Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

Apie vasaros turnyro čempionus trijuose divizionuose

top-finalas-1-600x450-0-img4760
2012 spalio 5 d.

Rugsėjo paskutinę savaitę pasibaigė 3 mėnesius trukęs TenisoNamai.lt vasaros sezono turnyras. Jau tradiciniu tapęs turnyras pritraukė rekordinį dalyvių bei rėmėjų skaičių. 80 teniso mėgėjų pagal pajėgumą buvo suskirstyti į tris divizionus ir varžėsi dėl 3 čempionų taurių. Prizininkai buvo apdovanoti elektroninės teniso prekių parduotuvės „SportClub-tennis.lt“, finansinio tarpininkavimo įmonės „M-Capital“, poilsio ir pramogų parko Anupriškėse „TonyResort“,  „Doublefault.lt“ ir žurnalo “Tenisas” prizais.

Stipriausiojo TOP diviziono čempiono vardą iškovojo Rokvaldas Bartusevičius finale nugalėjęs Paulių Ramantauską rezultatu 6:3 6:2. Pusfinalyje jie nugalėjo atitinkamai Vytautą Bartulį ir Vytį Grabauską. Pastarųjų dvikovoje dėl 3 vietos stipresnis buvo Vytis Grabauskas šventęs pergalę rezultatu 6:2 6:1.

Ne ką mažiau įnirtinga kova vyko antrame pagal pajėgumą divizione. Čia čempionu tapo Andrius Cimbolaitis finale 6:2 6:1 nukovęs Andrių Mickevičių. Trečiają vietą laimėjo Marius Čiuželis po įtemptos kovos įrodęs pranašumą prieš Šarūną Legecką 6:2 7:5.

Mažiausiai teniso patirties turinčių žaidėjų 3-ame divizione čempionu tapo Remigijus Janušis. Finale jis 6:3 6:2 nugalėjo Joną Jakubonį. Prizinę 3-ąją vietą laimėjo Vykintas Striužas prieš Andrių Biguzą rezultatu 6:1 6:2.

Pagal turnyro taisykles keturi geriausieji kiekvieno diviziono žaidėjai įgyjo teisę žaisti aukštesniame divizione. Taigi žiemos turnyre, kuris prasidės sausio mėnesį, bus dar daugiau intrigos, nes naujieji čempionai bandys įrodyti savo vertę žaisdami prieš stipresnius žaidėjus.

Dėkojame turnyro rėmėjams, dalyviams ir gerbėjams. Skelbiame, kad TenisoNamai.lt vasaros sezonas uždarytas. Netrukus paskelbsime turnyro galutinį visų žaidėjų reitingą. Ir tuomet jau tikrai galėsime eiti žiemoti, kad su dar didesniu trenksmu galėtume grižti sausio mėnesį, kai jau startuosime žiemos sezono turnyre.

Nuotraukas iš finalinių kovų ir apdovanojimo ceremonijos rasite mūsų Facebook profilyje.