Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4|5Nuostatai

Vasaros vienetų grunto sostai laukia savo karalių

vasara_2017_pries_finalus
2017 rugpjūčio 24 d.

Grunto dulkių debesys kyla vis aukščiau, teniso kamuoliukų žymės lieka vis ryškesnės, o žaidėjų rankšluosčiai tampa vis drėgnesni nuo dvikovų prakaito ar pralaimėjimų ašarų – artėja TenisoNamai.lt vasaros vienetų finalai.

 

Nauji vienetų karaliai bus tituluoti rugsėjo 3 d. 15:00 Bernardinų sodo aikštyne (Facebook event).

 

Prieš divizionų apžvalgą norėtume priminti, kad registracija į Rudens dvejetų ir MIX turnyrus pasibaigs jau šį penktadienį. Registruokitės ir priminkit savo draugams:

 

TOP divizionas

 

Viršutinėje lentelės dalyje savo pusfinalio varžovo jau laukia žiemos sezono vienetų čempionas D. Banys. Iš Dariaus mačo rezultatų galime matyti, kad su kiekvienu sezonu jis tobulėja ir savo varžovams leidžia laimėti vis mažiau geimų.

 

Antrame ketvirtfinalyje susitinka praeietų metų vasaros sezono finalininkai M. Eimontas ir P. Paškevičius. Tą kartą tarp jų vyko išties akį traukiantį kovą, kurioje pranašesnis buvo Pavelas. Pažiūrėsime, ar šį kartą pasitvirtins mūsų algoritmo prognozė ar ne: M. Eimontas vs P. Paškevičius.: 46% vs 54%.

 

Apatinėje lentelės dalyje daugkartinis TenisoNamai.lt vienetų ir dvejetų prizininkas A. Nikelis nugalėjo šio turnyro debiutantą, gerai teniso gretose žinomą V. Gasiūną ir jau laukia savo pusfinalio varžovo.
Norime pažymėti, kad trečiame turnyro rate Viktoras jau buvo per plauką nuo pralaimėjimo mače su T. Šeikiu. Tomas šį sezoną parodė neįtikėtinai gerą formą ir pirmuose dviejuose ratuose įveikė gerai žinomus teniso „stipruolius“ D. Akstiną ir T. Kirchovą.

Potencialiu Andriaus varžovu gali būti G. Riškus arba D. Mačiulaitis. Abiejų tenisininkų kelias iki ketvirtfinalio nebuvo lengvas: abu tenisininkai prieš žengiant į aštuntuką geriausių turėjo mačus, kuriuos galim pavadinti tikrais išbandymais. Abu mačai pasibaigė tik po trijų setų.
Nors abu žaidėjai nėra naujokai mūsų turnyre, apie jų mačo rezultatą nedrįsta pasakyti net mūsų algoritmas.

 

2 divizionas

 

Antrame pagal lygį divizione spėjo paaiškėti du iš keturių pusfinalio dalyvių.

 

Viršutinėje lentelės dalyje savo varžovo laukia D. Oržekauskas. Potencialiai Dovydas gali susitikti su A. Šveisčiu arba S. Valiuku. Skirmantas nėra naujokas mūsų turnyruose, o Arūnui tai tik pirmas TenisoNamai.lt serijos turnyras, dėl to prognozuoti rezultatą kol kas sunku. Bet galime pasakyti tik viena – A. Šveistys debiutuodamas dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo šiame turnyre.

 

Antroje lentelės pusėje A. Stakauskas jau spėjo prasibrauti iki pusfinalio ir laukia susitikimo tarp S. Pociaus ir G. Purono rezultato. Žiemos vienetų turnyre Simonas buvo iškovojęs bronzą ir šį kartą tikrai sieks aukštesnių rezultatų. Nors TenisoNamai.lt prognozė yra mažiau palankesnė Gediminui nei Simui (S. Pocius vs G. Puronas: 65% vs 35%), negalime vienareikšmiškai išskirti dvikovos lyderio.

 

3 divizionas

 

Čia jau galime matyti netgi tris pusfinalio dalyvius ir vienas dar turi paaiškėti po pusfinalio kovos.

 

Lentelės viršuje pusfinalio kovoje susitiks V. Čepliauskas ir A. Čaplikas. Vismantas be didesnių sunkumų pasiekė pusfinalio ruožą ir kol kas nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, o štai Audriui ketvirtfinalio kova prieš S. Puškorių buvo ypatingai įtempta ir pasibaigė tik po trijų setų. Mūsų prognozė šiam mačui duoda nedidelę persvarą Vismantui: V. Čepliauskas vs A. Čaplikas: 58% vs 42%.

 

V. Jackus iš lentelės apačios jau nužygiavo iki pusfinalio ir laukia kol ketvirtfinalyje santykius išsiaiškins G. Gradeckas ir J. Basalykas. Abu šie žaidėjai pirmus tris ratus perėjo be didesnio vargo. Nors Giedriui tai pirmas TenisoNamai.lt turnyras, „rezultatų pranašas“ jau turi savo prognozę šiam mačui ir įžvelgia nedidelį pranašumą Giedriaus naudai: G. Gradeckas vs J. Basalykas: 53% vs 47%.

 

4 divizionas

 

Ketvirtame divizione, kaip ir trečiame, jau žinomi trys iš keturių pusfinalio dalyvių.

 

Pirmoje lentelės pusėje jau turime vieną pusfinalininką – M. Dovydas. Martyno varžovu gali būti K. Stabingis arba P. Bandza. Kasparui tai tik pirmas vienetų turnyras mūsų teniso namuose, tuo metu Paulius jau spėjo sudalyvauti ne viename vienetų turnyre. Dar norėtume pridurti, kad K. Stabingis iki šiol turnyre nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, kaip ir jo varžovas P. Bandza.

TenisoNamai.lt „orakulas“ jau spėjo pateikti savo prognozę dėl Pauliaus ir Kasparo mačo, atiduodamas pranašumą Kasparui: K. Stabingis vs P. Bandza: 57% vs 43%.

 

Lentelės apačioje dėl vietos finale susikaus K. Urbonas ir E. Petrulis. Abu žaidėjai pakeliui į pusfinalį turėjo po vieną sunkų mačą, kuriems prireikė trijų setų: antro rato Karolio mačas prieš K. Rudaitį ir ketvirtfinalio Edgaro mačas prieš V. Domarką. Šį sezoną norime pažymėti vieną akivaizdžią tendenciją, kad tarp pusfinalio ir ketvirtfinalio dalyvių matome vis daugiau naujų veidų, kurie pirmą kartą dalyvauja mūsų turnyre. Šiuo atveju tai irgi nėra išimtis, E. Petruliui šis vasaros sezonas yra debiutinis, nežiūrint į tai mes turime mačo prognozę: K. Urbonas vs E. Petrulis: 44% vs 56%.

 

 

5 divizionas

 

Mūsų „žaliųjų“ tenisininkų divizione jau aiškus stipriausių ketvertukas.

 

Pirmajame pusfinalyje susitiks V. Šneideris ir M. Budreckis. Praeitą sezoną Vytautui iki prizinės vietos liko visai nedaug – jis liko labiausiai sportininkų nemėgstamoje ketvirtoje vietoje.
Šį sezoną Vytautas pasiryžęs kovingai, pažiūrėsime ar Mariui pavyks pastoti jam kelią ar ne.

 

Apatinėje lentelės dalyje K. Kareiva ir A. Montvydas. Andrius jau dalyvavo viename mūsų turnyre, o Karoliui tai debiutinis turnyras. Prognozuoti jų dviejų mačo rezultato mes negalime dėl nepakankamo duomenų kiekio.

 

Dabar apžvelkime mūsų MOTERŲ lygą:

 

TOP divizionas

 

Stipriausiame moterų divizione jau turime visas keturias pusfinalio dalyves.

 

Lentelės viršuje dėl išėjimo į finalą susitiks O. Zimnickienė ir D. Leonavičiūtė. Olesia turėjo ypatingai sunkų ketvirtfinalio mačą prieš M. Vaškienę, kuris pasibaigė tik po lemiamo trečio tie break’o rezultatu 10:8. Tuo metu Dalia, be vargo įveikė visas savo varžoves pakeliui į geriausių ketvertuką. Nežiūrint į tai, TenisoNamai.lt prognozė nedidelį pranašumą atiduoda Olesiai: O. Zimnickienė vs D. Leonavičiūtė: 55% vs 45% .

 

Lentelės apačioje dėl patekimo į finalą  jau spėjo sužaisti S. Krasniakovienė ir S. Vadopolaitė.
Antrame rate Sandra turėjo psichologiškai ir fiziškai sunkų mačą prieš tikrai stiprią žaidėją B. Zykienę. Būtent ši pergalė buvo kertinė Sandros kelyje į pusfinalį ir leido jai prasibrauti į geriausių ketvertuką.
Svajūnės kelias iki pusfinalio taip pat, kaip Sandrai nebuvo iš lengviausių: ketvirtfinalio etape mačas su R. Zeikutė Bachanova užsitęsė net iki trijų varginančių setų.

Kaip bebūtų į finalą išėjo tik vieną, stipresnė tenisininkė ir šį kartą tai yra S. Vadopalaitė. Ji jau gali atsipūsti ir laukti finalų dienos.

2 divizionas

 

Antrame pagal pajėgumą moterų divizione vis dar trūksta vienos pusfinalio dalyvės, ji turėtų paaiškėti netrukus.

 

Lentelės viršuje L. Ingileikienė ir A. Ramanauskienė susitinka dėl galimybės žaisti TenisoNamai.lt vasaros finaluose. Laima pasiekė pusfinalį šiek tiek lengviau nei Andra: Laima turėjo tik vieną trijų setų mačą prieš E. Mikulytę pakeliui į viršūnę. Tuo metu Andrai teko žaisti net du trijų setų mačai: antrame rate prieš J. Radvilavičiūtę ir ketvirtfinalyje prieš I. Oganian.

 

Lentelės apačioje A. Buteikienė laukia dvikovos tarp A. Čepienės ir K. Plienaitės rezultato. Abi tenisininkės ketvirtfinalio etapą pasiekė be didesnio vargo, bet Aušra savo sąskaitoje neturi nei vineo pralaimėjimo šį sezoną moterų lygoje, tuo metu Kornelija patyrė vieną pralaimėjimą pirmojo etapo metu. Prognozuoti mačo rezultatą labai sunku, nes abi tenisininkės pirmą kartą dalyvauja TenisoNamai.lt turnyre, tad laukiam jų dviejų kovos ir sekam rezultatus.

 

Priminimas žaidėjams:

  • Finalų kovos dėl pirmų vietų vyks rugsėjo 3 d. Bernardinų kortuose 15:00. Iškart po to – apdovanojimų vakarėlis su furšetu. Kviečiame sudalyvauti tiek finalistus, tiek jų gerbėjus bei sirgalius!
  • Kovos dėl trečių ir paguodos vietų turi būti sužaistos iki finalų, kadangi apdovanojimai vyks tuo pačiu metu.

 

 

Atgal

 
 

Komentarai