Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4|5Nuostatai

Vienetų liūtai drąsko visus sutiktus pakeliui į finalus

Vasara_pries_finalus_2016
2016 rugpjūčio 23 d.

Olimpiados ugnis užgesinta ir mūsų sportininkai jau grįžta namo. Tuo tarpu TenisoNamai.lt vasaros vienetų turnyras dar tik artėja prie kulminacijos – spalio 8 d. finalų. Vyksta aršios kovos ir vienetų plėšrūnai nuožmiai skinasi kelią link finalų.

 

PRIMINIMAS: Šią savaitę baigiasi Registracija į rudens dvejetų turnyrą.


Pasižiūrėkime į kiekvieną divizioną iš arčiau, kur tarp lyderių matome tiek turnyro senbuvius, tiek turnyro debiutantus.

 

TOP divizionas

Stipriausime divizone jau žinomi visi ketvirtfinalininkai ir netgi yra aiškus vienas pusfinalio dalyvis.

 

Viršutinėje lentelės dalyje dėl patekimo į pusfinalį susitiks du TenisoNamaų senbuviai: P. Bortkevičius ir M. Jocys. Paulius ne kartą yra iškovojęs apdovanojimų mūsų turnyruose, tiek vienetų, tiek dvejetų lygose, tad Martynui bus tikrai nelengva. Beje, antrame atkrintamųjų varžybų rate Paulius po sunkaus trijų setų mačo nugalėjo gerai žinoma Lietuvos teniso veteraną E. Subatą, kuris iki tol neturėjo nei vieno pralaimėjimo.
Nežiūrint į visus Pauliaus pasiekimus TenisoNamai.lt prognozės sako, kad nedidelė persvara bus Martyno pusėje (P. Bortkevičius vs M. Jocys - H2H 47% vs 53%).

 

Antrame ketvirtfinalyje turi susitikti šio turnyro debiutantas teniso veteranas P. Paškevičius ir jaunasis, bet jau patyręs, G. Riškus. Pavelas nėra pralaimėjęs nei vieno mačo ir pakeliui į ketvirtfinalį net aplošė buvusį TenisoNamai.lt vienetų vicečempioną V. Grabauską.
Tenisonamai.lt prognozės šiuo atveju neturi, nes čia yra tik pirmas P. Paškevičiaus turnyras.

 

Apatinėje lentelės dalyje pusfinalyje savo varžovo laukia ne vieną kartą Tenisonamai.lt apdovanojimus gavęs P. Latakas. Jo potencialūs varžovai yra M. Eimontas ir D. Akstinas. Martynas buvo savo grupės lyderis ir neturi iki šiol nei vieno pralaimėjimo šiame turnyre.
Tenisonamai.lt astrologai pranašauja, kad  akivaizdi persvara bus M. Eimonto pusėje, bet kaip žinome „kamuoliukas apvalus“ ir viskas paaiškės tik po jų mačo (M. Eimontas vs D. Akstinas – H2H 67% vs 33%) .

 

2 divizionas

 

Antrojo pagal stiprumą diviziono žaidėjai juda finalų link praktiškai be didesnių trikdžių.

 

Viršutinėje dalyje dėl kelialapio į pusfinalį susitiks A. Fiodorovas ir R. Beržinskas. Abu žaidėjai yra ne naujokai mūsų turnyruose.
Žaidėjų palyginimas sako, kad nedidelė persvara bus Andriaus pusėje (A. Fiodorovas vs R. Beržinskas – H2H 57% vs 43%).

 

Antrame 2 diviziono ketvirtfinalyje susitiks I. Abečiūnas ir G. Buivydas. Ignui šis turnyras yra tik antras, tuo metu Gediminas ne kartą „paragavo kraujo“ mūsų turnyrų mačuose. Prognozės šiuo atveju neparodo akivaizdžios persvaros nei vieno žaidėjo pusėje (G. Buivydas vs I. Abečiūnas – H2H 52% vs 48%).

 

Apatinės lentelės pusėje ketvirtfinalio gretas atidaro K. Glaveckas. Jo varžovas turėtų paaiškėti visai netrukus. Potencialūs Kazimiero varžovai yra gerai žinomi V. Lelešius ir Š Legeckas. Nežiūrint į tai, kad varžovai ne pirmą kartą dalyvauja mūsų turnyruose, TenisoNamai.lt prognozės tyli dėl nepakankamo duomenų (žaistų mačų) kiekio.

 

Turnyrinės lentelės apačioje R. Drazdovas susitiks su TenisoNamai.lt turnyrų žvaigdže A. Nikeliu. Primename, kad Andrius, dar neatsigavo po traumos ir dėl to žaidžia 2 divizione. Norėtume pažymėti, kad Andriaus kelias trofejaus link vos nepasibaigė antrame rate prieš J.Kveselaitę. Tuomet laimėtojui išsiaiškinti prireikė trijų pilnų setų. Ketvirtfinalio mačo prognozės yra Andriaus pusėje dėl praeituose turnyruose parodytų rezultatų. (A. Nikelis vs R. Drazdovas – H2H 74% vs 26%) .

 

3 divizionas

 

Čia situacija panaši į TOP divizioną, kur aiškūs vienas pusfinalininkas ir šeši ketvirtfinalininkai.

 

Pirmoje lentelės dalyje savo pusfinalio varžovo laukia S. Rutkauskas. Jis gali susitikti su P. Miškiniu arba K. Pavliuk.
Pauliui tai yra pirmas Tenisonamai.lt turnyras, dėl to prognozių dėl jo mačo su Kostu pateikti negalime.

 

E. Tamkevičius ir D. Snapkauskas yra kita ketvirtfinalio pora. Abu varžovai pakeliui į ketvirtfinalį turėjo išbandymų kortuose, tai yra mačų, kurių rezultatas paaiškėjo tik po trijų set’ų. TenisoNamai.lt H2H algortimas vienareikšmiškai persvarą atiduoda Edvardui (E. Tamkevičius vs D. Snapkauskas – H2H 63% vs 37%).

 

Paskutinė ketvirtfinalio pora A. Buinickij ir D. Ričkus. Arsenij praeitame vienetų sezone laimėjo pirmą vietą žemesniame divizione ir šią vasarą debiuotoja su stipresniais varžovais. Tai yra tik antras vienetų turnyras Domui ir Arsenij. Nežiūrint į tai mūsų „orakulas“ jau turi ką pasakyti – nedidelė persvara prognozuojama Arsenij (A. Buinickij vs D. Ričkus – H2H 54% vs 46%).

 

4 divizonas

 

Ketvirtas divizionas, kuris jau nėra silpniausias šį sezoną, šį kartą pavyzdingai, be jokių išimčių ar vėlavimų, džiugina teisėjus.

 

J. Puluikis yra pirmasis šio diviziono pusfinalio dalyvis. Patekimas į pusfinalį Justui buvo tikras iššūkis – mačas pasibaigė tik po trečio lemiamo tie break’o rezultatu 10:8. Justo potencialūs varžovai yra J. Gavėnas ir dailiosios lyties atstovė A. Dambrauskaitė. Paskutinei Justino dvikovai prireikė net dviejų dienų, kad paaiškėtų mačo rezultatas. Head 2 Head palyginimas prognozuoja, kad nedidelė persvara bus Justino pusėje, bet be jokių abejonių Asta irgi turi visus šansus papulti į pusfinalį (J. Gavėnas vs A. Dambrauskaitė – H2H 60% vs 40%).

 

Apatinėje lentelės dalyje irgi yra žinomas vienas iš pusfinalio žaidėjų – praeito vasaros sezono trečios vietos laimėtojas V. Galatiltis. Pusfinalyje jis gali susitikti su D. Bingeliu arba E. Urbanavičiumi. Donatas iki ketvirtfinalio etapo žingsniavo nesunkiai – visi jo mačai pasibaigė po dviejų setų. O štai Edvino kelias buvo kiek sunkesnis. Mačui prognozuojama būti ypač įdomus, nes TenisoNamai.lt palyginimas parodo visai nedidelę Donato persvarą (D. Bingelis vs E. Urbanavičius – H2H 53% vs $47%).

 

5 divizionas

 

Visai žalių divizionas mus džiugina savo aktyvumu ir pareigingumu.

 

Adėlė Kublickaitė – pirmoji dalyvė, kuri išėjo į pusfinalį. Jos laukia akistata su M. Levickiu arba L. Ingileikiene. Mindaugui ir Laimai pasisekė pirmame etapo rate, nes jį perėjo be kovos (BYE). Kaip žinote, dauguma šio diviziono žaidėjų dalyvauja pirmą kartą mūsų turnyre, dėl to negalime pateikti jokios prognozės Laimos ir Mindaugo mačui.

 

V. Domarkas ir G. Levickis yra dar vieną ketvirtfinalio varžovų pora. Norime pažymėti, kad Gediminas yra M. Levickio brolis – tad teroriškai galime turėti šeimyninį finalą. Bet viskas paaiškės, tik po kovų kortuose. Vygintas ir Gediminas nesunkiai pasiekė ketvirtfinalio ratą, tad jų mačas bus ypatingai įtemptas ir įdomus.

 

Paskutiniai ketvirtfinalio dalyviai: T. Kvaraciejus ir A. Mikuta. Tiek Tomas, tiek Arvydas parodė įspudingus rezultatus pogrupių etape ir pirmuose atkrintamojo etapo mačuose – šiuo atveju galime tik spėlioti, kuris iš jų bus stiprenis jų dviejų dvikovoje.

 

Priminimas žaidėjams:

  • Finalų kovos dėl pirmų vietų vyks rugsėjo 8 d. Bernardinų parko kortuose 18:00. Iškart po to – apdovanojimų vakarėlis su furšetu. Kviečiame sudalyvauti tiek finalistus, tiek jų gerbėjus!
  • Registracija į Rudens dvejetų turnyrą iki rugpjūčio 26 dienos

 

 

Atgal

 
 

Komentarai