menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet ruduo 2023 • Kaunas
Naujienos

Kaune dalyviai po truputį įgauna pagreitį

2023-10-05
Vasarai pasibaigus, teniso kovos tęsiasi uždaruose kortuose bei įgauna pagreitį. Apžvelkime, kam Kaune geriausiai sekėsi pradėti rudens sezoną, o kam dar reikia pasitempti. Smagu turnyre matyti vis didėjantį aktyviai dalyvaujančių kauniečių skaičių, o ypač - naujus bendruomenės narius, tobulėjančius bei kylančius divizionais į priekį. Pirmoje turnyro pusėje jau netrūko įnirtingų mačų, o lyderių pozicijos dar bus aiškinamos artimiausiose kovose.
Kaune dalyviai po truputį įgauna pagreitį

TOP divizionas

Bendroje lentelėje besivaržantys tenisininkai dar tik pradeda savo pagrindines kovas. Nemažai porų yra surinkusios po du taškus, tad kiekvienas mačas bus labai svarbus. Kol kas be kluptelėjimų žengia P.Bitinaitis su S.Pauza bei G.Leonavicius su D.Šulioku.

2 divizionas

Šiame divizione žaidimai taip pat dar tik įgauna pagreitį. Jau yra matoma sumaištis B grupėje, kur nėra nei vienos nepralaimėjusios poros, o daugiausiai taškų šiuo metu turi T.Skucas su V.Vismantu bei D.Kuktoras su R.Musneckiu – po tris.

3 divizionas

Svajonių debiutą čia surengė V.Marcinkus su J.Visteliu, surinkę 5 pergales. Jiems liko sužaisti dar du mačus, bet teoriškai juos dar gali pavyti varžovai, tad negalima atsipalaiduoti anksčiau laiko.

MIX TOP

Gan ryškų atotrūkį nuo varžovų demonstruoja A.Karaliūnas poroje su D.Kavoliene. Jie pakankamai lengvai įveikė visus sutiktus varžovus, tačiau jiems dar liko sužaisti vieną mačą prieš dar nustebinti galinčią porą.

MIX 2 divizionas
A grupėje dvi pergales iš tiek pat žaistų turi G.Aksenavičiūtė bei D.Rupšaitis, o B grupėje analogiškai - V.Grockytė ir A.Lukošius.

MIX 3 divizionas

Šiame divizione geriausiai sekasi Vilkams, kurie turi dvi pergales iš dviejų. Dvi pergales taip pat turi A.Perskaudas ir G.Vismantė, tačiau šie jau pralaimėjo akistatą tiesioginiams konkurentams - net ir tokiu atveju, viskas priklausys likusiuose mačuose.

Moterų 2 divizionas

Šiame divizione stabilumą demonstruoja L.Morozovienė poroje su D.Sidarevičiene. Jos jau laimėjo tris mačus, o nuo jų tik viena pergale atsilieka D.Guzevičienė su B.Pranevičiene. Šios poros dar nežaidė tarpusavyje, tad jų mačas gali lemti grupių etapo lyderių poziciją.

Moterų 3 divizionas

Puikiai sezoną pradėjo L.Musneckės bei S.Širkienės pora. Savo įskaitoje jos jau turi keturias pergales, tačiau joms dar iššūkį gali mesti taip pat be pralaimėjimų žengiančios A.Balčienė su V.Puraite.

Sutinku Privatumo politika