Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Užteks pjauti grybą – grįžkite į kortus

Ruduo 2017 pirmas etapas viduris
2017 spalio 3 d.

Prabėgo pirmas rudens turnyro mėnuo. Socialiniuose tinkluose galėjome išvysti daugybė tenisininkų nuotraukų. Tačiau dažniausiai ne su savo dvejeto partneriu, bet su grybais, kurių rugsėjį buvo kaip niekad gausu.  Kadangi pirmo etapo terminas artėja, kviečiame “nepjauti grybo“, o skubėti žaisti TenisoNamai.lt turnyrų mačus.

 

O dabar apžvelkime tuos, kurie vis gi spėjo sužaisti po kelis mačus ir pirmauja savo divizionuose.

 

TOP divizionas

 

Pajėgiausių tenisininkų divizionas turi tik vieną porą, kuri po pirmų keturių turnyro savaičių jau užsitikrino sau vietą antrajame etape. TenisoNamai.lt senbūvių dvejetas iš B grupės, V. Bartulis ir A. Nikelis, sužaidė tris mačus ir visuose šventė pergalę. Vienas iš šitų mačų buvo laimėtas prieš praeito dvejetų sezono vicečempionus A. Morkūną ir T. Kirchovą. Tai rodo, kad Vytautas su Andriumi šį rudenį nusiteikę ypač kovingai ir pasiryžę keliauti iki prizininkų pjedestalo.

 

D grupėje dėl lyderių pozicijos kovoja V. Grabauskas su T. Ganusausku ir P. Bortkevičius su A. Šukiu. Abi poros šiuo metu turi po du taškus savo krepšelyje. Tiesa, Paulius su Andrium dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, o Tomas su Vyčiu turi vieną pralaimėjimą būtent prieš P. Bortkevičių ir A. Šukį. Dar norėtume atkreipti dėmesį, kad Paulius ir Andrius laimėjo abu mačus tik po lemiamų tie break’ų, kas parodo, kad su jais geriau nerizikuoti žaisti mačų iki trijų setų. Kas bus šios grupės lyderiai parodys tolimesnės kovos.

 

2 divizionas

 

Mūsų vidurinis bendras divizionas šį sezoną didelio aktyvumo kol kas nerodo. Turime tik kelias grupes, kuriose galėtume išskirti lyderius.

 

B grupėje kelią link antrojo etapo triuškinamai pradėjo M. Mikalopas su K. Kazlausku. Vyrai jau spėjo sužaisti tris mačus ir visuose jie buvo pranašesni už savo varžovus. Be to, norime pažymėti, kad Mantas ir Karolis per vieną mačą pralaimėjo daugiausiai keturis geimus.

 

C grupė – aktyviausia iš antrojo diviziono. Keturios poros iš šios grupės jau spėjo sužaisti po keturis mačus. Tai V. Čepliauskas su S. Rutkausku, P. Kamarauskas su T. Ališausku ir merginų pora D. Virkšaitė su V. Djakova. Vismantas su Simu neturi nei vieno pralaimėjimo ir yra šios grupės lyderiai, Paulius su Tomu turi vieną pralaimėjimą ir tris pergales, kas jau garantuoja jiems vietą play-off’uose. Daina su Vera kol kas turi dvi pergalės ir tiek pat laimėjimų, merginom reikia pasistengti ir laimėti bent vieną mačą, kad gautų kelialapį į antrąjį etapą.

 

F grupėje Ž. Lukauskas su G. Puronu išsiveržė į grupės lyderius su trim taškais ir vienu pralaimėjimu prieš E. Žižį ir D. Jasinskį. Šis mačas baigėsi tik po lemiamo trečiojo tie break’o.

 

G grupėje lyderių karūną užsidėjo D. Suveizdis su R. Jukoniu. Vyrai turi tris pergalės ir iki šiol nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Vienas jų mačas, prieš A. Bolšaitį ir P. Kriščiūną, kabėjo ant plauko ir baigėsi rezultatu 12:10 lemiamame tie break’e.

 

3 divizionas

 

B grupėje D. Pikūnas su D. Buču negailestingai trypia savo varžovus. Domantas su Dominyku laimėjo keturis mačus iš keturių žaistų ir nepralaimėjo savo varžovams nei vieno seto.

 

D grupė. Čia karaliauja G. Šumskis su J. Puluikiu. Šie du vyrai jau sužaidė keturis mačus iš penkių ir laimėjo visus juos. Gintautas su Justu užsitikrino vietą antrajame etape ir pateikė rimtą paraišką savo varžovams atkrintamąjame etape.

 

Atrodo, kad V. Karlonas su I. Balsiu iš F grupės pateko ne į savo lygą. Iki šiol jie sužaidė tris mačus ir savo varžovams leido laimėti tik po 1-2 geimus per setą. Šie vyrai – tikri pretendentai ne tik į pirmojo etapo statistikos viršūnę, bet ir prizines vietas.

 

H grupėje M. Daniškevičius su E. Petruliu jau gali būti ramūs dėl antrojo etapo, nes jie jau turi tris pergales iš trijų žaistų mačų.

 

MIX TOP divizionas

 

Šiame divizone dar neišaiškėjo akivaizdūs lyderiai nei vienoje iš grupių, nes daugiausiai poros turi tik po vieną tašką savo sąskaitoje:

 

  • A grupė – L. Drakšas su V. Djakova laimėjo varginantį trijų setų mačą prieš M. Kukenį ir D. Leonavičiūtę.
  • B grupėje dvi poros turi po vieną tašką: J. Kveselaitė su J. Kronov ir A. Rudienė su J. Tekutjev. Abu dvejetai laimėjo po mačą prieš G. Aidukaitę ir D. Ruiką.
  • C grupėje E. Jurkevičienė su V. Grabausku laimėjo prieš E. Vindašiūtę-Narbutę su V. Bartuliu, o M. Mozūraitė su O. Kalinausku buvo pranašesni prieš G. Skrolienę ir K. Kazlauską.

 

2 MIX divizonas

 

D grupėje L. Poteiko su L. Noreika rodo gerą pavyzdį kitoms poroms. Jie jau sužaidė visus savo mačus ir patyrė tik vieną pralaimėjimą prieš Sandrą ir Simą Krasniakovus. Šis šeimyninis dvejetas yra rimtai nusiteikęs ir pakeliui triuškina visus sutiktus varžovus. Jie savo sąskaitoje šiuo metu turi tris taškus ir rikiuojasi iškart po Liubos su Laimonu.

 

E grupėje šį sezoną puikiai žaidžia mūsų MIX turnyro senbuviai: E. Xhiku ir B. Jonikas. Ejona su Benitu be didesnių sunkumų surinko keturis taškus ir nepatyrė nei vieno pralaimėjimo.

 

F grupėje turime dar vienus pretendentus į šio diviziono prizininkus. Tai A. Stankevičienė su E. Okinčicu. Šis mišrus dvejetas jau sužaidė tris mačus ir neturėjo vargo nei su vienais iš sutiktų varžovų. Audra su Edvardu varžovams leido laimėti daugiausiai po 4 geimus per visą mačą.

 

3 MIX divizionas

 

Mūsų paskutiniam, bet svarbiam, kaip ir visi kiti, mišriajam divizione šiandien turime tik vieną porą, kuri spėjo pasižymėti ir prasiveržti į savo grupės ir viso diviziono lyderius. Tai šeimyninė Dovilės ir Justo Baltaduonių pora. Jie jau turi keturias pergales iš keturių žaistų mačų.
Galime pastebėti tendenciją, kad trečiame, kaip ir antrame, divizione šį sezoną ypatingai gerai pasirodo tenisininkai iš vienos šeimos.

 

 

Visiems dalyviams primename, kad:

 

  • Pirmasis etapas pasibaigia spalio 20 dieną.  Nespėjus sužaisti, terminas nebus pratęsiamas. Nesant akivaizdžios vienos pusės kaltės – poroms bus rašomas B/Ž ir bus skiriama 0 taškų. Dėl to visų divizionų dalyvius norime paraginti nelaukti paskutinės minutės ir derinti mačus su varžovais iš anksto.
  • Kiekvienas žaidėjas, kad patekti į atkrintamąjį etapą, privalo sužaisti bent 50% grupės mačų. Jeigu sužaistų mačų kiekis mažesnis – žaidėjas nepapuola į atkrintamąjį etapą, į jo vietą užleidžiamas mažiau taškų surinkęs žaidėjas, kuris sužaidė daugiau nei 50% mačų grupėje.
  • Kartu su prizinėmis vietomis (pirma, antra, trečia ir paguodos) bus apdovanojamas klubas, kuris turnyro pabaigoje surinks daugiausiai trofėjų. Dėl to neužmirškite prisiskirti klubą savo paskyroje.

 

 

Atgal

 
 

Komentarai