menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Ruduo 2022 • Vilnius
Naujienos

Liko dvi savaitės iki grupių etapo pabaigos

2022-10-06
Rudens dvejetų turnyro grupių etapas artėja prie pabaigos. Mačai turi būti sužaisti iki spalio 21 d.
Liko dvi savaitės iki grupių etapo pabaigos

Masters

Pirmame Masters dvejetų diviziono sezone grupių etapui artėjant pabaigos link užtikrintai pirmauja Draugelis/Palesikas. C grupėje jiems liko sužaisti vieną mačą, o kitus tris jie įtikinamai laimėjo. Grupės laimėtojai spręsis paskutiniame susitikime Draugelis/Palesikas vs Gotovskis/Skairys.

TOP divizionas

Kaip jau tapo įprasta, grupių etape nepriekaištingai startuoja Bagdanskis/Juozaitis. Praėjusiame sezone jie buvo sustabdyti pusfinalyje ir poto tenkinosi ketvirtąja vieta. O štai šiame sezone šansai pakovoti dėl čempiono titulo daug didesni, nes stiprios poros, kur žaidžia profesionalas, išėjo į Masters divizioną. Nereikia pamiršti, kad yra ir daugiau porų, kurios laimėjo visus savo žaistus tris mačus. Tai - Bartulis/Nikelis, Mikalopas/Narinkevičius, Kalvaitis/Rimas, Bagdanskis/Juozaitis.

TOP Challenge divizionas

Stropiausiai dalyvauja turnyre ir įspūdingai į kaulus vyrukams duoda legendinis moteriškas duetas Rudienė/Jurkevičienė – keturios pergalės per keturis mačus ir belikęs vienas mačas, kuriame pergalė atneštų pirmą vietą A grupėje.

2 divizionas

Džiugu, kad daugmaž visose grupėse aktyviai žaidėjai varžosi, net sunku išskirti, kas šiuo metu lyderiauja. Tokiu atveju įdomu pažiūrėti, kaip sekasi praėjusios sezono šio diviziono prizininkams. Čempionai ir vicečempionai šiame sezone nežaidžia, tačiau turnyre sutinkame praėjusio sezono trečios vietos laimėtojus – Jagėlą/Mačiulaitį. Jie, kaip ir įprasta, grupių etape žaidžia be kluptelėjimų. Įdomu, kas šį sezoną juos sustabdys; o gal jau laikas kilti į TOP Challenge divizioną?!

3 divizionas

Lyderiauja Platkevičius/Šimulionis, iškovoję jau keturis taškus – šiuo metu daugiausiai divizione. Praėjusiame sezone jie užėmė 21-ą vietą, todėl tokia turnyro pradžia juos turėtų nuteikti optimistiškai. Aišku, kad idealiai užbaigti grupių etapą reikia paskutiniame mače nugalėti Lecką/Molevičių, kurie irgi dar nepralaimėję I grupėje.

MIX TOP divizionas

Nedidelis, keturių porų turnyras dar neįsibėgėjo. Sužaistas tik vienas mačas iš šešių. Čia pergalę pasiekė Bagdanskis/Bilevičienė. Laukiame rezultatų iš kortų.

MIX TOP Challenge divizionas

Atrodo, kad visos MIX TOP intrigos persikėlė čia. Trys pergalės ir nė vieno pralaimėjimo – kolkas geriausias pasiekimas divizione. Tą pavyko padaryti dviems poroms – A grupėje čempiono titulą ginantiems Kukeniui/Leonavičiūtei ir B grupėje Augustaičiui/Žeromskienei. Būtent pastarieji nusiteikę rimtai, nes grupėje jau nugalėjo vicečempionus Gasiūną/Umaraitę.

MIX 2 divizionas

Keturias pergales be pralaimėjimų pasiekė šeiminis duetas Lukaševičienė/Lukaševičius A grupėje. Jiems liko sužaisti grupėje vieną mačą. Po tris pergales be pralaimėjimų turi Jasiūnė/Milius E grupėje ir Urnikienė/Urnikis B grupėje.

MIX 3 divizionas

Puikiai sekasi pavasario turnyro trečios vietos laimėtojams Zubrickienei/Zubrickiui. E grupėje jie jau sužaidė visus mačus ir žengia be pralaimėjimų. Dėl antros vietos grupėje dar verda kovos, todėl galutinė rikiuotė šioje grupėje paaiškės vėliau.

Moterų TOP divizionas

Be pralaimėjimų visus savo mačus sužaidė Kirilovaitė/Umaraitė (pavasario turnyrp šeštos vietos laimėtojos). Jos jau užsitikrino vietą atkrintamųjų etape. Tai vienintelė pora, kuri šiame divizione gali būti rami dėl patekimo į kitą etapą. Kitos poros dar turėtų sužaisti daugiau mačų, kad būtų galima prognozuoti galutines rikiuotes grupių etape.

Moterų 2 divizionas

Visus galimus keturis taškus jau iškovojo Graželytė/Petrauskienė ir taip užsitikrino pirmąją vietą E grupėje bei vietą kitame etape. Tačiau anaiptol galutinė rikiuotė šioje grupėje nėra aiški, nes kitos poros dar sužaidė per mažai mačų. Kitos žaidėjos, esančios labai arti atkrintamųjų etapo ir turinčios tris pergales iš trijų galimų, yra Binkauskienė/Ličkuvienė B grupėje bei Černiauskaitė/Janusevičiūtė A grupėje.

Moterų 3 divizionas

Be abejonės pats aktyviausias divizionas šiame sezone. A grupėje įtempta kova – net trys poros turi po tris taškus, o dvi iš jų dar nė karto nepralaimėjo. Intriga išliks iki paskutinio mačo, tik po kurio paaiškės, kas grupėje užims pirmąją vietą. Ne ką mažiau intrigos ir B grupėje, kur sutinkame tris poras, turinčias po dvi pergales. Iš jų dvi poros dar nepatyrė pralaimėjimo, todėl tarpusavio mačas tikėtina bus kova dėl pirmosios vietos grupėje ir patekimo į kitą etapą. C grupėje situacija irgi paini, nes nebeliko porų, kurios nepatyrė pralaimėjimo, todėl galutinė rikiuotė sunkiai prognozuojama. Kolkas pora, sužaidusi visus mačus grupėje. Tačiau tas vienas pralaimėjimas gali pakišti koją kovoje dėl pirmos vietos grupėje. Kitos poros turi visus šansus nugalėti grupėje, jeigu puikiai sužais paskutiniuosius savo mačus.

Atmintinė žaidėjams:

  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki spalio 21 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus
  • Kiek žaidėjų patenka į kitą etapą kiekviename divizione skaitykite čia
  • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt
Sutinku Privatumo politika