menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en

Taisyklės

PUSLAPIO LANKYTOJŲ REGISTRACIJOS TIKSLAS

 • palengvinti teniso mėgėjų turnyrų organizavimą
 • sekti žaidėjų mačų istoriją
 • skaičiuoti žaidėjų reitingo taškus
 • padėti susirasti teniso treniruočių partnerį
 • informuoti apie organizuojamus teniso turnyrus bei teikti kitą aktualią informaciją apie tenisą.

Jeigu Jūsų nedomina nei viena iš šių sričių, tuomet kurti asmeninio profilio nereikia.

TenisoNamai.lt registruotų lankytojų (toliau – Žaidėjų) duomenis naudoja tik aukščiau išvardintais tikslais.

Kiekvieno Žaidėjo kontaktinius duomenis (el.paštą ir tel. numerį) matys tik kiti užsiregistravę Žaidėjai, jeigu dalyvauja tame pačiame turnyre, nebent užsiregistravęs Žaidėjas nuspręndžia savo kontaktinius duomenis viešai rodyti visiems.

TenisoNamai.lt pasilieka teisę panaikinti priėjimą prie naudotojo profilio, jeigu jo savininkas nesilaiko žemiau pateiktų taisyklių.

REGISTRACIJA IR ŽAIDĖJO PROFILIS

TenisoNamai.Lt siekia, kad tenisininkai registruodamiesi pateiktų tikruosius savo vardus ir kitą informaciją, priešingu atveju puslapis neatliks savo funkcijos. Taigi, naujas Žaidėjas įsipareigoja:

 1. Pateikti tik teisingą informaciją savo profilyje ir nekurti profilių už kitus žmones be jų leidimo;
 2. Nekurti daugiau negu vieno savo asmeninio profilio;
 3. Pakartotinai nekurti savo profilio be puslapio administratoriaus leidimo, jeigu jau vienas Jūsų profilis buvo panaikintas;
 4. Užtikrinti, kad kontaktinė informacija nuolatos atnaujinama ir aktuali;
 5. Saugoti savo prisijungimo slaptažodį ir užtikrinti, kad kitas asmuo nesinaudos Jūsų prisijungimo duomenimis;
 6. TenisoNamai.lt turi teisę atsisakyti registruoti vartotoją sistemoje ar panaikinti vartotojo registraciją arba neleisti registruotam vartotojui dalyvauti konkrečiame TenisoNamai.lt organizuojamame renginyje (turnyre) arba pašalinti registruotą vartotoją iš TenisoNamai.lt organizuojamo renginio (turnyro), jeigu (alternatyviai arba kartu):
 • Vartotojo elgesys (įskaitant elgesį ne TenisoNamai.lt bendruomenėje ir ne TenisoNamai.lt organizuojamuose renginiuose) prieštarauja galiojantiems teisės aktams;
 • Vartotojo elgesys viešojoje erdvėje ar jo viešai skelbiama reputacija neatitinka TN veiklos principų ir vertybių.

PUSLAPIO SAUGUMAS

Jūsų privatumas mums labai svarbus. Puslapio saugumą galime užtikrinti tik veikdami kartu. Jį išlaikysime tik tuomet, jeigu kiekvienas užsiregistravęs naudotojas laikysis šių taisyklių:

 1. Nenaudosite TenisoNamai.lt puslapio savavališkai reklamai (ypač brukalų siuntimui)
 2. Nekopijuosite turinio ir nerinksite informacijos apie Žaidėjus automatizuotais būdais (Jeigu norite kopijuoti turinį, tuomet reikia gauti puslapio savininko leidimą. Jeigu norite rinkti informaciją apie Žaidėjus, tuomet reikia gauti jų sutikimą)
 3. Neplatinsite virusų ar kitų žalingų kodų
 4. Nesieksite įgyti kitų Žaidėjų prisijungimo duomenų
 5. Neįžeidinėsite kitų asmenų
 6. Neplatinsite turinio, kuris skatina pyktį, agresiją, baimę, ar kuris susijęs su erotika ir pornografija
 7. Nesinaudosite TenisoNamai.lt puslapiu, siekdami nusižengti įstatymams
 8. Nesieksite pakenkti TenisoNamai.lt puslapio funkcionavimui ar išvaizdai
 9. Nepalaikysite šių taisyklių pažeidėjų

TREČIŲJŲ ASMENŲ TEISIŲ SAUGUMAS

Siekdami apsaugoti kitų asmenų teises visi puslapio lankytojai  turi įsipareigoti:

 1. Neplatinti informacijos ar imtis kitokių veiksmų, kurie pažeidžia kažkieno teises
 2. Nenaudoti TenisoNamai.lt prekinio ženklo be savininko leidimo
 3. Gauti sutikimą iš Žaidėjų, jeigu renkate informaciją apie juos, ir aiškiai pasakyti, kad tą darote ne TenisoNamai.lt vardu, kokią informaciją renkate ir kokiu tikslu ją naudosite
 4. Neplatinti puslapyje skelbiamos informacijos be TenisoNamai.lt atstovų sutikimo
 5. Kiekvienas lankytojas, nuo to momento kai sukuriamas jo profilis TenisoNamai.lt puslapyje, įsipareigoja laikytis šių taisyklių.

TenisoNamai.lt pasilieka teisę keisti taisykles apie tai informuodami registruotus vartotojus.

PRINCIPAI IR VERTYBĖS

TenisoNamai.lt veiklos principai ir vertybės:

 1. Inovatyvumas ir technologijomis grįstas patogumas. TenisoNamai.lt nuolat tobulina Žaidėjo patirtį pasitelkiant naujausias informacines technologijas.
 2. Individualus dėmesys žaidėjams. TenisoNamai.lt komandai svarbu kiekvieno Žaidėjo asmeninė teikiamų paslaugų bei organizuojamų renginių patirtis, poreikiai ir pageidavimai.
 3. Organizacinė kokybė. TenisoNamai.lt nuolat tobulina savo veiklos procesus bei teikiamas paslaugas. TenisoNamai.lt siekia įvykdyti visus savo įsipareigojimus aukštesne kokybe nei Žaidėjai tikisi.
 4. Meilė tenisui ir pagarba bendruomenei. TenisoNamai.lt taiko tarpusavio aukščiausius pagarbos principus tiek komandos viduje, tiek ir visiems registruotiems Žaidėjams. Nėra toleruojama nesantaikos bei smurto kurstymas ar palaikymas, diskriminacija ir antivalstybinė veikla.

TenisoNamai.Lt turi teisę atsisakyti registruoti Žaidėją sistemoje ar panaikinti Žaidėjo profilį arba neleisti registruotam Žaidėjui dalyvauti konkrečiame TenisoNamai.Lt organizuojamame renginyje (turnyre) arba pašalinti registruotą Žaidėją iš TenisoNamai.Lt organizuojamo renginio (turnyro), jeigu (alternatyviai arba kartu):

 1. Žaidėjo elgesys (įskaitant elgesį ne TenisoNamai.Lt bendruomenėje ir ne TenisoNamai.Lt organizuojamuose renginiuose) prieštarauja galiojantiems teisės aktams
 2. Žaidėjo elgesys viešojoje erdvėje ar jo viešai skelbiama reputacija neatitinka šiose taisyklėse (aukščiau) išvardintų TenisoNamai.lt veiklos principų ir vertybių
Sutinku Privatumo politika