menu
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

chevron_left
Teniso klubų čempionatas 2022
Naujienos

Svarbi informacija grupių etapo dalyviams

2022-08-25
LTS teniso klubų 2022 čempionate Regionų Lygos grupių etape (rugpjūčio 27-28 d.) dalyvauja 9 komandos. Komandos suskirstytos į 3 pogrupius. Susitikimų pradžia šeštadienį 10:00. Varžybų vieta - "Hermio" teniso aikštynas Mizarų g. 52, Druskininkai.
Svarbi informacija grupių etapo dalyviams

Pirmieji susitikimai vyks tarp komandų:

  • A pogrupyje - T&M ir Druskininkų TK;
  • B pogrupyje  - Jurbarko TK ir T&M Vilkai;
  • C pogrupyje pradeda - Bičiulių TK ir T&M Wolves.

Kitos komandos - Cheatless TK, Atskalūnai, Druskininkų TK "Magic" - pradės ne anksčiau kaip 15:00.

Susitikimų seka

vyrų1/ vyrų2/ moterų/ vyrų3 /mix

Susitikimų seka su antra pogrupio komanda gali keistis, tik komandoms suderinus tarpusavyje ir patvirtinus vyr. teisėjui. Komandų sudėčių paraiškos turi buti pateiktos vyr. teisėjui, ne vėliau kaip 1 val. prieš prasidedant pirmos poros mačui. Po tvarkaraščio paskelbimo viešai, žaidėjų porose keisti negalima, nebent dėl traumos.

Mačo taisyklės

Žaidžiami 2 setai su lemiamu kamuoliu, esant rezultatui geime 40:40. Esant rezultatui setais 1:1, žaidžiamas "tie-break" iki 10 taškų. Turnyro kamuoliai - Mantis tour. Mačo metu komandos kapitonas gali būti aikštelėje ant žaidėjų suoliuko ir per poilsio laiką duoti patarimus žaidėjams.

Patekimas į finalinį etapą

Į finalinį etapą (09 24-25) pateks: pirmas vietas savo grupėje užėmusios komandos ir viena geriausia (pagal setų ir geimų santykį) antrą vietą grupėje užėmusi komanda. Likusios 5 komandos turės galimybę kovoti paguodos turnyre. Esant nenumatytom aplinkybėms, organizatoriai pasilieka teisę keisti reglamentą ir nuostatus.

Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika