menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Naujienos

Metų apžvalga ir 2021 m. Klubų čempionato datos

2020-12-31
Prieš atšvenčiant naujų metų pradžią, svarbu paminėti ir įvertinti, kokie buvo pastarieji. Nors mūsų visų raketės jau kurį laiką ilsisi, prisiminimais galime bent trumpam grįžti į kortus ir atšvęsti kiekvieną šių metų pergalę, turnyrą, azartišką mačą ar lemiamą setą. Mes kvietėme, jūs iššūkius priėmėte ir dalyvavote: 4 tęstiniuose turnyruose tradiciniame teniso Klubų čempionate Vytautas Mineral SPA savaitgalio turnyre Birštone Dėkojame visiems dalyvavusiems, rekomendavusiems ir skyrusiems dėmesį mūsų veiklai - mums tai didžia
 Metų apžvalga ir 2021 m. Klubų čempionato datos

Prieš atšvenčiant naujų metų pradžią, svarbu paminėti ir įvertinti, kokie buvo pastarieji.

Nors mūsų visų raketės jau kurį laiką ilsisi, prisiminimais galime bent trumpam grįžti į kortus ir atšvęsti kiekvieną šių metų pergalę, turnyrą, azartišką mačą ar lemiamą setą.

Mes kvietėme, jūs iššūkius priėmėte ir dalyvavote:
  • 4 tęstiniuose turnyruose
  • tradiciniame teniso Klubų čempionate
  • Vytautas Mineral SPA savaitgalio turnyre Birštone

Dėkojame visiems dalyvavusiems, rekomendavusiems ir skyrusiems dėmesį mūsų veiklai - mums tai didžiausias įvertinimas.
 

METŲ RYŠKIAUSI

 

Kiekvieną turnyrą stebime jūsų progresą, intriguojančias kovas ir didžiuojamės jūsų pergalėmis. Sezoną norime įprasminti garsiai, todėl išrinkome labiausiai pasižymėjusius šio sezono narius.

 

 
2020 METŲ TITULUOČIAUSIA ŽAIDĖJA
Taip pat ir metų aktyviausia bei daugiausiai pergalių pelniusi - Jurgita Kveselaitė. Šiemet ji sužaidė 41 mačą, iš kurių 30 buvo pergalingi ir pelnė net 4 prizines vietas 2020 metais įvykusiuose 3 sezoniniuose turnyruose.
 
2020 METŲ TITULUOČIAUSIAS ŽAIDĖJAS
Ir taip pat daugiausiai pergalingų mačų šiemet sužaidęs Teniso namų narys - Arūnas Šveistys. Arūnas dalyvavo visuose įvykusiuose turnyruose, kiekviename iškovojo prizinę vietą ir sužaidęs 32 mačus patyrė vos 2 pralaimėjimus.
 
2020 METŲ AKTYVIAUSIAS ŽAIDĖJAS
Ir daugiausiai pergalių per visą Teniso namų istoriją pelnęs, tikras Teniso namų titanas - Andrius Nikelis. 2020 metais Andrius dalyvavo visuose vykusiuose sezoniniuose turnyruose ir bendrai sužaidė 40 varžybinių mačų.
 
2020 METŲ TITULUOČIAUSIAS KLUBAS
Tennis Temptation, kurį sudaro daugiau nei 50 teniso mėgėjų, bendro atsidavimo ir palaikymo dėka, šiemet įvykusiuose turnyruose plėšė pergales viena po kitos ir sezoną baigė bendroje sąskaitoje turėdami daugiausiai - net 10 prizinių titulų.
 
2021 M. KLUBŲ ČEMPIONATAS
 

 
Šiemet vykusiame 4-jame Klubų čempionate džiaugėmės ne tik  dalyvių gausa - išviso varžėsi 199 klubų nariai, tačiau ir įvairove - startavo atskira komandinė vaikų iki 14 m. lyga bei vyko neįgaliųjų turnyras. Tikimės šią tradiciją tęsti ir toliau.
 
Geriausia ką galima veikti, naujo sezono pradžios belaukiant - užsibrėžti tikslus naujus tikslus ir planuoti ateinančius turnyrus.
Todėl skelbiame 2021 metų Klubo čempionato etapų datas:
  • Regionų grupių etapas.
    Rugpjūčio 28-29 d. Šarūno Marčiulionio teniso ir padelio komplekse Dubingiuose,
  • Finalinis renginys.
    Rugsėjo 25-26 d. SEB arenos kortuose.
Sutinku Privatumo politika