomaičio koncertą bei sudalyvauti draugiškoje tenisininkų vakaronėje.

3. Turnyro startinis mokestis – 60 Eur dalyviui (120 Eur porai). Registracija vyksta iki gegužės 24 d. 14:00. Kiekvienas dalyvis gaus bilietą į Lino Adomaičio koncertą, vyksiantį turnyro šeštadienį Vytautas Mineral SPA restorane. Žaidėjams, dalyvaujantiems dviejuose divizionuose, priklauso du bilietai į koncertą (nuolaidos netaikomos). Žaidėjai registruodamiesi gali įsigyti papildomą bilietą į koncertą (15 Eur). Turnyro dalyviai taip pat gaus turnyro suvenyrus, o dalyvių pora – komplektą kamuoliukų MANTIS Tour (su kuriais žaidžia visus teniso mačus, išskyrus finalinius). Dalyviai taip pat aprūpinami negazuotu vandeniu Akvilė ir vaišinami gazuotu originaliu vandeniu Vytautas.

4. Kelionės, viešbučio, maitinimo ir kitas gyvenimo išlaidas apmoka patys turnyro dalyviai.

5. Startinis mokestis sumokamas registracijos metu per www.TenisoNamai.lt sistemą. Registruodamasis dalyvis turi būti susikūręs ir prisijungęs su savo asmeniniu profiliu (paskyra). Dalyvio partneris irgi turi turėti sukurtą profilį (paskyrą).

6. Burtai traukiami ir pasibaigus dalyvių registracijai – gegužės 24 d.  Turnyro lentelės ir tvarkaraštis paskelbiami www.TenisoNamai.lt tinklalapyje ir Facebook. Vėliausiai – gegužės 25 d.

7. Būtina atvykti į mačus iš anksto (30 min.) ir mačų metu laikytis etikos bei teniso taisyklių reikalavimų. Pavėlavusiems į mačą dalyviams įskaitomas pralaimėjimas.

 

II. VARŽYBŲ VYKDYMO TVARKA

1. Varžybos žaidžiamos pagal galiojančias tarptautines teniso taisykles iki dviejų laimėtų setų. Esant lygiam setų rezultatui vietoje trečiojo seto žaidžiamas tie-break iki 10 taškų. Žaidžiama dviejų minusų sistema.

2. Dėl lietaus ar kitų priežasčių neįvykę mačai turnyro vadovo sprendimu gali būti trumpinami (pvz.: pradedant žaisti nuo 2:2).

3. Turnyro vakaronė – šeštadienį 19:00-21:00. Vytautas Mineral SPA, Lino Adomaičio koncertas prasideda 21:30.

4. Turnyro prizininkai apdovanojami TenisoNamai.lt taurėmis bei rėmėjų prizais.

 
Turnyro aprašymas