Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Virš 260 porų pradeda kovas 6 divizionuose

ruduo_2018_start
2018 rugsėjo 1 d.

Nors iš orų sprendžiant vasara dar nežada trauktis, rugsėjo 1 d. startuojame rekordiškai dalyviais gausų rudens dvejetų turnyro sezoną!

 

Detali informacija apie divizionų grupes ir išėjimo į antrą etapą kriterijus.

 

Bendri divizionai:

 

Stipriausiame, TOP divizone žais neii daug, nei mažai: 31 teniso žaidėjų dvejetas. Visi jie suskirstyti į 6 grupes: penkios grupės po 5 poras ir viena – su 6 tenisininkų dvejetais.
Į antrąjį etapą papuls 20 porų: 1-3 vietos ir dvi geriausios poros, kurios užims ketvirtas vietas grupėse.

 

2 divizionas rekordinis ir šį sezoną. Čia turime 82 mėgėjų poras, tarp kurių nemažai porų, kurias sudaro nuostabiosios lyties atstovės. Visi dvejetai suskirstyti į keturiolika grupių: dvylika grupių po 6 poras ir dvi su 5 žaidėjų dvejetais. Antrame etape galės išbandyti jėgas 64 dvejetai: 1-4 vietos ir 8 geriausi, kurie užims 5 vietas.

 

3 divizione šį rudens sezoną turime 60 teniso dvejetus, kurie pirmajai turnyro daliai yra suskirstyti į lygiai dešimt grupių po 6 teniso dvejetus.
Atkrintamajame etape galėsime matyti keturiasdešimt geriausių dvejetų: 1-4 grupių vietos.

 

Mišrūs / MIX divizionai:

 

TOP MIX divizionas, nepasižymi dideliu žaidėjų skaičiumi. Ne išimtis ir šis sezonas, čia turime 11 mišrių porų. Pirmame etape jos žais dviejose grupėse: viena grupė su 5 porom ir viena – su 6.
Antrąjį etapą pasieks 8 geriausi mišrūs teniso tandemai: 1-4 grupių vietos.

 

2 MIX divizionas, kaip ir antras bendras divizionas, turi daugiausiai mišrių porų. Rudens sezonui čia susirinko 52 mišrūs dvejetai. Pirmame etape jie padalinti į dešimt grupių: dvi grupės po 6 ir aštuonios – po 5 poras. Antrajame etape žais 40 geriausių: 1-4 grupių vietos.

 

3 MIX divizionas pritraukė 28 mišrių teniso porų dėmesį. Visi jie suskirstyti į penkias grupes pirmojo etapo metu: trys grupės po 6 ir dvi – po 5 mišrias poras. Antrajame etape galėsime išvysti 20 geriausių: 1-4 grupių vietos.

 

Atmintinė žaidėjams:

  • Į savo mačus galite kviestis TenisoNamai.lt patvirtintus teisėjus. Teisėjų sąrašą galite rasti čia.
  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki spalio 19 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama B/Ž, o esant akivaizdžiai vienai iš porų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus 0:1.
  • Dėl mačų laiko ir vietos dvejetai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu. Įvestą rezultatą patvirtina organizatoriai.
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.

 

 

Primename, jog nugalėtojai varžosi dėl garbingų TenisoNamai.lt taurių bei mūsų rėmėjų prizų. Be to kartu su nugalėtojais taip pat bus apdovanoti paguodos laimėtojai (kiekvienam divizione) ir teniso klubas (komanda), kuris surinks daugiausiai trofėjų šiame turnyre.

 

Rėmėjai:

 

Atgal

 
 

Komentarai