Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|TOP (C)|2|3Nuostatai

Dvejetų turnyras laikinai stabdomas dėl karantino

TN WEB NAUJIENA (780x277) (1)
2020 lapkričio 5 d.

Visuotinio karantino apribojimai neaplenkė ir Teniso namų bendruomenės.

 

Vyriausybės nutarimu dėl su Covid-19 susijusių rizikų nuo lapkričio 7 d. (imtinai) vidaus teniso kortuose vienu metu sportuoti bus leidžiama daugiausiai dviem asmenims. Dėl šios priežasties laikinai stabdomas rudens dvejetų turnyras.

 

Žaidimai bus atnaujinti, kai tik bus panaikintas vyriausybės priimtas sprendimas dėl žaidėjų skaičiaus ribojimo teniso kortuose. Preliminarus sprendimo persvarstymas yra numatomas lapkričio 24 d. Turnyro taisyklėse numatyti rudens dvejetų atkrintamojo etapo bei finalinio renginio terminai bus atitinkamai pratęsti.

 

Mums labai apmaudu, kad pačiame atkrintamojo etapo įkarštyje turėsime atvėsti ir laikinai stabtelti, tačiau sveikata ir saugumas yra svarbiausia.  Tikime, kad į turnyrinių mačų aikšteles po pertraukos grįšite pasisėmę dar daugiau jėgos ir noro varžytis.

 

Šį kartą medalis turi dvi puses, turime ir kuo pasidžiaugti – vienetų žaidimų karantino ribojimai nepalies. Griežtai laikydamiesi visų saugumo priemonių, turėsime galimybę toliau sportuoti ir mėgautis žaidimu!

 

Atgal

 
 

Komentarai