menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Naujienos

Kviečiame klubus į Teniso Namus!

2015-07-01
Teniso Namų komanda žengė istorinį žingsnį ir pristato naujas galimybes teniso klubams. Nuo šiol dalyvaudami TenisoNamai.lt lygoje galite atstovauti savo klubą. Maža to, galite sukurti Savo klubą ir suburti savo komandą.
Kviečiame klubus į Teniso Namus!
Teniso Namų komanda žengė istorinį žingsnį ir pristato naujas galimybes teniso klubams. Nuo šiol Jūs dalyvaudami TenisoNamai.lt lygoje galite atstovauti savo klubą. Maža to, galite sukurti Savo klubą ir suburti savo komandą. Kiekvienas klubo narys kaups savo klubui trofėjus, ateities turnyruose bus fiksuojamos klubinės įskaitos.
 
Nors tenisas žinomas labiau kaip individualistų  sportas, kiekvienas mūsų jaučiame būtinybę priklausyti teniso klubui ar atstovauti kokią nors organizaciją. Ir tikrai ne dėl lengvatų kortams ar bendrų vakarėlių. Visų pirma, buvimas klube teikia dvigubą azartą, kadangi kiekviena pergalė turi dvigubą triumfą - asmeninio laimėjimo ir komandos/klubo laimėjimo. Antra, chebra yra chebra - kas su chebra, tas prie chebros.
 
Kol kas žengiame pirmą žingsnį ir tiesiog kviečiame:
  • nurodyti teniso klubą, kuriam priklausote, arba
  • kurti Savo klubą. Tai gali būti jūsų darbdavio įstaiga, bendraminčių bei bendros profesijos draugijos arba tiesiog teniso draugų chebra.
 
Sistemoje jau suvesti didesni žinomi teniso klubai Vilniuje.
 
Kaip nurodyti klubą, kuriam priklausote:
  1. Prisijunkite savo vardu, nueikite į "Redaguoti profilį" ir ten pasirinkite savo klubą.
  2. Jeigu jūsų teniso klubo sąraše nėra arba norite sukurti Savo klubą, sąraše pasirinkite "Kitas klubas (pranešti)" ir atsidariusiame lange užpildykite naujo klubo anketą.
 
Beje narystę klube visuomet galėsite pakeisti, tad nebijokite - tai nėra įsipareigojimas visam laikui.
 
p.s. Galutinai mus link teniso klubų realizavimo Teniso Namuose pastūmėjo tiek sirgalių doublefault.lt bendruomenėje, tiek oficialaus teniso erdvėje gerai žinomas žmogus (iš nuotraukos) - Tomas Ganusauskas. Dėkojame jam.
Sutinku Privatumo politika