Teniso namai
Įpusėjo vasaros vienetų grupių etapas Kaune
TOP Challenge
Naujai suburtame divizione B grupėje pirmauja T.Skucas su 3 pergalėmis iš tiek pat žaistų bei 2 mačais priešakyje.
2 divizionas
Taip pat B grupėje tik jau kitame divizione su 3 pergalėmis į lyderių gretas veržiasi V.Buksnys.
3 divizionas
Karštos kovos užvirė A divizione - po 4 pergales turi P.Garbauskas ir M.Vaznaitis bei dar laukianti jų akistata. Po 4 pergales kitose grupėse dar turi Ž.Vaitiekūnas ir P.Ivanauskas.
4 divizionas
Gausiose A ir B grupėse taip pat vyrauja dvivaldystės tarp po 4 pergales turinčius žaidėjus, tad čia svarbiausi mačai dar priešakyje.
Moterų TOP
Dalyvės dar tik žaidžia pirmuosius grupės mačus, o su 2 pergalėmis pirmauja E.Auzelyte.
Moterų 2 divizionas
Aktyviausiai A grupėje rungtyniauja M. Chetagurova su 4 pergalėmis, kuriai dar liko vienas mačas priešakyje.
Moterų 3 divizionas
Nuostabią formą šį sezoną demonstruoja V.Kivilšienė su 5 pergalėmis. Nuo jos nedaug atsilieka kitoje grupėje esanti K. Mickute su 4 pergalėmis ir dar vienu maču priešakyje.
Moterų 4 divizionas
Moterys aktyviai planuojasi bei žaidžia savo mačus, o geriausiai tai daryti kol kas sekasi C grupėje esančiai E.Šlapelytei. Jos sąskaitoje jau 3 pergalės.
Primename, jog grupių etapas vyksta iki 2025-08-03 (imtinai). Visi žaidėjai varžosi tarpusavyje grupėse ir turi įvesti rezultatus atitinkamai į sistemą iki šios datos pabaigos. Priešingu atveju, nesužaistiems mačams bus užskaitoma „be žaidimo“ ir vėliau rezultato jau įvesti nebebus galimybės.
Kiek dalyvių patenka į atkrintamųjų etapą rasite čia.
Sėkmės likusio grupių etapo užbaigime!